Pin It

 

16.12.2012

 

Farebné akcenty môžu v záhrade vytvoriť okrem zaujímavých listov a nádherných kvetín aj rôzne doplnky či nábytok.

 

Lloyd Loom Lazy Gigi
Značka Vincent Sheppard je známa svojimi pohodlnými kreslami. Lazy Gigi spĺňa požiadavky pre nové storočie, ale zároveň zachováva autentickosť, ktorá ho robí takým príťažlivým. K dispozícii je vo veľkom množstve farieb.

 

Akcenty 01 Lazy gigi

 

Holmbäck Nordentoft LightHouse
Vytvorte si v záhrade svetlo, teplo a radosť, keď padá tma. Dizajnérske duo
Holmbäck Nordentoft vytvorilo kultový lampáš pre sviečky, ktorý vychádza zo siluety typického severské domu. Tej dodali farbu, štýl a humor.

Akcenty 02 Lighthouse

 

Ron Arad Raviolo
Cieľom bolo vytvoriť plastový výrobok, ktorý presvedčí neobvyklým tvarom a spĺňa tie najvyššie nároky. Ron Arad a Magis vybrali tvar, inšpirovaný pásom cesta, z ktorého sa vyrábajú ravioli. Svoj zámer jednoznačne splnili.

Akcenty 03 Raviolo

 

F&F
Sviečky v nádobkách z farebného skla dokážu vykúzliť čarovnú atmosféru na každej terase či záhrade.

 

Akcenty 04 FF

 

Jerszy Seymour Flux
Ako nakreslené jedným ťahom do vzduchu farebnou pastelkou. Stohovateľné stoličky Flux deklarujú absolútne aktuálny dizajn použitím jednoduchých materiálov, pružnej výrobnej techniky ​​a jazyka toku ľudskej energie.

Akcenty 05 Flux

 

Crouscalogero Ohlala
Táto dvojlitrová krhlička zvádza svojím tvarom a jeho jednoduchou manipuláciou. Vyhotovenie zo zmäkčeného PVC uvádza do rozpakov... A jednoduché to nebudete mať ani s výberom farby zo 17 nádherných odtieňov.

 

Akcenty 06 Ohlala

 

text: Jana Zajasenská
foto: archív firiem

 

 

Pin It