Skanska_Jegeho_150x100Na Jégého ulici v Bratislave vyrastú v rámci projektu Jégého alej ďalšie bytové domy, ideálne najmä pre rodiny s deťmi. Tretiu etapu Jégého aleje v hodnote vyše 8 mil. eur pre investora spoločnosť FINEP Jégého alej, a. s., realizuje Skanska.

Skanska_Jegeho_150x100V mestskej časti Bratislavy, v Ružinove pribudnú nové možnosti bývania. Na Jégého ulici, vo veľmi pokojnej lokalite širšieho centra mesta, vyrastú v rámci projektu Jégého alej ďalšie bytové domy, ideálne najmä pre rodiny s deťmi. Tretiu etapu Jégého aleje v hodnote vyše 8 mil. eur pre investora spoločnosť FINEP Jégého alej, a. s., realizuje Skanska.

 

 

Polyfunkčný obytný komplex Jégého alej sa nachádza vo východnej zóne širšieho centra Bratislavy, s dopravným prepojením na komunikačnú sieť mesta. Návrh výstavby III. etapy komplexu je v súlade s okolitou zástavbou obytnej zóny a nadväzuje na jestvujúce objekty I. a II. etapy projektu.

 

skanska_jegeho_400x363

 

„Na tejto stavbe môžeme výborne využiť naše interné synergie, či už z hľadiska zakladania stavby, technológií, prác na komunikáciách a spevnených plochách, či skeletu stavby – na ktorý sú špecialisti pracovníci našej dcérskej spoločnosti SkyBau," vysvetlil Jozef Ďaďo – projektový manažér Skanska SK.
Komplex sa skladá z 88 bytov a apartmánov umiestnených v osempodlažnej časti a zo 125 bytov a apartmánov umiestnených zo západu v štrnásťpodlažnej veži ukončenej 4-izbovými bytmi s výhľadom na panorámu Bratislavy. V komplexe budú 1-izbové až 4-izbové byty a apartmány s výmerou od 37 do 96 m2. Všetky byty a apartmány majú vlastnú terasu alebo balkón.

 

Skanska_Jegeho_400x300

 

„Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety aktuálnym požiadavkám realitného trhu. Klienti viac preferujú rozlohou menšie byty, kde sa nemusia až tak zaťažiť hypotékou, preto v projekte ponúkame najmä 1- a 2-izbové byty a menej 3- a 4-izbových bytov," uviedla Olga Petkova, riaditeľka spoločnosti FINEP SK, a. s. Parkovanie je účelne umiestené v suteréne budovy a na prvom nadzemnom podlaží. Vzhľadom na umiestnenie objektu vo vnútrobloku Jégého aleje budú byty a apartmány poskytovať mimoriadne tiché a komfortné bývanie. Hlavná príjazdová cesta, ako aj prístup pre chodcov, budú zabezpečené z východnej strany od Jégého ulice.

 

Text a vizualizácie: Skanska

 

 

Pin It