Záhrada

lepetitchalet 300x200

podlaha na terasuPotrebujete zariadiť nový dom či byt, alebo len riešite prerábku? Tak či onak, nevyhnete sa ani výberu podlahy na vašu terasu. Či už ide o balkón alebo slnečnú terasu na záhrade, pri vašom výbere sa zamerajte na tieto základné atribúty.

terasa dvor rekonstrukcia celokInšpiratívna rekonštrukcia zadného dvora – pozrite si detailný postup v časozbernom videu.

spaci vakPre turistov, cestovateľov aj dobrodruhov. Spací vak je ideálnym spoločníkom pre všetkých vetroplachov, ktorí nezvyknú spávať vo svojej vlastnej posteli. Moderné spacáky vás dokážu udržať v bezpečí a ochrániť aj pred extrémnym počasím.

CANELINE Divine taburetkyZáhrada už dávno nie je miestom výlučne na pestovanie zeleniny a ovocia. Posledné roky sa exteriér mení na spoločenský priestor, v ktorom sa obeduje s rodinou, vylihuje s partnerom, popíja dobré víno s priateľmi. A s kvalitným a krásnym dizajnom sú tieto chvíle jedinečným zážitkom.

jungla headlineZáhradný domček dávno neslúži len na náradie - nájdite preň nové využitie.

zahradne sedenie pexelsOd vonkajšej obývačky až po extra trvácny nábytok na terasu: odborníci hovoria, čo bude in.

skylux climacrownAk voľný čas najradšej trávite vonku či v záhrade, pergoly, verandy alebo prístrešky budú pre vás správnou voľbou. Ponúknu vám možnosť byť v exteriéri celoročne.