Záhrada

lepetitchalet 300x200

jungla headlineZáhradný domček dávno neslúži len na náradie - nájdite preň nové využitie.

zahradne sedenie pexelsOd vonkajšej obývačky až po extra trvácny nábytok na terasu: odborníci hovoria, čo bude in.

skylux climacrownAk voľný čas najradšej trávite vonku či v záhrade, pergoly, verandy alebo prístrešky budú pre vás správnou voľbou. Ponúknu vám možnosť byť v exteriéri celoročne.

hobbytec pergoly zimne zahradyHoci má táto časť domu prívlastok „zimná“ záhrada, využijete ju celoročne. Aktuálne napríklad aj ako ideálne miesto na sadeničky.

zadna fasada poot architectuur schodiskoNebojte sa červenej farby – v správnom pomere dokáže rozžiariť dom tak, ako to dokázali architekti v belgických Antverpách.   

hugo road zivot za sklomŽivot za sklom môže byť aj príjemný. Dokazuje to prístavba londýnskeho domu, ktorá sa stala centrom rodinného života. S dvojpodlažnou prístavbou zmenila pôvodné vnútorné členenie priestoru a upriamila pozornosť na príjemnú malú záhradu v zadnom dvore. 

Woodplastic NovosedlyPráve teraz je najlepší čas na novú terasu. Medzi najkvalitnejšie patria tie z kompozitu čistého dreva obohateného o zdravotne neškodný polyetylén. Presne také, aké už roky vyrába a do celého sveta dodáva česká firma WPC – Woodplastic. Tá vám teraz ponúka možnosť osobnej alebo online konzultácie a pomoc pri výbere, návrhu aj kalkulácii vašej novej terasy. Všetko bezplatne.