hesta okna budova

Hesta ponúka nové rady PVC okien s pevnejším, presnejším a vizuálne dokonalým zvarom vďaka novej technológii V-PERFEKT. Reaguje na dopyt po dizajnovo prepracovanejšom okennom ráme a lepších tepelno-izolačných vlastnostiach.

 

Spoločnosť Hesta rozširuje svoju produktovú ponuku, aby oslovila aj náročných zákazníkov, ktorí chcú PVC okná s dokonalým dizajnom a vo vysokej kvalite. Toto jej umožňuje technológia V-PERFECT zvaru, ktorý z výroby úplne odstránil zvarový spoj. Povrch okenného rámu je tak perfektne plochý a jednoliaty, že nie je potrebné ďalšie opracovanie alebo úpravy. Technológia V-PERFECT zvaru umožňuje dokonalé tvarovanie aj na zakrivených profiloch. Zakrivené rohy sú hladké a bezchybné, takže nevzniká žiadne riziko poškriabania. Zvar je veľmi estetický – bez chýb a je kontinuálny v celej dĺžke okenného rámu.

 

V PERFECT spoj okná

 

Absolútna presnosť spoja

Okenné profily z produktových radov SMART+ a HARMONY + spoločnosti HESTA sú zvárané na štvorhlavej zváračke firmy Graf-Synergy SL4 EVO, ktorý garantuje absolútnu presnosť spoja, zvar je precízny a zároveň veľmi pevný. Technológia V-PERFECT zvaru neobmedzuje ani pri voľbe povrchovej úpravy okenného rámu, možno tak spracovať laminát, PVC potiahnuté fóliou, kombináciu pravého dreva a PVC, natreté PVC či hliník s PVC. Umožňuje aj zváranie profilov vyrobených koextrúziou. Možnosti sú teda takmer nekonečné, záleží na vkuse zákazníka a jeho finančnom rozpočte.

Okenné rámy spracované V-PERFEKT technológiou ocenia najmä tí, čo kladú dôraz na estetiku, ľahkú údržbu a čistenie okien. Úprava výrobného postupu, ktorá je založená na robotické presnosti, zlepšuje i tepelno-izolačné vlastnosti okien, okenný rám tak výborne tesní. Od apríla 2021 si môžu zákazníci vyberať tento typ okien z radov SMART+, ktorá predstavuje ekonomickú variantu s vysokým štandardom kvality, a HARMONY+ pre zákazníkov, čo vyžadujú tú najvyššiu kvalitu.

 

hesta v perfect realizacia

 

HESTA vyrába plastové okná a dvere zo špičkových nemeckých profilov SALAMANDER, ktoré spĺňajú najprísnejšie štandardy a používa kovania okien Multi-O-Matic a Maco Multi-Matic.

Viac ako 25 rokov na trhu

Spoločnosť Hesta bola založená v roku 1993 a patrí medzi najdlhšie pôsobiacich výrobcov okien a dverí na slovenskom trhu. Na trhu presklených plôch budov, okien a dverí sa pohybuje viac ako 25 rokov. Výroba plastových i hliníkových okien a dverí prebieha na najmodernejších strojových zariadeniach od spoločností ELUMATEC, Stürtz, Berchtold a Graf Synergy. Je riadená softvérovým programom Klaes. Vďaka týmto faktorom je spoločnosť schopná vyrobiť 150 000 okenných jednotiek ročne. Hesta je držiteľom certifikátu manažérstva kvality ISO 9001. Výrobky a profilové systémy sú testované a certifikované v skúšobnom ústave TSÚS Bratislava a IFT Rosenheim.

www.hesta.sk

Pin It