Interiér

Pri klimatizáciách si určite všimnite najmä výkon, ale za pozornosť stoja aj doplnkové funkcie, možnosť tzv. multisplitov alebo tiež dizajn. O tom, na čo sa oplatí zamerať, hovorí Mgr. Martina Ebertová zo spoločnosti KLIMA-SHOP.SK,s.r.o.

Hyundai IONIQ 5 bol predstavený vo februári a potvrdil už vopred avizované parametre. Automobilka prichádza do súboja s konkurenciou s technologicky dobre postaveným elektromobilom, ktorý zabezpečí veľmi solídny dojazd v kombinácii s viac ako 70 kWh batériou.

Dve mladé architektky „otvorili“ dispozíciu bratislavského bytu a dostali doň maximum denného svetla.

Novinka od Patricia Urquiola je navrhnutá s ohľadom na životné prostredie.

Architektonická kancelária Leckie Studio a dizajnová agentúra Aruliden zverejnili návrhy na sériu malých domčekov, ktoré budú postavené v lese v kanadskom Ontariu.

Kvalita bývania je určovaná nielen návrhom, ale aj komfortom. Preto Blum na policové výsuvy Movento a Tandem vyvinul praktickú aretáciu. Decentný policový výsuv sa drží vo vysunutej polohe bez väčších priestorových nárokov.

Prinášame jeden trefný postreh z praxe: mladá dvojica z Čiech dala dokopy desiatku tipov, čo by dnes počas výstavby svojho domu urobili inak.

Popularita netradičných a neopozeraných farieb v interiérovom dizajne stúpa a prirodzene prenikla aj do návrhov kúpeľní. Týmto aktuálnym trendom sa novo prispôsobuje sprchový žliabok Advantix Cleviva, ktorý je teraz k dispozícii okrem základnej farby ušľachtilá oceľ tiež vo farbách antracit, pozlátená, champagne a medená.