logo

Už vyše 18 rokov na trhu

Časopis so zmyslom pre dizajn a architektúru

 

SaB titulky


Magazín SaB - Stavebníctvo a bývanie prináša aktuálne informácie zo sveta špičkového interiérového a produktového dizajnu, individuálnej výstavby, ako aj rekonštrukcií rodinných domov a bytov. V časopise nechýbajú zaujímavé realizácie interiérov, stavieb, záhrad a ďalších projektov. Predstavuje osobnosti domácej i zahraničnej dizajnérskej a architektonickej scény. Ponúka cenné informácie aj stavebníkom a investorom, ktorí sa zaujímajú o stavebné materiály a technológie alebo alternatívy znižovania energetickej náročnosti výstavby. Ako prvý na slovenskom trhu vôbec sa začal komplexne zaoberať problematikou nízkoenergetického bývania. Pozornosť upriamuje aj na tradičné a alternatívne stavebné materiály, výrobky, technológie, novinky a informácie z dôležitých slovenských i zahraničných veľtrhov a výstav.

Časopis je rozdelený na tri základné časti:

 

BÝVANIE
Predstavuje novinky a trendy v zariaďovaní interiérov, významné osobnosti interiérového dizajnu, dispozičné, materiálové a farebné riešenia, osvetľovanie jednotlivých miestností, domáce spotrebiče a nové technológie.

 SaB byvanie

 

EXTERIÉR
Sekcia je zameraná na plánovanie a realizáciu záhrad, sezónne práce, záhradnú techniku, výsadbu a záhradné štýly. Jej obsah sa pripravuje podľa aktuálnych sezónnych trendov.

 SaB exterier

 

STAVEBNÍCTVO
Informuje o novinkách a trendoch v individuálnej výstavbe, predstavuje materiály a technológie pre výstavbu a rekonštrukcie objektov, architektonické trendy, developerské a investičné projekty. Stála rubrika Šetríme energie sa špecializuje na výstavbu a prevádzku úsporných (nízkoenergetických a energeticky pasívnych stavieb), trendy „zelenej" architektúry, úspory a recykláciu spotrebičov, papiera, PVC a ich využitie.

SaB stavebnictvo

 

PREČO INZEROVAŤ V MAGAZÍNE SaB?

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Periodicita: dvojmesačník
Ročník: sedemnásty
Cieľová skupina čitateľov: široká verejnosť so stredným a vyšším životným štandardom, ľudia, ktorí sa intenzívne zaujímajú o oblasť dizajnu, architektúry a stavebníctva, ľudia aktuálne sa zaujímajúci o problematiku rekonštrukcie alebo redizajnu vlastného bývania, individuálni stavebníci, odborná verejnosť (projektanti, architekti, dizajnéri), majitelia, manažéri a odborní pracovníci stavebných firiem, podnikatelia v stavebníctve, investorské a developerské spoločnosti.

Distribúcia:
Media Print Kapa, Slovenská pošta, a. s., Interpress, stavebné sporiteľne, predajne stavebných materiálov, čerpacie stanice PHM a súkromní predajcovia, sieť kníhkupectiev Panta Rhei, Martinus.sk, tuzemské a zahraničné výstavy a veľtrhy z oblasti stavebníctva, strojárstva, cestovného ruchu, módy a gastronómie

Direct mail:
Klienti z firemnej sféry podľa vlastnej databázy – odborná verejnosť, dizajnéri, architekti, manažéri, individuálni stavebníci, podnikatelia v stavebníctve, investorské a developerské spoločnosti, riaditelia realizačných, stavebných a dodávateľských firiem, široká verejnosť

E-shop:
Možnosť zakúpiť si produkty vydavateľstva prostredníctvom e-shopu www.mediast.sk/eshop, internetového obchodu www.martinus.sk a ako jediný časopis aj na portáloch www.floowie.com a www.publero.cz.

Výstavy, na ktorých sa zúčastňujeme:
Agrokomplex Nitra, Aqua Trenčín, Aqua Therm Nitra, Autosalón Bratislava, Autosalón Nitra, Bydlení Praha, Coneco Bratislava, Domexpo Nitra, Elo - Sys Trenčín, ForArch Praha, For Furniture Praha, For Interior Praha, For Waste Praha, For Habitat Praha, Hannover Messe Nemecko, IBF Brno, Interbeauty Bratislava, Interbeauty Praha, Bratislava, Moddom Bratislava, Nábytok a bývanie Nitra, Pragointerier New Design Praha, ProArch Banská Bystrica, Tendence Praha a ďalšie.

Akcie, podujatia:
STAVBA roka, CE-ZA-AR, Cena Dušana Jurkoviča, Salón Drevostavieb, A-SICE, odborné konferencie a ďalšie.

Marketingová podpora:
Inzercia v printových médiách, kampane v TV a rádiách, bilboardy, autoreklama v ďalších časopisoch z produkcie nášho vydavateľstva, výstavy, predplatiteľské a čitateľské súťaže, príbaly v časopise, darčeky.

Autoreklama v ďalších tituloch nášho vydavateľstva:
Top trendy v bývaní, Eko bývanie/bydlení, TOP Fashion, TOP Hotelierstvo a TOP Hotelnictví, Strojárstvo/Strojírenství, na webstránke, ako aj na Facebooku s neustále rastúcim počtom fanúšikov.

Remitenda:
10 % – redistribuovaná formou predaja darčekového balenia časopisu (2 za cenu 1), na odborných stavebných konferenciách a výstavách, ako aj na slovenských a českých výstavách nábytku a doplnkov, v nábytkových domoch a špecializovaných predajniach.

 

Print + online = ideálne oslovenie cieľovej skupiny

 SaB web nl

 

Portál www.stavebnictvoabyvanie.sk dopĺňa dvojmesačník SaB a každodende obohacuje informácie čitateľov magazínu, ako aj online návštevníkov o čerstvé správy zo sveta dizajnu, architektúry a stavebníctva. Prináša informácie, rozhovory a videá z najrozličnejších podujatí, výstav, dizajnových a architektonických festivalov a ďalších eventov z domova i zo zahraničia. Moderný svieži dizajn, prehľadné usporiadanie a pútavá ponuka článkov z neho robia príjemného spoločníka pre tých, ktorí chcú zostať stále v obraze.

Pridanou hodnotou pre našich čitateľov a fanúšikov je aj bezplatná služba vo forme pravidelného informačného sprievodcu – týždenníka S@B-online, ktorý ponúka prehľad aktuálnych správ z oblasti stavebníctva, bývania a dizajnu. V e-mailovej správe združuje výber najzaujímavejších informácií, obsahujúcich priame prelinky na konkrétne články. Prihlásiť sa na odber týždenníka môžete TU.

 

PREČO INZEROVAŤ NA NAŠOM PORTÁLI?
 

Nezabúdame ani na silu sociálnych sietí

 

Sledovať nás môžete aj denne na našej facebook stránke

facebook nl more