Pin It

 

Zahorske_sady_150x100
Projekt v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica, nachádzajúci sa na úpätí Malých Karpát, ponúka obyvateľom takzvaný full service housing.

 

 

 

 

Atribútmi nového trendu v bývaní sú bezpečnosť, súkromie, komfort a komplexná správa areálu obytnej štvrte. Full service housing je v zahraničí veľmi populárny a na Slovensku je implementovaný po prvýkrát práve v projekte Záhorské sady.

 

Zahorske_sady_architektura

 

Nová rezidenčná štvrť leží na území bývalých ovocných sadov lemovaných Vápenickým potokom a od centra hlavného mesta je vzdialená len necelých 15 kilometrov. Zaujímavým urbanistickým prvkom budú takmer trojmetrové stále zelené živé ploty, ktoré nahradia vysoké múry a zabezpečia dostatok súkromia a komfortu pre obyvateľov. Ohraničujú všetky komunikácie a esteticky dopĺňajú prírodný charakter lokality. Deti sa budú môcť pokojne hrať vonku pri dome alebo na spoločnom detskom ihrisku, kým dospelým je k dispozícii relaxačná zóna Vápenického potoka, ktorý je súčasťou areálu. Cez prechodové bránky sa dá jednoducho dostať priamo do karpatských lesov.

 

Zahroske_sady_vstup

 

O bezpečnosť rodín v celom okolí štvrte sa postará kontrolovaný vstup s nepretržitou strážnou službou a kamerovým systémom na ochranu proti nepozvaným hosťom. Správca areálu poskytne aj nadštandardné služby, ako napríklad upratovanie domácnosti, zabezpečenie technickej údržby, kosenie trávnika, čistenie bazénov, zimnú údržbu alebo zabezpečovanie prepravy školským autobusom či osobným šoférom.

 

Zahorske_sady_potok

 

V rámci projektu je už ukončená výstavba sietí a komunikácií. V tomto čase prebieha budovanie oplotenia a výsadba zelene.

 

Zahroske_sady_vychod_slnka

 

zdroj: Penta Investments

 

 

Pin It