zosklask LOFT novinka priecka 3D

Poslaním spoločnosti zoskla.sk je uspokojiť potreby a želania zákazníkov na čo najvyššej úrovni, poskytovať kvalitné, spoľahlivé výrobky a bezchybné komplexné služby. To všetko „pod jednou strechou“. 

 

Základ kvalitnej práce tvorí dobre zosynchronizovaný tím. Ten nadviazal na skúsenosti, ktoré získal zakladateľ spoločnosti zoskla.sk Matej Polonec pri práci so stavebným sklom. Okrem toho stavia na profesionalitu, zručnosť a odbornosť. Jeho prioritou je poskytnúť zákazníkovi maximálny komfort pri realizácii jeho požiadaviek.

 

zosklask zastena grafika

 

Precízne sa venujú veľkým, stredným i malým klientom, ktorí vyhľadávajú kvalitu. A čo mi je na nich ešte sympatické? Ponúkajú nielen kvalitné výrobky a služby, ale prinášajú aj nové trendy a riešenia. Ich prioritou je poskytnúť klientovi pri realizácii jeho požiadavky čo najvyšší komfort. Navyše sú organizáciou, ktorá berie ohľad na životné prostredie a spoločnosť. Ich snahou je realizovať spoločensky zodpovedné podnikanie, a tým prispievať k budovaniu vyššej úrovne regiónu.

Matej PolonecStarostlivosť od A po Z

Spoločnosť zoskla.sk sa venuje obchodnej a realizačnej činnosti v oblasti stavebného skla od jednoduchých interiérových zasklení až po nadrozmerné zasklenia. Prostredníctvom svojich dodávateľov – popredných európskych výrobcov dokážu zabezpečiť kompletný sortiment stavebného skla a jednotlivých komponentov/kovaní. Navrhujú a realizujú napríklad sprchové kúty, zásteny, sklenené dvere a priečky, sklenené zábradlia, kuchynské zásteny a sklenené prístrešky. Základným materiálom je bezpečnostné, tepelne tvrdené sklo, pričom všetky produkty dodávajú na mieru a, samozrejme, aj v atypickom prevedení. Zabezpečujú komplexné služby od návrhu až po odovzdanie diela, ako aj záručný a prípadne i pozáručný servis. „Produkty zo skla sú často finančne náročnejšie ako riešenia z iných materiálov. O to viac si vážime, keď sa klient rozhodne pre nás, a cítime zodpovednosť dotiahnuť realizáciu do úspešného konca. Preto ku každej zákazke pristupujeme individuálne a snažíme sa pochopiť potreby klienta. Pri obhliadke náš technik podrobne vysvetlí možnosti riešenia a navrhne najvhodnejší spôsob realizácie,“ vysvetľuje Matej Polonec.

 

„Ak klient nemá predstavu, ako bude finálny produkt vyzerať, naša dizajnérka spracuje vizualizáciu. Okrem toho si môžu klienti prezrieť produkty a ich jednotlivé komponenty v showroome, ktorý sa nachádza v Martine na Robotníckej ulici. Klienti tu nájdu hlavné typy našich ponúkaných produktov, jednotlivé kovania a viac ako sto typov skiel. Nejde len o nejaké zmenšené vzorky, ale reálne produkty, takže si ich môžu priamo „otestovať“. Showroom plánujeme otvoriť hneď po uvoľnení protipandemických opatrení. Podobný showroom plánujeme pripraviť aj v Bratislave,“ prezrádza Polonec.

 

zosklask LED zabradlie

 

„Veľmi radi robíme na projektoch s architektmi a investormi, ktorí majú cit pre kombináciu materiálov, akými sú betón, drevo a sklo. Jedným z nich je aj projekt Dom Hora, kde sme realizovali sklenené sprchové zásteny, obklady zo skla s farebným nástrekom keramickej farby (namiesto klasického obkladu v sprche) a zrkadlá podľa návrhu architektov z architektonického ateliéru ARCHHOLIKS (Jana Tartaľová a Michal Tartaľ). Na všetky sklá sme aplikovali hydrofóbnu úpravu ClearShield®, ktorá slúži na ochranu povrchu skla a lepšiu údržbu,“ vysvetľuje majiteľ spoločnosti zoskla.sk.

Nové trendy a inovácie

Dopyt po výrobkoch je stále väčší a požiadavky architektov náročnejšie, preto sa spoločnosť rozhodla niektoré zo svojich „štandardných“ produktov inovovať. Často používajú napríklad LED osvetlenia do zábradlí, čo nie je úplný štandard a väčšina systémových riešení na to nie je prispôsobená. Aktuálnym trendom sú podľa majiteľa spoločnosti Mateja Polonca napríklad aj LED podsvietené zrkadlá, ktoré vyrábajú na mieru. Kombinovať ich dokážu s drevom, kovom alebo aj s prírodným machom. „Neustále sledujeme nové trendy a snažíme sa ich postupne prinášať aj na Slovensko.

 

zosklask zrkadlo LED

 

Vo svete je napríklad bežné, že sklo plní viac funkcií naraz, napríklad okrem predelenia priestoru sklenenou priečkou môže táto plocha skla slúžiť ako výhrevné teleso alebo obrazovka. Rovnako aj sklá v oknách a na fasádach. Na druhej strane sa nám páči návrat k tradíciám a poctivému remeslu. Obľúbenými sa stávajú riešenia industriálnych priečok a dverí. Tieto zaraďujeme do nášho programu aj my pod názvom LOFT. Ide o oceľovo-sklenené priečky, ktoré sú poctivo vyrábané u nás na Slovensku. Používame špeciálnu technológiu vlepovania skiel a na našom trhu sme vôbec prví, ktorí tento typ riešenia ponúkajú,“ hovorí konateľ spoločnosti Matej Polonec.

Ako doma

Know-how spoločnosti zoskla.sk spočíva v kombinácii doplnkov, komponentov a ich inovácií. Rozhodujúcim faktorom je správny návrh produktu z bezpečného a funkčného hľadiska. „Nakoniec nemôžem zabudnúť na montáž. Pri nej sme mimoriadne detailní a pri realizácii postupujeme tak, akoby sme produkt inštalovali u seba doma,“ dodáva Matej Polonec. 

FB:         facebook.com/zoskla.sk
IG:          instagram.com/zoskla.sk

Pin It