thumb_swim_spa_bazenMať bazén alebo nemať bazén, to je tradičná téma letných mesiacov. Ak ste už dlho odolávali a argumentovali rodine, že sused trávi najkrajšie dni v roku behaním okolo bazéna, čistením a hraním sa na malého chemika, tak ste mali určite pravdu. Teraz v lete to ale môže byť úplne inak! Predstavte si kompaktný bazén, ktorý môžete využívať po celý rok za efektívnych energetických nákladov a pri minimálnych nárokoch na údržbu. So Swim Spa môžete urobiť radosť rodine aj sebe a to nielen v lete!

Swim_Spa_v_zimeČo je to Swim Spa?
Swim Spa je termálny bazén s protiprúdom, v ktorom môžete plávať nekonečne dlho každý deň po celý rok, kedykoľvek máte na plávanie chuť. Základ Swim Spa tvorí akrylátové teleso. Vybrať si môžete z dvoch farebných prevedení. Materiál je neporézny, zaručuje dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a stálu farebnosť.
Umiestnenie bazénu Swim Spa závisí od vašich priestorových možností. Môže byť osadený na betónovú dosku nad terén, v tom prípade je dodaný plášť (obklad) z bezúdržbového dreva Thermo wood. Možné je aj čiastočné alebo plné zapustenie do zeme. Štandardná výbava Swim Spa mimo iného zahŕňa filtráciu, ozonizáciu, ohrev a podvodné osvetlenie.

Plávanie po celý rok
Plávanie je jeden z najšetrnejších spôsobov udržiavania kondície. Zadovážiť si plavecký bazén, je ale pre bežného človeka finančne neúnosné, o prevádzke nehovoriac. Preto je Swim Spa ideálnym riešením. Je priestorovo nenáročné – šírka bazénu je 2,5 m a dĺžku si môžete vybrať podľa vašich priestorových možností – 4,5 alebo 5,5 m. Vďaka silnému regulovateľnému protiprúdu sa bazén stáva nekonečným a zaplávajú si v ňom plavci všetkých úrovní a štýlov. Plávať môžete proti 2, 4 alebo všetkým 6 tryskám, výkon protiprúdu je až 3000 l za minútu. Každú z trysiek si navyše môžete nasmerovať podľa potreby.
Swim_Spa_s_plavcomPriestor bazénu je možné využiť aj na vodný aerobik a deti si vo Swim Spa tiež prídu na svoje. Vďaka vyhriatej vode sa nemusíte báť že pri vodných radovánkach prechladnú. Ohrev vody si môžete nastaviť podľa vlastného gusta. V našich klimatických podmienkach sa hodí príjemných 30 °C, takáto teplota v lete osvieži a zároveň umožní dlhší pobyt v kúpeli. Voda je tak lákavá a využiteľná aj vo večerných hodinách, keď už slnko nehreje. Pokojne si ale môžete teplotu vody na leto stiahnuť na chladnejších 25 ºC. V mrazivej zime sa naopak žiada príjemných 38 ºC.

 

 

 

Domáce relaxačné centrum
Kdo by nechcel mať doma wellness zónu! Ak ste sa nevedeli rozhodnúť, či si zadovážiť radšej bazén na plávanie alebo vírivku, máme pre vás ideálne riešenie, ktoré má názov Swim Spa XL & Combi Spa. Je len na vás či si práve zaplávate vo veľkom Swim Spa XL s protiprúdom alebo budete v pokoji relaxovať a užívať si príjemnú masáž v Combi Spa, ktorá ponúka pohodlné ergonomicky tvarovateľné kresielka a lehátka pre komplexnú hydroterapiu.
Swim SPA XL a Combi Spa sa perfektne dopĺňajú, ale systémy na sebe nie sú závislé. Vďaka samostatnej technológii je možné nastaviť a udržiavať nižšiu teplotu vody pre plávanie v Swim Spa XL a vyššiu teplotu pre kúpeľ v Combi Spa. Doprajte si svoje vlastné wellness centrum a užívajte si so svojimi blízkymi plávanie aj hydroterapiu po celý rok!

Combi_spa

Nepostrádateľný doplnok – zdvihák termokrytu
Termokryt je to, čím si bazén alebo vírivku prikryjete, keď ho nepoužívate. Jeho funkčnosť je nenahraditeľná – tepelne izoluje, čím zamedzuje energetickým stratám, zadržuje vlhkosť a chráni hladinu vody pred nečistotami, čím významne prispieva k nenáročnej údržbe. Aby ani v tomto prípade nebola vaša relaxácia ukončená zbytočne ťažkou manipuláciou s krytom, pomôže vám patentovaný mechanický zdvihák termokrytu. Umožní odkryť Swim Spa aj Combi Spa jednoducho a rýchlo aj jednou rukou! Zásadne tak uľahčuje prevádzku aj využívanie spa.

Mechtermokryt1

Mechtermokryt2Mechtermokryt3Všetko pre vaše pohodlie
Ak už chcete športovať a udržiavať kondíciu plávaním, alebo len relaxovať po náročnom dni, bazén Swim Spa alebo ešte lepšie set Swim Spa XL & Combi Spa vám to umožní v tej najdokonalejšej podobe a to priamo v súkromí vášho domova. Ak sa vám to zdá až neuveriteľne jednoduché, určite stojí za to Swim Spa vyskúšať! Je to ako keď si kupujete auto – určite nevynecháte „test drive". Firma Poly System – výhradný dovozca českého výrobcu víriviek a bazénov USSPA je pripravená na tieto prípady a Swim Spa aj Combi Spa si môžete vyskúšať v showroomoch na Slovensku aj v Čechách.

www.polysystem.sk
www.usspa.sk

Pin It