Pin It

 sunmander pás

 

Sunmander prináša efektívne energetické riešenie pre domácnosti, podnikanie aj samosprávu. Jeho víziou je čo najväčší podiel energie získanej z obnoviteľných zdrojov, s minimálnou záťažou pre životné prostredie. Snahou spoločnosti meniť aby aj zložité procesy na zrozumiteľné. Na tom sa zakladá aj samotné motto: Dobrá energia - Dobrá investícia. 

 

Férovou ponukou, profesionalitou a prospešnými službami napĺňame naše motto: „Dobrá energie - dobrá investícia“. Okres Zlaté Moravce - systém SOLAR 4 kWp solárne kolektory na ohrev TÚV. Solárne termické kolektory s vysokým výkonom na ohrev teplej úžitkovej vody TUV, prípadne podporu vykurovania.

 

sunmander m kolektory zelena domacnostiam vykurovanie domacnosti obnovitelne zdroje stavebnictvo byvanie ekobyvanie

 

 

Fotovoltika VOLTA HYB

Fotovoltická elektráreň s batériou, s pripojením na distribučnú sústavu elektriny. Nespotrebovaná elektrická energia je uložená v batérii, je možné spotrebovať ju v prípade potreby v domácnosti.Ak máte prebytok energie aj po dobití batérií, dodávajte ju do distribučnej siete.

 

 

 

 

 sunmander schema distribucia energie ekobyvanie toptrendy

 

 

Schéma Okres Rajecké Teplice - Sunmander VOLTA HYB 2,5 kWp

 

SUNMANDER 25 kWp Hybrid s batériou 504 kW okres Liptovský Mikuláš

 

 

Zoskupenie TWI Group vzniklo v roku 2017 spojením skúseností výrobných a obchodných spoločností z Česka, Slovenska a Rakúska, ktorých história začína v jednom prípade už v roku 1985. Od roku 2018 ponúkame svoje produkty a služby pod značkou Sunmander, ktorá lepšie vystihuje podstatu tohto zoskupenia na základe spoločne vyznávaných hodnôt. Náš tím tvoria cez 100 nami vyškolených pracovníkov.

 

 

sunmander schema distribucia tepla ekobyvanie toptrendy

 

 

 

V roku 2017 sme dosiahli obrat 9,5 mil. Eur, v roku 2018 sa nám podarilo na slovenské realizovať 550 inštalácií zariadení a systémov v rodinných domoch.Efektívne energetické riešenia z obnoviteľných zdrojov budú v blízkej dobe nevyhnutnosťou, ktorá sa bude stále intenzívnejšie hlásiť o slovo.Vo výrobe, projektovanie, poradenstvo a montáži obnoviteľných zdrojov energie nepatríme zatiaľ k tým najväčším.

 

 

SUNMANDER slnecne kolektory ekobyvanie alternativne zdroje obnovitelna energia toptrendy

 

 

 

Máme však ambíciu stať sa lídrom v poskytovaní takýchto riešení.Sunmander - prináša efektívne energetické riešenia pre domácnosti, podnikanie aj samosprávu. Našou víziou je čo najväčší podiel energie získanej z obnoviteľných zdrojov s minimálnou záťažou pre životné prostredie. Snažíme sa, aby aj zložité procesy boli zrozumiteľné. Férovou ponukou, profesionalitou a prospešnými službami napĺňame naše motto: "Dobrá energia - Dobrá investícia".

 

www.sunmander.sk

 

 

 

 

 

Pin It