neobautrade3

V čase, keď sa mnohí stavebníci boria s nedostatkom stavebného materiálu a jeho vysokými cenami, prichádza spoločnosť NeoBau Trade s tehlami, ktoré dodávajú bez časových prestojov a navyše výhodne.

 

Spoločnosť NeoBau Trade získala exkluzivitu pre slovenský a český trh na predaj termoizolačných tehál zo srbskej tehelne Univerzum. Ide o nebrúsené tehly Pro Term pre obvodové murivo 30 cm a priečkovky 10 a 12 cm.

„Ďalej máme v portfóliu preklady, ktoré dopĺňajú základný sortiment tehál,“ dopĺňa Rostislav Koritar, manager firmy NeoBau Trade. Komplexne teda majú stavebníci k dispozícii materiál na hrubú stavbu domu.

 

neobautrade2

 

Nečakajte, stavajte. Tehly máte hneď

Hlavným a najdôležitejším benefitom tejto firmy je jednoznačne okamžitá dostupnosť týhto stavebných materiálov. „Sme schopní dodať materiál od objednávky do 14 dní,“ uvádza Koritar.  Firma zároveň dodáva tehly a priečkovky z výroby priamo na stavbu, čo je rovnako významným plusom a zjednodušením práce na začínajúcej stavbe.

Nezanedbateľnou stránkou je ekonomickosť týchto tehál. „Oproti lídrom na trhu sme výrazne lacnejší,“ tvrdí Koritar.

 

neobau

 

Tehly pochádzajú zo Srbska, ktoré má výrazne nižšie ceny na tento sortiment ako krajiny Európskej únie. Tehly vyrába tehelňa Univerzum s dvomi výrobnými závodmi – v Arandjelovaci a Indjiju. Ide o srbského lídra vo výrobe a predaji tehlových blokov. 

„Tehelňa zo Srbska dodáva nielen do Čiech a na Slovensko, ale aj do iných krajín Európskej únie,“ hovorí ďalej Rosťa Koritar. Oba výrobné závody tehelne Univerzum zásobujú stavby vo Francúzsku, Maďarsku či Rumunsku.

Overený tradičný systém, dobrá cena

Nebrúsené tehly sú určené výhradne na maltu, nedajú sa použiť pri murovaní s využitím polyuretánových pien alebo lepidiel. „Je to klasický bežný spôsob stavby preverený tisíckou rokov,“ dodáva Koritar. Tehly od spoločnosti NeoBau Trade sú určené pre najširšie spektrum stavieb: od rodinných či bytových domov až po priemyselné stavby.

 

neobau4

 

Hoci spoločnosť ponúka rýchlu dodávku a priaznivé ceny, nijako sa to neodráža na kvalite. „Kvalita je úplne štandardná, vlastníme všetky certifikáty podľa štandardov EÚ a v kľúčových parametroch ako je pevnosť dosahujeme taktiež štandardné hodnoty,“ podotýka Koritar.

Na stránkach firmy nájdete tiež praktický výpočet spotreby tehál pre konkrétnu stavbu.

Pre klientov, ktorí nechcú čakať mesiace na dodávku stavebného materiálu, sú tehly Pro Term od spoločnosti NeoBau Trade určite tou správnou voľbou. V dnešnom svete stavebníctva totiž platí „čas sú peniaze“ dvojnásobne.

www.neobautrade.sk

Pin It