Radi sa v lete vraciate do príjemne vychladeného príbytku? Vďaka domácim regulátorom tepla si môžete vždy dopriať takú teplotu, na akú máte práve chuť.

15.5. 2018 

Možnosť SMART ovládania cez mobil či tablet je v dobe technológií dôležitým kritériom pri výbere zariadení na klimatizovanie, vykurovanie či vetranie. Tepelné čerpadlo Daikin Altherma má zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje kontrolu teploty, množstva vzduchu aj ostatných procesov prakticky odkiaľkoľvek a v ľubovoľnom čase pomocou jednoduchej mobilnej aplikácie. Jednotlivé miestnosti môžete vychladiť samostatne – v rôznej dobe a na odlišné teploty.

 

 Daikin klient

 

Úsporná prevádzka

Tepelné čerpadlo je komplexným riešením pre komfortné bývanie. Predstavuje alternatívu k tradičným vykurovacím systémom. Teplo odoberá z okolitého prostredia, a následne ho odovzdáva tepelnej sústave, alebo ho využíva na ohrev úžitkovej vody či chladenie domácnosti. V závislosti od modelu a vonkajších podmienok vyprodukuje približne 75 % energie úplne zadarmo, čím šetrí stovky eur ročne.

 

Optimalizácia nákladov

Vo všeobecnosti platí, že čím častejšie budete čerpadlo využívať, tým rýchlejšie sa vám vynaložené peniaze vrátia. Optimalizovať návratnosť prostriedkov investovaných do nákupu a inštalácie tepelného čerpadla môžete aj vďaka štátnej dotácii v rámci projektu Zelená domácnostiam. Maximálny príspevok pri tepelných čerpadlách je 3 700 eur.

 Daikin Altherma 3 1

 

Predĺžená záruka

Spoločnosť Daikin ponúka svojim zákazníkom aj popredajnú starostlivosť prostredníctvom portálu Stand By Me, kde sú zhromaždené informácie o zakúpených jednotkách, kontakty na servisných partnerov a ďalšie dôležité dáta. Zároveň tu môžete spravovať všetky záležitosti týkajúce sa záruk. Tie sú štandardne poskytované na tri roky od dodania jednotky, no registráciou sa záruka na zariadenie predĺži o ďalšie dva roky.

 

Text a foto: Daikin 

Viac informácií nájdete na www.daikin.sk a www.altherma.sk.