Video

 • Nový festival interiérov INTEBOLD otvorí na jeseň svoje brány

  INSAID autor D415 projekt SOM STOREINTEBOLD festival má ambíciu byť najväčšou udalosťou so zameraním na interiéry na Slovensku a priniesť množstvo zaujímavých zážitkov pre nadšencov interiérov a komunikácie. Dva dni nabité interaktívnymi prednáškami, prezentáciami a kreatívnymi aktivitami sa uskutočnia v Design Factory v Bratislave.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: SunFlow Energy (video)

  Sunflow energyChcete vedieť, ako si vybudovať energetickú nezávislosť? Odpoveďou sú systémy fotovoltaických elektrární, ktoré vám odborníci zo SunFlow Energy vyskladajú presne na mieru podľa vašej spotreby.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Teak it (video)

  NaB Teak itAko premeniť terasu či záhradu na vonkajšiu kuchyňu? Pozrite si inšpirácie a novinky z dielne spoločnosti Teak it.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Nesia (video)

  NaB nesiaFirma Nesia začínala v roku 2009 ako malá rodinná firma s odvážnou ambíciou tvoriť, vyrábať a predávať nabytok s nadčasovým dizajnom v najväčšej kvalite. Medzi ich prvé produkty patrili sedačky a postele na mieru, ktoré sa počas rokov praxe vyšperkovali do dokonalosti.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Wow design (video)

  NaB WoW designVlastný portrét alebo motív vyfrézovaný do dreveného panelu na stene? Vďaka moderným technológiám a ponuke firmy Wow design žiaden problém.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Parkett designer (video)

  NaB Parkett designerSlovenský výrobca drevených plávajúcich podláh je rodinnou firmou s viac ako 20-ročnými skúsenosťami na trhu. Podlahy od Parkett designer sa vhodné aj pre kombináciu s podlahovým vykurovaním a disponujú zámkom click, čiže pri montáži nie je potrebné lepenie.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Window Fashion (video)

  NaB window fashionSlovenský výrobca koľajnicových systémov predstavil aj novú generácia záclon a závesov, ktoré majú viacero benefitov. Záclony a závesy už dokážu filtrovať spektrum svetla potrebné na dennodenné fungovanie, suplovať mnoho prvkov tieniacej techniky či vpustiť ideálne svetlo pre náš zrak. K dispozícii sú aj tepelno-izolačné, antivirotické či antibakteriálne závesy. Bonusom je ich jednoduchá údržba a hygienickosť.

 • Novinky z výstava Nábytok a bývanie 2023: Renojava (video)

  NaB RenojavaUž 32 rokov pôsobí na slovenskom trhu spoločnosť Renojava. Ponúka kvalitné laky, vosky, oleje a moridlá na drevo, priemyselne náterové hmoty na konštrukcie, náterové hmoty na steny, fasády a iné. V portfóliu má aj vlastnú značku Naturalis Oils, cenovo dostupné oleje a vosky vyrobené z prírodných materiálov ako ľan, sója či praslička. Renojava ponúka aj oleje na pracovné dosky kuchynských liniek, obklady v interiéri a podobne. Medzi bestsellery patria aj výrobky značky Herbol určené na ochranu dreva v exteriéri.

 • Novinky z veľtrhu Nábytok a bývanie 2023: Wellis (video)

  NaB WellisPôvodom maďarská spoločnosť Wellis je najvýznamnejší európsky výrobca a vývozca víriviek a wellness zariadení. V portfóliu má okrem vlajkových lodí – víriviek – aj sprchové kúty, sanitu, sauny alebo atypické wellness zariadenia.

 • Novinky z výstavy Nábytok a bývanie 2023: Optimus Ceiling (video)

  NaB Optimus CeilingNa začiatku stála úspešná montážna firma, ktorá neskôr začala s vlastnou výrobou napínacích stropov. Po viac ako desiatich rokoch na trhu v ich portfóliu nájdete aj dizajnové svietidlá v atypických tvaroch a formách či inovatívna parametrické steny, ktoré vytvárajú harmóniu prirodzených línií.

