Woodplastic Novosedly

Práve teraz je najlepší čas na novú terasu. Medzi najkvalitnejšie patria tie z kompozitu čistého dreva obohateného o zdravotne neškodný polyetylén. Presne také, aké už roky vyrába a do celého sveta dodáva česká firma WPC – Woodplastic. Tá vám teraz ponúka možnosť osobnej alebo online konzultácie a pomoc pri výbere, návrhu aj kalkulácii vašej novej terasy. Všetko bezplatne.

 

Voľba atraktívnej terasy dokáže povzniesť dom a jeho okolie na úplne novú úroveň. Navyše v čase, keď sú mnohí z nás nútení pracovať online a obmedzovať pobyt mimo svojho bydliska, môže obstaranie takejto terasy znamenať to najlepšie rozhodnutie pre naše zdravie.

Nie je až také dôležité, či máme terasu na záhrade, na balkóne alebo napríklad na streche, rozhodujúce je, aby dobre, dlho a bez problémov plnila svoju funkciu súkromného a zároveň otvoreného priestoru. Miesta, ktoré je pokojné, bezpečné, a pritom vám kedykoľvek umožní vyjsť si na čerstvý vzduch a nechať na seba pôsobiť slnko a prírodu.

Nechajte si zdarma poradiť

Spoločnosť WPC – Woodplastic patrí medzi osvedčených výrobcov bezúdržbových kompozitných terás. Dôvodov, prečo je o jej terasy stále väčší záujem, je celý rad a rozhodne nejde len o reprezentatívny vzhľad a dlhú životnosť výrobkov. Pre mnohých zákazníkov je rozhodujúca skutočnosť, že spolu s kvalitnými doskami so zárukou až 25 rokov získajú aj dostupný špičkový servis.

Firma, ktorá vo svojom závode neďaleko Prahy produkuje viac ako 6 kilometrov originálneho materiálu tej najvyššej akosti denne, totiž na Slovensku disponuje sieťou zaškolených a ochotných spolupracovníkov. Tí sú pripravení poradiť buď online, alebo vás po dohode osobne navštívia.

Poradia vám pritom s výberom dosiek, pomôžu navrhnúť terasu, vypracujú kalkuláciu a v prípade záujmu terasu profesionálne nainštalujú. A ak je to potrebné, budú vám k dispozícii radou aj kedykoľvek potom. Každý zákazník WPC – Woodplastic má istotu, že namontovaním terasy pre neho servis zo strany dodávateľa rozhodne nekončí.

www.woodplastic.sk

woodplastic

Pin It