Pin It

 

Pre systém posuvných okien MB Slider Window platí to isté, čo pre každý z okenných profilov Aluprof. Úzka hliníková konštrukcia ustupuje na úkor väčšej plochy zasklenie. Využitie tohto profilu je však o niečo špecifickejšie.

 

MB-Slider Window je systém horizontálne alebo vertikálne posuvného okna. Možno ho teda otvárať v dvoch rozličných smeroch, v závislosti od umiestnenia a charakteru prevádzky, v ktorej bude využívané. Dôležité je však vedieť, že sa jedná o konštrukciu bez tepelnej izolácie a jej využitie sa teda predpokladá predovšetkým vnútri interiérov.

 

aluprof mb slider window interier konstrukcie stavebnictvo byvanie

 

 

Alternatívnou možnosťou je tiež uplatnenie tohto okenného profilu v sezónnych prevádzkach (nemocnice, banky, jedálne, rýchle občerstvenie a podobne). Prednosťou tohto systému je predovšetkým jeho sofistikovaný posuvný mechanizmus. Systém pružín nadvihuje krídlo a zároveň ho drží v takej polohe, do akej ho užívateľ otvoril. Nie je teda potrebné zabezpečovať ho nijakými zarážkami či kotviacimi súčiastkami. Vzhľadom na to, že tento mechanizmus je integrovaný priamo vnútri okenného profilu, zostáva vzhľad okna esteticky jednoduchý a zachováva si čistý dizajn.

 

 

Otvorte si celú ponuku Aluprof

www.aluprof.sk


Pin It