Rad rýchlobežných skladacích vrát VertiGo bol vyvinutý s cieľom vytvoriť spoľahlivý produkt s nízkymi nákladmi na prevádzku. Dodáva sa s konštrukciou rôznych veľkostí, pre prejazdy štandardných vozidiel až po veľké rozmery.

 

rychlobezne skladacie vratavertigo

 

Rýchlobežné skladacie vráta VertiGo je možné vyrobiť v rozmere vyše 100 m2 s dostatočnou pevnosťou v tlaku pre použitie v najdrsnejších prostrediach. Všetky výrobky spoločnosti GLG sú certifikované podľa výrobkovej normy UNI EN 13241-1.

 

3fu99ea5j7288woc8 1

 

Výbava


Z hľadiska štandardnej výbavy vráta disponujú všetkými prvkami potrebnými k montáži, pričom je kladený dôraz na funkčnosť a v neposlednom rade na bezpečnosť používateľa. Vráta VertiGo sú vybavené elektrickým pohonom predzapojeným vo výrobnom závode s prepojovacou krabicou a káblami motor-riadiaca jednotka, s fotobunkami a príslušenstvom už na svojom mieste.

 

Vlastnosti


Rýchlobežné vráta majú jednoduchú montáž - "One Page Setup", ktorá je vysvetlená na jedinej strane. Rýchlu a bezpečnú montáž zabezpečuje elektrický pohon, ktorý je predkáblovaný a káble, ktoré spájajú motor s riadiacou jednotkou, fotobunky a príslušenstvo sú pripravené a namontované na svojom mieste ešte vo výrobe. Elektrické a elektronické komponenty sú testované pre intenzívne používanie. Celé vybavenie, vrátane konštrukcie, plášťa a okien, VertiGo prispôsobí potrebám spotrebiteľa a konečnému miestu montáže.

 

Text a foto: Axial