hobbytec bezramove

Vizualizácia: Hobbytec

 

Ak ste fanúšikmi obľúbeného minimalistického štýlu, bezrámové zasklenie terasy, balkóna či lodžie ideálne doplní vaše bývanie.

 

Zasklenie rôznych typov prístreškov pomocou rámov je štandardnou voľbou. S novými technológiami však prichádzajú aj nové možnosti: v tomto prípade ide o zasklenie, ktoré vám umožní nerušený výhľad do záhrady, je absolútne bezpečné a navyše aj praktické.

 

hobbytec realizacia

Foto: Hobbytec

 

Panoramatické pohľady do záhrady

Hlavná úloha a benefit akéhokoľvek zasklenia spočíva predovšetkým v ochrane priestorov pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, vetrom či dažďom. To zvládne rovnako zasklenie pomocou rámov, ako aj novinka v podobe bezrámového variantu. Pri kvalitnom prevedení, aké ponúka napríklad firma Hobbytec Slovensko, nenájde žiadne špáry, medzery ani iné rušivé prvky. Sucho a teplo vnútri je zabezpečené na maximum. Môžete si tak vychutnať posedenie s panoramatickým výhľadom počas celého roka. „V lete je ideálne zasklenie skombinovať s vhodným typom tieniacej techniky,“ radí PhDr. Matúš Manik, konateľ firmy Hobbytec Slovensko. Bezrámové zasklenie je vhodné pre všetky typy stavieb, od altánkov, terás, prístreškov až po balkóny či lodžie.

 

hobbytec zasklenie

Foto: Hobbytec

 

Možnosti otvárania

Pokiaľ budete chcieť počas príjemných slnečných dní vpustiť do takto zaskleného priestoru čerstvý vzduch, jednotlivé sklenené panely sa dajú ľahko a pohodlne otvárať. Na výber sú dva mechanizmy: posuvný alebo otočný. Pri tom prvom sa panely nenáročným pohybom odsunú do rohu, druhý umožňuje ich natočenie do požadovaného uhla. Interiér sa tak veľmi ľahko stane priamou súčasťou záhrady. Pri zatvorení sklených panelov získate nový, plnohodnotný priestor využívateľný v ktoromkoľvek ročnom období.

Dizajn skombinovaný s funkciou

Veľkou výhodou bezrámového zasklenia terasy či prístrešku je dizajn. Dnes v interiéroch kraľuje praktický minimalizmus a takýto systém sa k nemu bude ideálne hodiť. Žiadne rušivé rámové stĺpiky či priečky, len čistý a elegantný vzhľad.

 

hobbytec realizacia zasklenie

 

Čo sa týka praktickej stránky, bezrámové zasklenie uľahčuje čistenie a údržbu, keďže nedochádza k prenikaniu nečistôt do rámov a konštrukcie. Veľmi dôležitá je aj bezpečnosť – bezrámové zasklenia od firmy Hobbytec Slovensko sú vyrábané z tvrdeného skla, ktoré je trvácne a stabilné. Keďže Hobbytec Slovensko je výrobcom takýchto typov zasklení, poradia si aj s netradičnými či atypickými požiadavkami. „Po konzultácii vieme poradiť s výberom a realizáciou bezrámového zasklenia aj pre veľké terasy, prístrešky či balkóny, varianty s atypickým tvarom alebo ušiť ponuku priamo na mieru požiadavkám klienta,“ dodáva PhDr. Matúš Manik.

Bezrámové zasklenie sa tak stáva nielen dizajnovou, ale aj praktickou voľbou. Vďaka svojim čistým líniám a elegantnému prevedeniu je nadčasové a majiteľom môže slúžiť desiatky rokov.

 

Hobbytec vizualizacia

Vizualizácia: Hobbytec

 

 

 

Pin It