plotove systemy oplotenie hlinikove ploty hlinikove oplotenie

Každý stavebný materiál ponúka jedinečné výhody a nemôžeme obísť ani hliník, ktorý spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a umožňuje tak tvoriť produkty na stavbe či záhrade vo veľkých rozmeroch. K jeho pozitívnym vlastnostiam patrí nekorodovanie a vďaka tomu získava nesmiernu výhodu v porovnaní s inými oceľovými konštrukciami. Navyše, pripočítajme si jeho úplnú bezúdržbovosť a dostaneme skvelý materiál pre skvelú bránu.

Hliníkové brány

Pýšia sa minimálnymi nárokmi na údržbu, podstatne nižšou váhou, architektonickým moderným a čistým vzhľadom. Vďaka týmto vlastnostiam nie je žiadnym problémom, aby slúžili viacgeneračne po dlhé roky.
Andrej Brtiš, z MASTNAK HLINÍKOVÉ PLOTOVÉ SYSTÉMY hovorí:.Našim zámerom je ponúkať jedinečný dizajn v rozdielnych farebných kombináciách, najmä bez akýchkoľvek viditeľných spojov, zvarov a nitov. Každý typ z hliníkových plotových systémov je, okrem svojej bezpečnosti, jedinečný v tom, že je 6x iný ako plotové systémy a brány, aké ste videli doteraz,“ A v čom sú hliníkové brány iné ako ostatné brány, ktoré ste videli doteraz?

 

6x INAK


                                                                        1. Nezváraná patent.konštrukcia
                                                                        2. Vlastné dizajnérske ALU profily
                                                                        3. Špeciálne automatické brány
                                                                        4. Najväčší výber výplní na trhu
                                                                        5. Špeciálne technické riešenia
                                                                        6. Matné metalické farby

plotove systemy oplotenie hlinikove ploty hlinikove oplotenie3

 

Nezváraný patentovaný systém je bez akýchkoľvek viditeľných spojov, zvarov, nitov, vďaka ktorému bude vaša brána či plotový systém dizajnovo dokonalý bez najmenšej chybičky krásny už z diaľky, ale i zblízka, zvonka ale i zvnútra.

Reprezentujú, chránia, skrášľujú
Priehľadný plot, alebo nepriehľadný prípadne kombinovaný? Tu, si naozaj vyberiete. MASTNIAK, ponúka najširší výber výplní na trhu, či už sa rozhodujete medzi horizontálnymi, vertikálnymi, alebo plnými (aj sklo).

 

plotove systemy oplotenie hlinikove ploty hlinikove oplotenie5

To, čo inde na trhu nenájdete sú unikátne vlastné lamely/profily vyrábané len pre firmu MASTNAK, podľa vlastných požiadaviek. Len vďaka jedinečnému návrhu a dizajnu prevedenia sa odlíšite od ostatných a získate tú najlepšiu kvalitu v podobe špičkovej brány – ich dizajn je s navyše  maximálnou bezpečnosťou, pretože všetky plotové systémy spĺňajú EU certifikáty (takže nehrozí pritlačenie, náraz, ani zranenie dieťaťa), je potrebné dodať, že sú osadené najmodernejšími výkonnými bezkartáčovými motormi, ktoré sú určené pre intenzívnu prevádzku.

plotove systemy oplotenie hlinikove ploty hlinikove oplotenie1

Najmodernejšia povrchová úprava – až 15 ročná záruka (NA FAREBNÚ STÁLOSŤ)

Vybrať si môžete zo špeciálnej povrchovej úpravy, kde máte na výber z matných štruktúrovaných, drsných alebo prevedenie s metalickými „trblietkami“, ktoré navyše, minimalizuje viditeľné znečistenie prachom.

 

plotove systemy oplotenie hlinikove ploty hlinikove oplotenie2

 

Nikdy netreba zabúdať na to, že nech je dom akokoľvek pekný, oplotenie bude jeho súčasťou na dlhé roky a ovplyvní celkový pohľad nielen samotnej stavby, ale aj pohľad zo záhrady, či predzáhradky na svet okolo vás. Oplotenie domu, okrem toho, navýši aj cenu nehnuteľnosti.

Ako doplnok k oploteniam si môžete vybrať aj z hliníkovej záhradnej línie, napríklad z luxusných záhradných kuchýň, jedinečných stojísk na odpadkové koše a v ponuke nájdete unikátne podzemné kontajnery.

zahradna kuchyna1

  kontajner na odpadky

Viac nájdete na: https://www.mastnak.sk/

 

 

Pin It