Záhrada

lepetitchalet 300x200

vila fifty fifty chodba stromStojíte v interiéri alebo exteriéri? Dom v holandskom Eindhovene stiera medzi týmito priestormi rozdiel.

Woodplastic NovosedlyPráve teraz je najlepší čas na novú terasu. Medzi najkvalitnejšie patria tie z kompozitu čistého dreva obohateného o zdravotne neškodný polyetylén. Presne také, aké už roky vyrába a do celého sveta dodáva česká firma WPC – Woodplastic. Tá vám teraz ponúka možnosť osobnej alebo online konzultácie a pomoc pri výbere, návrhu aj kalkulácii vašej novej terasy. Všetko bezplatne.

doorscaping vianocny vchod ciernobielyNa sociálnych sieťach sa v poslednej dobe objavilo mnoho príspevkov na tému doorscaping. O čo ide? Zjednodušene povedané, o bohatú výzdobu okolia vchodových dverí, pri ktorej sa rozhodne nešetrí na množstve.

zelena strecha thammasat universityThammasat University v Thajsku sa stala svetoznámou. Vyrástla tu totiž najväčšia strešná záhrada Ázie, ktorá pokrýva viac ako 20 kilometrov štvorcových.

Ked rastliny prinasaju pokoj a stastie 02Zelený tím – aj tak sa dá označiť dvojicu mladých ľudí, ktorí menej skúseným pestovateľom radia, ako zachrániť ich interiérovú zeleň, ktorej sa nedarí. Z voľnočasovej aktivity sa postupne stalo ich živobytie a aj vďaka nim môžu váš interiér zdobiť rastliny, ktoré ste predtým mohli vidieť len v botanických záhradách.

Hliníková Bioklimatická Samonosná pergola ARTOSISamonosná bioklimatická pergola ARTOSI je rýdzo český výrobok prichádzajúci priamo z vývojového oddelenia spoločnosti ISOTRA. Svojím inovatívnym a čistým dizajnom sa vám v mnohých ohľadoch prispôsobí. Bola vyvinutá s dôrazom na presnosť, kvalitu spracovania a možnosti individuálních úprav.

Izba v mestePre ľudí žijúcich v meste znamená hľadanie útočiska uprostred zelene skôr zdieľanie verejných miest s ostatnými. Nie každý sa môže pochváliť vlastnou záhradou. A málokto takou, ktorá je chránená pred očami susedov a okoloidúcich, aj keď sa v podstate nachádza v historickom centre jedného z belgických miest.