chceme vracať do prostredia, v ktorom nás čaká pohodlie. Odpočinok hrá v domácnosti tak isto zásadný význam, ktorý docielime napríklad vytvorením dokonalého domáceho welnessu. 

Modro-farebný priestor vytvoril eleganciu v byte v New Yorku. Podmienkou manželov boli čisté línie a napriek nim zakomponovanie dostatku úložného priestoru, čo sa podarilo.

 

Eso v rukáve takzvaných screenov je tkanina, ktorá tvorí podstatu tohto typu roliet. Je ľahká a priedušná, zároveň však navrhnutá tak, aby odrážala slnečné lúče a bola priehľadná len pri pohľade zvnútra von.

Zariaďujete jednoizbový byt, asymetrickú miestnosť, či len neviete, kam schovať rotoped? Na pomoc vám prichádza paraván, štýlový retro doplnok, ktorý je znovu IN!

 

Od Frankfurtu po Kolín, naprieč celým Slovenskom – všade je trendom sofistikovaný dizajn. Týka sa to aj bezpečnostných dverí, ktoré sú dnes už samozrejmosťou v každej nehnuteľnosti.

Súkromný, či pre oči všetkých, skrytý alebo viditeľný, klasický alebo moderný, lokálny či medzinárodný? Nový luxusný byt typu penthouse v srdci rozvíjajúceho sa izraelského mesta sa pohybuje medzi paralelnými čiarami, ktoré sa zdanlivo nikdy nestretávajú.

Slováci investujú do kvalitných materiálov a moderného prevedenia kuchýň. Volia práve také typy kuchýň, ktoré im uľahčujú a spríjemňujú čas strávený v nej.

 

S narastajúcim počtom členov v rodine sa rozrastá aj celý dom. Pristaviť, nadstaviť alebo odobrať moduly môžete kedykoľvek, keď to budete v živote potrebovať.