Nové vízie, unikátny koncept – jedinečný projekt – Top trendy v bývaní

Pre všetkých, ktorí chcú bývať obklopení krásnymi a užitočnými predmetmi, prináša vydavateľstvo MEDIA/ST už tradične na prelome rokov na trh magazín Top trendy v bývaní. Pred časom získal magazín veľkorysý formát a nový dizajn, ktorý dáva unikátnym stavbám, interiérom i dizajnovým riešeniam a produktom viac priestoru a magazínu nezameniteľný punc luxusu. Nové, už jedenáste vydanie tejto atraktívnej ročenky, ktorá je sprievodcom aktuálnych trendov kultúry bývania, dizajnu, umenia a ich vzájomných presahov. Rovnako predstaví novinky z oblasti stavebných materiálov a technológií i najúspešnejšie produkty zo svetových a domácich veľtrhov. Veríme, že magazín pri príležitosti svojho výročia získa ešte výnimočnejšiu podobu a obsah, ktorými osloví verných aj nových spolupracovníkov a uspokojí nielen stálych čitateľov.


Štruktúra magazínu:

Interiér a dizajn
Inšpirácie v podobe reportáží z moderných a zároveň útulných rezidencií z celého sveta. Predstavenie trendov v oblasti interiérového dizajnu – dispozícia, nábytok, farby, doplnky, textílie... Prehľad toho najlepšieho z medzinárodných týždňov dizajnu – Miláno, Paríž, Berlín, Miami, Praha. Presah umenia a vybraných odvetví priemyslu do kultúry bývania.

Ttb clarity trend

Architektúra
Skvosty modernej architektúry. Víťazi i laureáti prestížnych cien ako je Pritzkerova cena, Cena Mies van der Rohe, či slovenských Ce-Za-Ar a Stavba roka. Pútavé reportáže aj profily architektov.

Madeleine Herrman 01

Záhrada
Ukážky záhrad plných kreatívnych riešení. Praktické rady a tipy ako navrhnúť či oživiť záhradu od odborníkov. Nápady a produktové novinky spojené s fenoménom „outdoor living space" – záhrady ako rozšíreného obytného priestoru.

top trendy zahrada 

Moderná stavba
Tipy z aktuálnej ponuky na trhu s realitami. Predstavenie zaujímavých developerských projektov. Materiály, konštrukčné systémy a technológie, bez ktorých sa žiadna moderná stavba nezaobíde. Úsporné formy vykurovania, inteligentné riadiace systémy, stavebné materiály s budúcnosťou. Prehľad ponuky poisťovní a bánk zameraných na financovanie a zabezpečenie bývania.


Technické údaje:

Vydavateľ: MEDIA/ ST
Periodicita: ročenka
Počet strán: min. 228 strán
Cena výtlačku: 4,90 €/99 Kč
Farebnosť: plná farba (f4)
Papier: obálka – 250 g, vnútorné strany – 90 g


Distribúcia:

Distribúciu ročenky zabezpečuje Mediaprint – Kapa Pressegrosso, a. s., Slovenská pošta, a. s., Interpress, čerpacie stanice PHM a súkromní predajcovia. Objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty.

Distribúciu v Českej republike zabezpečuje Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. a Česká pošta.

Publikácia je dostupná na významných slovenských a českých výstavách, na ktorých sa prezentuje vydavateľstvo MEDIA/ST. Bezplatne ju dostávajú architekti, dizajnéri i klienti z databázy vydavateľstva.

TTB struktura citatelov grafy