Pin It

Hrúbkou tehly, resp. kombináciou viacerých vrstiev murovacích tvárnic, môžete výrazne ovplyvniť tepelnotechnické vlastnosti obvodového plášťa domu. Vybrať vhodné murivo nie je jednoduché.

 

Brúsené tehly pre obvodové steny

Konkrétne brúsené tehly Porotherm 44 EKO+ Profi sú určené najmä pre omietané jednovrstvové obvodové nosné i nenosné steny hrúbky 440 mm s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré vyhovujú požiadavke pre domy s takmer nulovou spotrebou energie bez dodatočného zateplenia. Vyrábajú sa v triede pevnosti P8. Na murovanie sa používa malta pre tenké škáry Porotherm Profi, ktorá je súčasťou dodávky tehál (1 vrece malty na 2 palety tehál).

 

CZ MKT PSH WAL POR 44 EKO Profi 002


Preto ak plánujete začať na jar stavať svoj rodinný domček, využite jarné zľavy na keramické materiály. Doprajte si strechu z pálenej škridly alebo novostavbu z tehál, ktoré nepotrebujú zatepliť. Stavebné materiály Wienerberger pre vašu novostavbu kúpite so zľavami.
Nákupom moderných brúsených tehál Porotherm 44 EKO+ Profi ušetríte túto stavebnú sezónu až polovicu. Ušetríte nielen na klasických tehlách, ale aj na doplnkových tehlách Porotherm 44 EKO+ Profi K, 1/2K a R pre dokonalé zvládnutie detailov. Každú druhú tehlu zadarmo získate vrátane spojiva a bez ohľadu na to, či budete murovať na maltu pre tenké škáry alebo na murovaciu penu Dryfix.

 

Samba


S tehlami Porotherm 44 EKO+ Profi možno zhotoviť jednovrstvové omietané obvodové murivo s nadštandardnými tepelnoizolačnými parametrami bez potreby zateplenia. Navyše môžete získať praktický bonus v podobe bezplatnej asistenčnej služby pri zakladaní prvého radu tehál. Viac informácií sa dočítate na: www.wienerberger.sk/akcia

Jarná akcia sa vzťahuje aj na veľkoformátové škridly Twist a Bolero, obľúbené škridly Samba 11 a Stodo, plochú škridlu Figaro 11 a tradičný model Bravura.

 

Zdroj: wienerberger.sk

Pin It