Aktuality

Pridajte sa do tímu etablovaného vydavateľstva – ponúkame pracovnú príležitosť na poste obchodník/obchodníčka.

Finančný sektor sa čoraz viac orientuje na zelené témy. Aké sú na Slovensku možnosti financovať „ozelenenie“ vlastného bývania?

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do tradiční soutěže Dřevěná stavba roku. Už jedenáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí kouzlit se dřevem. Zároveň zvyšuje povědomí o významu dřeva pro životní prostředí. Letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry.

Toucan-Eco je kombinovaný čistiaci a dezinfekčný systém, ktorý vytvára dezinfekčný roztok Toucan. To znamená, že ničí baktérie s veľmi vysokou úrovňou bezpečnosti. Je ideálny pre tvrdé povrchy, ako sú zrkadlá, stolové dosky, sklenené zobrazovacie jednotky a glazúrované skrinky na potraviny. Roztoky Toucan by mohli nahradiť 90% všetkých čistiacich prostriedkov používaných v bežných prostrediach.

Vážení čitatelia, sme spolu dlhé roky, či už ako obchodní partneri, „skalní“ čitatelia, alebo náhodne okoloidúci, ktorí hľadajú kvalitnú dávku inšpirácie v našom časopise. Pandemická situácia zasiahla každého z nás. No i napriek tomu nám ostávate verní.

 Slow living je vraj novým trendom. V skutočnosti však ani nejde o novinku, ale skôr o akési spomalenie či návrat k staromódnym spôsobom. Ide o koncept, ktorý sa javí ako ideálny spôsob, ako vykročiť z rýchleho spôsobu života.

Ak ste bohatí, rozmýšľajte aj naďalej tak, ako rozmýšľate. Ak nie, možno je čas zmeniť spôsob vášho myslenia o peniazoch.

Spoločnosť HELUZ vyhlásila tradičnú fotografickú súťaž, tentoraz na tému Vyfoť domov. Cenou pre víťaza bude tablet „Apple iPad 10.2 32 GB.