gynekologia socialne zariadenia

Fakultná nemocnica Trnava prevzala od spoločnosti ISMONT dar v podobe zrekonštruovaných sociálnych zariadení na Gynekologicko-pôrodníckej klinike. Rodičky využívajú nové toalety, sprchy, či čakacie miestnosti. 

 

Fakultná nemocnica Trnava dostala od spoločnosti ISMONT, s.r.o. do daru prerobené sociálne zariadenia na Gynekologicko-pôrodníckej klinike. „Z pozície riaditeľa nemocnice môžem byť len vďačný za spoločnosti, akou je napríklad ISMONT, ktorá podporila našu nemocnicu. Aj týmto krokom môžeme poskytovať kvalitnejšie služby našim rodičkám,“ uviedol riaditeľ FN Trnava Vladislav Šrojta. 

 

gynekologia socialne zariadenia

 

Spoločnosť ISMONT preinvestovala na Gynekologicko-pôrodníckej klinike cez 100 000,- EUR. Išlo o rekonštrukciu sociálnych zariadení v pôrodných izbách, na šestonedelí a na oddelení rizikovej tehotnosti. Rekonštrukcie trvali dlhšie, než sa plánovalo. Dôvodom predĺženia rekonštrukcie boli dve vlny pandémie COVID-19. 

 

gynekologia socialne zariadenia

 

„Tento rok sa spoločnosť ISMONT rozhodla pomôcť oddeleniu Gynekologicko-pôrodníckej kliniky Fakultnej nemocnice v Trnave prostredníctvom daru na rekonštrukciu sociálnych zariadení. Nové toalety, sprchy a čakacie miestnosti sú pre komfort žien veľmi potrebné a teší nás, že sa rekonštrukcia vydarila. V minulosti sme sa spolupodieľali na rekonštrukcii Onkologickej ambulancie a už odvtedy sme plánovali pomôcť znova na miestach, ktoré to najviac potrebujú“, uviedol majiteľ a konateľ firmy ISMONT Ivan Slíž. 

 

gynekologia socialne zariadenia

 

Pacientky sú spokojné 

Staré sociálne zariadenia nahradili nové, s moderným vzhľadom. Rodičky sú s rekonštrukciou spokojné. „So sociálnymi zariadeniami som bola spokojná. Som veľmi rada, že sa nájdu ochotné firmy, ktoré chcú pomáhať,“ povedala rodička Ľubica. 

 

gynekologia povodny stav

 Na porovnanie – takto vyzerali sociálne zariadenia predtým.

Pin It