Zaujať, a pritom neprekročiť rozpočet, môžete správnym výberom farby škáry. Zariadenie kuchyne a kúpeľne patrí pri stavbe či rekonštrukcii medzi najnákladnejšie položky. Zaujímavé efekty pritom možno vytvoriť úplne jednoducho – vhodnou kombináciou veľkosti a farebnosti obkladu a škár. Zárukou dlhoročnej spokojnosti s výsledkom je kvalita výrobkov Mapei.

 

 

Škárovacie malty Mapei dokonale vystihnú textúru akéhokoľvek druhu a formátu obkladového prvku,od keramiky po terakotu a od kameňa až po mozaiku. Pestré škáry možno kreatívne kombinovať s obkladom a dlažbou nielen v interiéri, ale aj na balkónoch a terasách,bazénoch či s kameňom na vonkajších plochách.Dekoratívny efekt bude stáť za to. Mapei navyše rozšíril ponuku odolných cementových a epoxidových škárovacích hmôt na viac ako 50 farebných odtieňov

 

mapei skravacie hmoty farebne odtiene stavebnictvo byvanie

 

 

Kvalitný základ

Škárovacie malty Mapei poskytujú okrem pestrej farebnej palety a dlhej životnosti celý rad ďalších výhod. Medzi kľúčové patrí jednoduché čistenie, stálofarebnosť a odolnosť proti tvorbe plesní. Vyznačujú sa nízkym obsahom organických prchavých látok (VOC) a sú certifikované v súlade s prísnymi medzinárodným normami.

 

mapei keraxyproxy skarovacie hmoty materialy stavebnictvo byvanie

 

Epoxidové škárovacie malty (Kerapoxy, Kerapoxy Design a Kerapoxy CQ) zvládnu aj vysoké nároky naodolnosť na najexponovanejších a najviditeľnejších miestach. Povrch škáry je po vytvrdnutí dokonale hladký a úplne nenasiakavý, vďaka čomu majú škáry výrazne menší sklon k zašpineniu a vzniku plesní. Vynikajúci výsledok možno dosiahnuť aj pomocou cementových škárovacích mált (Ultracolor Plus, Keracolor FF). Povrch škáry je po vytvrdnutí hladký a kompaktný, vďaka čomu umožňuje jednoduchú a ľahkú údržbu.

www.skarujsmapei.sk