Stavebníctvo

T04 studentsky projekt stanica FiliálkaVýzvou pre mesto Bratislava v nasledujúcich rokoch by mali byť rokovania s rakúskou stranou o prenájme bratislavského letiska M.R.Štefánika a jeho železničné prepojenie s letiskom vo Schwechate, rovnako aj dokončenie novej železničnej stanice v Bratislave

753 terasa b 43ca26636Na Bajkalskej ulici vzniká od roku 2015 úplne nová mestská štvrť s názvom Nový Ružinov, ktorá svojim obyvateľom ponúkne plnohodnotný mestský život s komplexnými službami občianskej vybavenosti a vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. 

Nový Istropolis Kultúrno spoločenské centrum 4IIstropolis čaká v najbližších rokoch zásadná prestavba, ktorá do Bratislavy prinesie svetovú architektúru. Trnavské mýto sa stane domovom najmodernejšieho kultúrno-spoločenského centra.

 MG 4021 kópiaMontované haly sa v stavebníctve tešia veľkej obľube, a to vďaka rýchlej montáži, možnosti dodatočného rozšírenia alebo zmeny dispozície a v neposlednom rade aj vďaka širokým možnostiam využitia.

F4Ambíciou projektu PARK LESNÁ je vybudovať priestor pre bývanie v súkromí, niekoľko kilometrov od tatranských štítov, no zároveň len pár kilometrov od mesta. Nájdete tu kompromis medzi vysnívaným, pokojným bývaním a aktívnym mestským životom.

PLP Invest Group 003 1024x768PLP Invest Group s. r. o. je prosperujúca investičná spoločnosť. Zaoberá sa realitnou a stavebnou činnosťou v rámci celého Slovenska. 

foto 1Nevyužité domy či pozemky, častokrát predstavujúce problém pre mesto, v ktorom sa nachádzajú, ale aj pre obyvateľov z ich okolia, nemusia chátrať. Spoločnosť MartinDevelopment pretvára chátrajúce a nefunkčné v moderné a hodnotné. Tak na mieste spustnutého betónového skeletu materskej školy vznikne už čoskoro nové moderné bývanie.