durisol image1

 

Ak hľadáte rozumné a efektívne riešenie pre svoju stavbu a chcete si celý proces trochu zjednodušiť, široká škála produktov Leier je pre vás vhodnou voľbou. Pod jednou strechou nájdete stavebný materiál pre každú fázu výstavby počnúc inžinierskymi prvkami, na ktoré treba myslieť pri príprave územia, končiac produktami pre skrášlenie záhrady či okolia domu.

 

Stavebný segment zažíva v posledných rokoch veľký boom. Tomuto trendu sa prispôsobili developeri, stavebné firmy či samotní výrobcovia stavebných materiálov. Trh sa totiž neustále vyvíja a rastie, a preto je na mieste aj vylepšovanie stavebných či výrobných technológií.

Presne takto k tomu pristúpila aj spoločnosť Leier Baustoffe SK, výrobca stavebných materiálov, ktorý neustále inovuje svoje produkty a vygenerované zisky opäť investuje do ich vývoja. Okrem skvalitnenia výrobkov však spoločnosť dbá aj na ekológiu a udržateľnú výstavbu a vo svojich výrobných halách, ale aj pri logistike aplikuje technologické vylepšenia, ktoré neznečisťujú životné prostredie.

Na spodnú stavbu sú vhodné debniace tvarovky Leier a na nadzemnú časť je stále veľmi obľúbená a tiež rokmi overená výstavba z keramickej tehly Leier.

Tá si zachováva dlhodobú životnosť, vysokú pevnosť a stabilný tvar aj pod vplyvom extrémnych teplôt či vlhkosti, pričom spĺňa tie najvyššie požiadavky požiarnej odolnosti.

Bezpečnosť a požiarna ochrana je dôležitá nielen pri stavebnom materiáli, ale aj pri výbere komínového systému. Komíny Leier ponúkajú až 33 ročnú záruku a ich výhodou je možnosť pripojenia rôznych druhov spotrebičov pre všetky typy palív. Vďaka najmodernejšej technológií dokážu zužitkovať podstatne väčšiu časť energie obsiahnutej v palive, čo má za následok menšie množstvo, ale hlavne nižšiu teplotu spalín, ktoré prúdia do komína.

Ak však preferujete nové technológie, v ponuke nájdete aj prírodný ekologický materiál Durisol s vynikajúcimi fyzikálnymi vlastnosťami. Jeho základom je drevná tvarovka trioštiepka, ktorá sa spracuje špeciálnou metódou mineralizácie. Tvarovky sa následne na stavbe previažu výplňovým betónom, ktorý zabezpečí statiku konštrukcie. Durisol tak ponúka rýchlu, jednoduchú či dokonca svojpomocnú výstavbu, pričom spĺňa všetky požiadavky na kvalitné a zdravé bývanie.

 

Referenzfotos Wandelemente 2 koüpia

 

Pri stavaní veľkých víl či výškových budov je zas najrýchlejším a najefektívnejším riešením použitie prefabrikovaných prvkov Leier. Táto metóda šetrí finančný rozpočet a výrazne zjednodušuje i skracuje celú výstavbu. Vďaka individuálnej výrobe každého komponentu ponúkajú prefabrikáty vysokú variabilnosť a takmer neobmedzené možnosti realizácie.

 

Leier eloregyartott keregfal 19 koüpia

 

Každý projekt si vyžaduje aj finálne terénne úpravy a estetické skrášlenie. Na to sú vhodné záhradné prvky KAISERSTEIN so skvelými vlastnosťami a širokým spektrom farieb, tvarov či povrchových prevedení. Do záhrady vám však výborne poslúži aj trendový, praktický a odolný vysoký záhon Durisol.

 

Referenzfotos Taverna Muschelkalk

 

Leier dokáže ponúknuť riešenie pre každú stavbu a uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Tým, že staviate s jednou značkou a nakúpite všetko na jednom mieste, môžete značne ušetriť nielen svoj čas a energiu, ale aj finančný rozpočet.

 

Kontakt:
Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Pin It