Aktuality

Aj vám sa už stalo, že ste potrebovali právnu pomoc? Poistenie právnej ochrany vám zabezpečí právne poradenstvo 24/7/365.

Práca pre vydavateľstvo MEDIA/ST, s. r. o.

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) členská organizácia ZSVTS, Stavebná fakulta STU Bratislava v spolupráci so Slovenskou komorou stavebných inžinierov organizuje 18. ročník vedecko - odbornej medzinárodnej konferencie FACILITY MANAGEMENT 2020 na tému COVID-19 a BEZPEČNÉ PROSTREDIE BUDOV. 28. – 29. 9. 2020, Hotel Patria, Štrbské Pleso

O novinkách v oblasti výstavby nájomných bytov sme sa porozprávali s generálnym riaditeľom ŠFRB, Jurajom Kvetkom.

Mnohí sú toho názoru, že niektoré problémy v spolunažívaní v bytových domoch sa riešiť nedajú. Je to však veľký omyl. Dôkazom je spoločnosť RYS, ktorá sa už roky stará o bezpečnosť ľudí svojimi prepracovanými systémami. Za všetko hovorí aj „vyliečený“ bratislavský Pentagon a ďalšie kreatívne inovácie slovenskej firmy.

Toucan-Eco je kombinovaný čistiaci a dezinfekčný systém, ktorý vytvára dezinfekčný roztok Toucan. To znamená, že ničí baktérie s veľmi vysokou úrovňou bezpečnosti. Je ideálny pre tvrdé povrchy, ako sú zrkadlá, stolové dosky, sklenené zobrazovacie jednotky a glazúrované skrinky na potraviny. Roztoky Toucan by mohli nahradiť 90% všetkých čistiacich prostriedkov používaných v bežných prostrediach.

Práca pre vydavateľstvo MEDIA/ST, s. r. o.

Ocenenie CE ZA AR už 19. rok upozorňuje na spoločenskú hodnotu architektonických diel a profesionálnych výkonov slovenských architektov. Laureátov jednotlivých kategórií sa verejnosť dozvie v priamom prenose na Dvojke v stredu 07. októbra 2020.