Zrealizujte svoje osobné predstavy o bývaní so spoločnosťou InternormOkná a dvere významne zdôrazňujú charakter domu či bytu. Spoločnosť Internorm ponúka aj v tomto roku pre svojich klientov množstvo noviniek. Rôznorodé tvary, farby a materiály okien i vchodových dverí spĺňajú cielené požiadavky na dizajn, trendovosť i komfort bývania.  Vďaka nepretržitému technickému vývoju a inováciám spoločnosť Internorm dokáže splniť požiadavky aj najnáročnejším zákazníkom. 

 

KF520 ocenené okno novej generácie

Viac skla, viac svetla, viac bezpečnosti. Okno KF520 kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Okenné krídlo je z vonkajšej strany vďaka svojmu sklenenému vzhľadu takmer nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byťomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilňuje. Vynikajúca izolácia skla zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11 percent, čo je veľmi pozitívne pre životné prostredie, ale aj pre minimalizovanie nákladov na vykurovanie.

Toto krídlo navyšeukrýva revolučný uzamykací systém I-tecSecure, vďaka ktorému je vypáčenie okien takmer nemožné a v oknárskej branži bezkonkurenčné. Integrované klapky tlačia pri zaistení do rámu na všetkých stranách a preto poskytujú maximálnu ochranu proti vlámaniu. V porovnaní s bežnými oknami ponúka KF520 až o 30 percent nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla, čím zabezpečuje maximálny podiel skla.

Vynikajúce vlastnosti a dizajn okno KF520 získali tomuto produktu ocenenie GermanInnovationAward 2020 v kategórii „Winner“. Ocenenie sa udeľuje za inovácie, ktoré posúvajú celé odvetvie priemyslu vpred vďaka svojej originalite, implementácii a efektivite. Okrem toho získala spoločnosť Internorm za toto prémiové okno celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii, ktoré posudzuje vynikajúci a inovatívny dizajn v mnohých odvetviach. 

 

Zrealizujte svoje osobné predstavy o bývaní so spoločnosťou Internorm 

 

Drevo-hliníkové zdvojené okno HV450

Kompletne plošne lícujúci rám s krídlom, ako aj integrovaná ochrana pred slnkom medzi tabuľami skla spájajú okno HV450 do celku. Žalúzie, rolety alebo Duette® sú integrované do okna, čím poskytujú ochranu pred ich znečistením. Vďaka dokonalej ochrane pred slnkom, nežiaducim pohľadom, teplom a hlukom si môžete vychutnať 4-násobnú ochranu len v jednom okne. I-Tectienenie funguje úplne sebestačne a ponúka aj mnoho užitočných funkcií. Komfortné ovládanie je tiež možné s technológiou  I-TecSmart Windows.

 

Zrealizujte svoje osobné predstavy o bývaní so spoločnosťou Internorm

 

I-tecSecure: Maximálna bezpečnosť

Technológia uzamykania I-tecSecure zaisťuje maximálnu bezpečnosť, vypáčenie okna je takmer nemožné. Namiesto obvyklých vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Tento patent je bezkonkurenčný v oknárskej branži a už integrovaný v okne KF 520. Integrované klapky tlačia pri uzamykaní na všetky strany vo vnútri rámu a ponúkajú tak maximálnu ochranu proti vlámaniu - dokonca až do bezpečnostnej triedy RC3. Uzamykacie časti kovania sa nachádzajú v ráme, čím zabezpečujú pekný, čistý vzhľad a taktiež uľahčujú čistenie a údržbu okna.   

ECLAZ®: viac svetla, viac energie

Zvýšená tepelná izolácia, lepší prechod energie, viac denného svetla – to sú výhody nového tepelno-izolačného skla s pokovením ECLAZ® . ECLAZ® vpustí viac denného svetla (priepustnosť svetla  (LT) = 77%) a viac solárnej energie (g-hodnota = 60 percent) do interiéru ako iné trojité sklo s tepelno-izolačným pokovovaním. Obytné priestory pôsobia na jednej strane príjemnejšie a svetlejšie a na druhej strane je zabezpečená vynikajúca tepelná izolácia, špeciálne v tmavých zimných mesiacoch, čo má rozhodujúci vplyv na komfort bývania. Modré časti svetelného spektra sa zosilnia prechodom cez sklo a tým zabezpečia až o 10 percent viac denného svetla. Pri prechode energie dosahuje ECLAZ® takmer také hodnoty ako 2-sklo s tepelno-izolačným pokovovaním s ohľadom na prechod denného svetla. Tepelná strata je  veľmi nízka (Ug  0,5W/m2K) a zisk solárnej energie je vysoký (g-hodnota = 60 percent). Slnečné svetlo je pozoruhodné a nezabezpečuje iba svetlosť, ale skutočné slnečné žiarenie má pozitívny vplyv na naše zdravie, zvyšuje koncentráciu a produktivitu a zároveň vytvára pohodu. Umelé osvetlenie a taktiež lampy s denným svetlom nemôžu tento účinok dosiahnuť.

Novinky v oblasti vchodových dvier

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Internorm novinkou je vonkajší povrch dvier vo vzhľade starého dreva- SD10 Altholzoptik, dostupné pre hliníkové a drevo-hliníkové vchodové dvere. Taktiež je v sortimente nový integrovaný systém odtlačku prsta, ktorý môže byť lícujúco integrovaný do kľučky alebo ozdobného prvku. Internorm rozšíril svoju ponuku kľučiek a madiel v čiernom vyhotovení pre vchodové dvere a pridal moderné čierne kľučky aj v sortimente okien a balkónových dverí. 

 

Zrealizujte svoje osobné predstavy o bývaní so spoločnosťou Internorm

 

Viac informácií na www.internorm-okna.sk

 

Pin It