Internorm okna nova generacia

Foto: Internorm

Až o tretinu štíhlejší rám s maximálnym podielom skla: Nový typ okien z Rakúska určuje smer v dizajne okien v Európe.

 

Novinkou v sortimente okien spoločnosti Internorm je okno KF520.  Špecialisti v oblasti vývoja okien týmto novým produktom dokázali, že sú jasným lídrom v Európe v oblasti inovácií a dizajnu. Maximálny podiel skla novej generácie okien umožňuje zúženie pohľadovej šírky rámu a krídla o tretinu, a tým zabezpečuje najväčší možný dopad svetla. KF520 spája dizajn, estetiku a komfort do jednej dimenzie. Zvnútra nie je vidieť žiadne viditeľné zasklievacie lišty či kovanie a zvonku sa javí ako okno s pevným zasklením. Inovatívny a puristický dizajn okna je zvýraznený jedinečným uzamykacím systémom: miesto zvyčajných vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa Internorm uzamykacie klapky. Týmto Internorm ponúka elegantné plastové alebo plast-hliníkové okno a udáva nové štandardy v brandži. 

 

Internorm KF520 rez uzamykania I tec Secure Internorm KF520 Internorm KF520 okno pohlad zvonku

 

Foto: Internorm

 

Nové Internorm okno KF520

Architektonický trend smerom k väčšej transparentnosti je označovaný aj ako renesancia architektúry skla. Internorm spĺňa túto požiadavku vďaka oknu novej generácie z Traunu: „Internorm ponúka v produkte KF520 perfektné okno vo vyhotovení skleného krídla pre rastúce nároky na dizajn a estetiku a zabezpečuje maximum denného svetla v interiéri. KF520 je najkrajšie okno v našom sortimente a podľa nášho názoru aj v celej Európe“ , hovorí hrdo o inovačnom produkte spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger. V porovnaní s bežnými oknami má KF520 až o 30 % nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla, a tým zabezpečuje maximálny podiel skla. Tým vytvára príjemnú atmosféru a útulnosť v dome. Internorm ponúka model KF520 v elegantných odtieňoch šedej, aby zdôraznil eleganciu novej generácie okien. Od pozoruhodného vzhľadu nehrdzavejúcej ocele cez svetlú, jemnú šedú až po antracit.

 

Internorm okna nova generacia 

Foto: Internorm

 

Prémiové okno KF520: komfort, dizajn a bezpečnosť

Nová generácia okien od Internorm kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Pri modeli KF520 je okenné krídlo vďaka svojmu sklenenému vzhľadu zvonku nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť tiež zaomietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní. Vynikajúca izolácia skla tiež zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o 11% -, čo je vešľmi pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Revolučná technológia uzamykania I-tec Secure je skrytá v okennom krídle, čo takmer znemožňuje vypáčenie okna. Namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Technológia I-tec Secure je možná až po bezpečnostnú triedu RC3 a ponúka najjednoduchšie čistenie a údržbu okna.

 

Internorm okna nova generacia

 

Foto: Internorm

 

Novinka: Prémium pokovenie skla ECLAZ® v štandarde pre príjemný pocit v miestnosti

Početné štúdie ukázali, že denné svetlo má rozsiahle pozitívne účinky: zvyšuje výkonnosť, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, zvyšuje produkciu hormónov zlepšujúcich náladu a dodáva energiu ľuďom aj budovám. KF520 zaisťuje vďaka veľkému podielu skla najväčší možný prechod denného svetla do interiéru. Navyše pri KF520 získate prémiové pokovenie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až o 10% viac denného svetla. Okrem toho, pokovenie skla ako aj 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a vytvára v interiéri jasnú atmosféru s dokonalým výhľadom von.

 

Internorm okna nova generacia

 

Foto: Internorm

 

Internorm, spoločnosť vytvárajúca inovácie a dizajn

Internorm je už roky priekopníkom v oblasti okien. Už v minulosti sa výrobca okien v Hornom Rakúsku upriamil na revolučné technológie a nové produktové trendy, čím stanovil kritériá, ktoré boli prijaté v európskej oknárskej brandži. Či už trojité zasklenie, revolučná séria I-tec, prémiové produkty a inovácie digitálnych služieb - Internorm už 90 rokov pravidelne potvrdzuje svoju priekopnícku úlohu vo vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť.

Toto okno získalo množstvo prestížnych ocenení ako German Innovation Award 2020 v kategórii „Winner“ či celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii.

 

Internorm okna nova generacia

 

Foto: Internorm

 

„Internorm predstavuje v okne KF520 vďaka svojmu veľmi tenkému rámu nové celoeurópske kritéria v dizajne a rozširuje sortiment o nový produkt na trhu s oknami. KF520 kombinuje dizajn a estetiku podľa najvyšších požiadaviek modernej architektúry. Toto je nová generácia okien od spoločnosti Internorm, “ zhrnul spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Viac informácií k oknu KF520 na www.internorm-okna.sk.

Pin It