Jar je už pomaly za rohom a to znamená, že prichádza správny čas na odloženie zimného oblečenia. Nechajte svoj šatník po zime zažiariť jarnými farbami, a vybavte ho trendy oblečením, ktoré bude túto sezónu v kurze. Dnes sa pozrieme bližšie na dámske džínsy, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku.1200x630 2

Skinny džínsy vymeňte za moderné mom džínsy

Ak ešte stále nosíte skinny džísny, prichádzajúca jar je ideálny čas vymeniť ich za niečo modernejšie. V prípade, že široké či zvonové rifle nie sú vašou šálkou kávy, staviť môžete na takzvané mom džínsy, ktoré sú zlatou strednou cestou. Strih mom džínsov pochádza z 80. rokov, kedy sa stal najpopulárnejším strihom a milovali ho všetky ženy. Keďže sa trendy opakujú, svoje miesto si obhájili aj v dnešných šatníkoch žien. Tento typ džínsov je pohodlný a má voľnejší srih. Výhodou je, že ich môžete nosiť na rôzne spôsoby. So sakom a lodičkami viete premeniť ležérne mom džínsy na elegantný outfit do práce a naopak s teniskami a voľným tričkom, sú skvelou voľbou na voľný čas. Vyberte si aj vy z ponuky House Brand mom džínsy, ktoré si zamilujete.

Vytvorte outfity ako z týždňa módy s džínsami typu wide leg

Obľubujete moderné outfity, kombinácie a voľné strihy? Vyskúšajte túto jar džínsy typu wide leg, ktoré vám poskytnú komfort a štýl. Ide o široké džínsy, ktoré sú voľné po celej svojej dĺžke. Tento typ džínsov sa teší obľube už niekoľko rokov a hoci sa niekomu môžu zdať tieto džínsy príliš extravagantné či ťažko nositeľné, opak je pravdou. Wide leg džínsy sú skvelou voľbou, ak chcete vytvoriť elegantné aj ležérne kombinácie. Veľmi obľúbená je kombinácia širokých džínsov spolu s oversized sakom a krátkym topom. Tento outfit stačí doplniť teniskami alebo sandálami na podpätku a výsledný outfit bude určite neprehliadnuteľný. 

Množstvo štýlových wide leg džínsov nájdete na: https://www.housebrand.com/sk/sk/zena/oblecenie/dzinsy

Džínsy v nadčasovej čiernej skombinujete s čímkoľvek

Okrem klasickej modrej rifloviny by nemali vo vašom šatníku chýbať ani džínsy v nadčasovej čiernej. Práve čierne džínsy môžete ľahko kombinovať s ostatnými farbami a tak vytvoriť množstvo štýlových outfitov, v ktorých počas jari zažiarite. Vybavte aj vy svoj jarný šatník čiernymi džínsami. Nebojte sa rôznych strihov a nájdite si medzi nimi ten, ktorý vám svedčí najviac.

Pin It