Záhrada

lepetitchalet 300x200

hobbytec pergolaExistuje niekoľko druhov prestrešení a systémov, na ktorých sú založené. Prinášame malý slovníček toho podstatného, čo potrebujete vedieť pri ich výbere.

hobbytec tomajka pergolaIgor a Ľubka zo Spišskej Novej Vsi si vybrali pergolu s jednou pevnou stenou, Martin z Nového Tekova prepracovaný prístrešok pre auto.

PORTRET krajinni architektiKrajinní architekti Ivana a Peter Pasečný aj o tom, ako vytvoriť kvalitné exteriérové prostredie okolo nás.

podlaha na terasuPotrebujete zariadiť nový dom či byt, alebo len riešite prerábku? Tak či onak, nevyhnete sa ani výberu podlahy na vašu terasu. Či už ide o balkón alebo slnečnú terasu na záhrade, pri vašom výbere sa zamerajte na tieto základné atribúty.

terasa dvor rekonstrukcia celokInšpiratívna rekonštrukcia zadného dvora – pozrite si detailný postup v časozbernom videu.

spaci vakPre turistov, cestovateľov aj dobrodruhov. Spací vak je ideálnym spoločníkom pre všetkých vetroplachov, ktorí nezvyknú spávať vo svojej vlastnej posteli. Moderné spacáky vás dokážu udržať v bezpečí a ochrániť aj pred extrémnym počasím.

CANELINE Divine taburetkyZáhrada už dávno nie je miestom výlučne na pestovanie zeleniny a ovocia. Posledné roky sa exteriér mení na spoločenský priestor, v ktorom sa obeduje s rodinou, vylihuje s partnerom, popíja dobré víno s priateľmi. A s kvalitným a krásnym dizajnom sú tieto chvíle jedinečným zážitkom.