Záhrada

lepetitchalet 300x200

Hobbytec zimna zahrada pergola realizaciaO novinkách na trhu s prístreškami, pergolami či zimnými záhradami, hovorí Matúš Lipovský, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Hobbytec Slovensko. „U našich zákazníkov sú najobľúbenejšie hliníkové zimné záhrady a pergoly so sklom alebo polykarbonátom,“ tvrdí.

Metalinox pergola tieniaca technika1Konečne je tu obdobie, kedy sa život presúva von, na terasy kaviarní a reštaurácií či rodinných domov. Práve tam trávime na jar a v lete najviac času... Stolujeme alebo oddychujeme a užívame si čerstvý vzduch. S výberom správnej pergoly nám pomôže trnavský výrobca  Metalinox – tieniaca technika.

hobbytec.zimna zahrada leto5Počas nadchádzajúcich teplých letných dní je dobré myslieť aj na to, aby sa zo zimnej záhrady nestal neobývateľný horúci skleník. Tu sú rady, ako sa toho vyvarovať.

hobbytec showroom5Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Firma Hobbytec od marca ponúka možnosť vyskúšať si pergoly, prístrešky či zimné záhrady v novom bratislavskom showroome. A pre zákazníkov si pripravila aj jedno prekvapenie.

hobbytec zimna zahrada sklo2Jar je obdobím, kedy sa pomaly začínajú práce na záhradách, aby leto a jeseň priniesli čo najväčšiu úrodu, prípadne záplavu kvetov. Zimná záhrada však poskytuje možnosť byť na dotyk s prírodou aj počas zimných mesiacov. 

Artosi pergola1Hliníková pergola ARTOSI a screenová roleta ALFA-ZIP, to je dokonalé súzvuk moderného dizajnu a praktickosti. Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI aj látková roleta ALFA-ZIP sú rýdzo českými výrobkami prichádzajúcimi priamo z vývojového oddelenia spoločnosti ISOTRA.

Hobbytec zimna zahradaMedziročne stúpli ceny nehnuteľností o takmer 22 %. Pozemky, domy či byty sa predávajú rekordným tempom. Prinášame niekoľko tipov, ako zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti.