Pin It

 lunawood facade 7

 

Prevedieme vás svetom, v ktorom vládne vôňa dreva a materiál, ktorý nikdy neopustí svet stavebníctva. Nevyčerpateľné možnosti a neustále nové využitia tohto jedinečného materiálu vytvárajú okúzľujúci moderný dizajn vášho bývania, ktorý charakterizuje vás a vašu rodinu.

 

Okrem tradičných podláh v interiéri, kuchynských dosiek alebo drevených dverí sa použitie dreva dostáva aj na záhradné terasy a na fasádne obklady. Ako sa hovorí: „fantázií sa medze nekladú.“ V článku vás prevedieme nadčasovými dizajnovo jedinečnými produktami z dreva, ktoré nie len dlho vydržia, ale najmä vytvoria dokonalú atmosféru vášho bývania. V DLH Slovakia, má svoje korene v Dánsku a je jedným z najväčších svetových dodávateľov dreva a drevárskych výrobkov. Tu pohodlne nakúpite a vyberiete si z mimoriadne bohatej ponuky produktov.

 

DREVO NA TERASE

Terasa prinesie vášmu pozemku nielen krásu, ale aj úžitok. Ak ste pri kúpe či stavbe vášho bývania s terasou nepočítali, skôr alebo neskôr sa vo vás prebudí pocit vlastniť terasu a tráviť v nej svoje popoludnia s poriadnym dúškom kávy. Potom je už len malý krôčik k samotnej realizácií terasy.

Terasa je miestom pre relax, ako aj miestom pre stretnutia s priateľmi. Využiť ju môžete na letné grilovanie, každodenné stolovanie, ale aj na neobmedzené opaľovanie. Deti získajú nové miesto na hranie a vy príjemné posedenie pri hviezdach. Terasa pristane aj vášmu bazénu či vírivke.

 

terasa drevo podlaha zahrada

 

drevena podlaha

zahradny nabytok terasa drevo

DREVENÉ FASÁDNE OBKLADY

Viete si predstaviť na vašom dome neodškriepiteľne exotickú fasádu? Obkladové profily je možné montovať viacerými spôsobmi. Môžete si vybrať montáž konštrukčných hranolov priamo na nosný materiál budovy alebo na už existujúce zateplenie. Na montáž je potrebné použiť drevený konštrukčný hranol  s obdobnou životnosťou.

 

fasadne obklady drevene

 

Exteriérové fasádne obklady sú príťažlivé z exotických a thermo drevín - vyberte si zo širokej ponuky drevín, ktoré sú perfektné na vonkajšie použitie kvôli vysokej prirodzenej odolnosti a dlhej životnosti.

 

PRACOVNÁ DOSKA SUAR S KÔROU

Robustné a odolné suarové drevo pochádza z tropických krajín, kde rastie rýchlejšie ako iné tvrdé drevo. Najlepšie sa mu darí v Thajsku, na Havaji, v Latinskej Amerike a Indonézii. Drevo vyniká štruktúrou, v každej vrstve má rôzne farby. Z hľadiska kvality sa často porovnáva s čiernym orechovým drevom.

kuchynska doska drevená pultova doska byvanie

wood kitchen backsplash inspiration 1024x682

 

Možno ste už o ňom počuli, nazýva sa aj Rain Tree alebo Monkey Pod. Svoj názov získal vďaka opiciam, ktoré sa chodili občerstvovať jeho semenami a skrývať sa pred slnkom. Strom má korunu v tvare širokého dáždnika a môže vyrásť 15 až 25 metrov do výšky.

Surovina je vhodná v rezbárstve, sochárstve a pri výrobe nábytku. Ak plánujete nábytok na veľa rokov, suarové drevo bude vašou výbornou voľbou.

 

Viac informácií nájdete na: dlh slovakia logo

Pin It