Doprajte si kvalitu s produktami od spoločnosti ANEKO SK

Spoločnosť ANEKO SK pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 23 rokov a patrí medzi najväčších výrobcov  plastových a hliníkových okien a dverí. Všetky produkty sú vyrobené na mieru, podľa požiadaviek klientov.

 

Plastové okná od ANEKO SK sú vyrábané z inovatívnych profilových systémov Gealan, popredného nemeckého výrobcu, ktorý ponúka kompletné portfólio okenných a dverných systémov. Profily sú spracované na Slovensku prostredníctvom výrobných strojov s minimálnym zásahom ľudskej ruky, čo zabezpečuje presnosť a dokonalosť všetkých výrobkov.

Kombináciou nemeckej kvality a dlhoročnej skúsenosti s výrobou na Slovensku, vznikajú plastové okná a dvere prémiovej kvality s nadštandardnými vlastnosťami. Izolácia priamo v ráme IKD, suché lepenie skla v krídlach STV, unikátna povrchová úprava ACRYLCOLOR, čipy v oknách SMART - to všetko sú príklady zavádzania patentovaných inovácií do praxe pre zvýšenie komfortu a užívateľskej hodnoty produktov ANEKO SK pre zákazníkov.

Hliníkové okná od ANEKO SK sú staticky stabilné a prakticky bezúdržbové. Kombinujú nadčasový dizajn s dlhoročnou trvácnosťou ušľachtilých pokročilých materiálov ako sú hliník, noryl, polyamidy. Hliník ako štíhly ale pevný materiál umožňuje výrobu veľkých okien s maximálnou priepustnosťou svetla.

 

Doprajte si kvalitu s produktami od spoločnosti ANEKO SK

 

Pripravení na zmenu, pripravení na budúcnosť

Od 1. 1. 2021 nadobudne v Slovenskej republike účinnosť sprísnená normahodnoty Uw - prechodu tepla cez celé okno, pre novostavby. Zhodnoty 1 W/m2K sa zmení na hodnotu 0,85W/m2K. Čím je táto hodnota nižšia, tým sú tepelnoizolačné vlastnosti okna lepšie. Všetky produktové rady ANEKO SK sú pripravené splniť tieto prísne legislatívne požiadavky. Pri niektorých výrobkoch a správnych parametroch je dokonca možné dosiahnuť hodnotu až 0,6W/m2K.

Navyše pre dosiahnutie ešte lepších tepelnoizolačných vlastností, ANEKO SK ponúka možnosť predsadenej montáže. Systémové riešenie pre predsadenú montáž spĺňa legislatívne, klientske i montážne nároky a predpoklady. Okno sa posúva do roviny zateplenia objektu pomocou extrémne výkonného lepenia špeciálnych nosných profilov ekologickými lepidlami v kombinácii s poistným kotvením. Ide o spoľahlivý, bezpečný a rýchly spôsob montáže, ktorý spĺňa nároky na záťaž, tesnosť, odolnosť voči vetru a hnanému dažďu, ale zároveň aj požiadavky sprísnenej legislatívy na tepelnoizolačnú obálku objektu.

 

Doprajte si kvalitu s produktami od spoločnosti ANEKO SK

 

O oknách vieme veľa, nechajte si poradiť. Nechajte si vyrobiť okná či dvere najvyššej kvality podľa Vašich predstáv u Slovenskej firmy s garantovaným servisom.

Viac informácií: www.aneko.sk

Pin It