gardentitle

Už aj vy začínate s prvými slnečnými lúčami myslieť na posedenia na záhrade či terase? Teplé letné večery a slnečné rána sú to, čo aj nás nabíja energiou, preto si myslíme, že by sme mali tomu prispôsobiť naše exteriéry.

woodplastic xs terasove dosky exterier stavebnictvo byvanie

Záhradná terasa. Kto ju nemá, nevie, o čo prichádza. Kto ju už má, nechápe, ako bez nej mohol žiť,. Terasa je jednoduchý architektonický prvok, ktorý dokáže významným spôsobom zvýšiť kvalitu vášho bývania.

titleAj keď sa leto pomaly chýli ku koncu, mnohí z nás sa nechcú vzdať príjemných momentov strávených na záhrade či terase. Aby sme si ich spríjemnili, prinášame vám 5 najväčších záhradných trendov tohto roku, ktoré pokojne môžete oživiť aj na jeseň.

bioklimaticka pergola skyline pre mdoerne terasy stavebnictvo byvanie

Blíži sa leto a každý by chcel tráviť voľný čas na terase pod pergolou, ktorá nie len tieni pred priamym slnkom a úžasne vyzerá, ale tiež slúži ako protidažďová bariéra v prípade letnej búrky. To všetko splňujú takzvané bioklimatické pergoly.

titleZáhradná sezóna je už v plnom prúde a mnohí z nás aj vďaka slnečnému počasiu uprednostňujú tráviť čas práve na záhradách či terasách. Ak však hľadáte inšpiráciu na miernu obmenu či renováciu vášho exteriéru, máme pre vás niekoľko tipov.

gardin uvodny8. 4. 2018  V segmente záhradného nábytku sme dlhé roky boli zvyknutí na dominanciu ratanového nábytku, v posledných rokoch sa však do popredia dostáva hliník a najnovšie aj kombinácia hliníka s drevom či kvalitný plast.

titlePosledný ročník veľtrhu CONECO prilákal mnohých návštevníkov širokej aj profesionálnej verejnosti. Pozitívnej odozve sa tešil aj stánok spoločnosti Big Green Egg Slovensko, ktorá predstavila ikonické grily, ale aj novinku- betónové kuchyne.