 • Novinky z veľtrhu Coneco 2023: SK-Tex (video)

  video sk texSpoločnosť SK-Tex sa venuje recyklácii textilu už viac ako 25 rokov. Od roku 2012 sa firma zameriava na vývoj a výrobu produktov pre stavebný priemysel: tepelné izolácie, akustické izolácie či pre zelené strechy. SK-Tex spracuje ročne tisíce ton textilného odpadu. Výsledné produkty sú plne ekologické a ľahko recyklovateľné.

 • Metrotile krytiny – jediné a jedinečné na Conecu 2023 (video)

  Coneco MetrotileMetrotile CE predstavilo na veľtrhu Coneco oceľové strešné krytiny s kamenným granulátom aj bez neho. Maloformátové krytiny pre bezpečnú a spoľahlivú montáž. Metrotile prichádza s dvomi typmi montáže: so zakrytým alebo nezakrytým upevnením. Strešné krytiny tejto spoločnosti sú vybavené ochrannými povlakmi pre krásu a dlhú životnosť.

 • Novinky z veľtrhu Coneco 2023: D&D Energy (video)

  DandD EnergyProfesionálny návrh a dodávka fotovoltických systémov pre firmy aj domácnosti. Ceny energií v minulom roku rekordne rástli, riešením môže byť alternatíva vo forme fotovoltiky. Montáž do 30 dní a všetok materiál skladom. D&D Energy ponúka aj zaujímavú kombináciu fotovoltiky a elektromobility.

 • Novinky z veľtrhu Coneco 2023: Ecoflow (video)

  coneco ecoflowEcoflow sa za krátky čas prepracovala medzi špičku v oblasti prenosných elektrických zdrojov. Nezávislosť a sloboda bývania i cestovania: to sú prenosné napájacie stanice, prenosné solárne panely, solárne generátory a ďalšie chytré zariadenia. Objavte výhody modelov River či Delta. Všetky batérie sa vyznačujú dlhou životnosťou a rýchlym nabíjaním. Z nuly na maximum to trvá len 70 minút.

 • Novinky z veľtrhu Coneco 2023: audom (video)

  coneco audomTerasy, verandy, prístrešky, zimné záhrady: spoločnosť Audom ponúka komplexné riešenia aj pre náročného zákazníka. Do portfólia firmy audom patria hliníkové systémy od belgickej spoločnosti Skylux. Spoločnosť audom, to je komplexný systém tieniacej techniky, ale aj materiály vhodné na terasy, chodníky či okolia bazénov.

 • Novinky z veľtrhu Aquatherm: Marox (video)

  Aquatherm maroxSpoločnosť Marox predstavila na nitrianskom veľtrhu produkty pre profesionálnu úpravu vody a vykurovacích systémov: demineralizáciu vody a jej úpravu pomocou inhibítorov, čističov či preplachovacích čerpadiel.

 • Novinky z veľtrhu Aquatherm: REHAU (video)

  aquatherm rehauSpoločnosť Rehau predstavila kompaktný systém stropného vykurovania či chladenia, ale aj prefabrikované šachty pre segment developerských rezidencií.

 • Novinky z veľtrhu Aquatherm: Thermo solar (video)

  Aquatherm thermosolarThermo solar patrí medzi najstarších výrobcov slnečných termických kolektorov v Európe. Predstavil aj riešenia pre ucelené solárne systémy a portfólio kotlov na biomasu značky Hargassner.

 • Veľtrh For Arch 2022: Wienerberger predstavil novinky (video)

  wienerberger ForArchZnáma spoločnosť sa zaoberá nielen kompletným tehlovým systémom, ale ukázala aj viaceré novinky z ďalších oblastí.

 • Novinky z For Arch: Tehly plnené polystyrénom a nová generácia prekladov (video)

  Heluz ForArchJedným z vystavovateľov na veľtrhu For Arch bola aj spoločnosť Heluz. Pozrite sa na ich novinky.