Slovensko sa ocitlo na prahu krízy, akú od svojho vzniku v roku 1993 ešte nezažilo. Prísne opatrenia pred šíriacim sa koronavírusom prakticky zmrazili život v uliciach a na niekoľko budúcich týždňov sa život výrazne spomalí.

Hromadiace sa výstražné správy o prichádzajúcich hospodárskych problémoch už vydesili nejedného podnikateľa. Zmeny v trhovej dynamike však vďaka udalostiam ako Brexit budú nastávať stále častejšie.

Moderné technológie pre navrhovanie stavieb umožňujú v jedinom detailnom modeli spravovať všetky informácie v rámci celého životného cyklu budov.

Aj vy ihneď po prebudení otvárate okná dokorán, aby ste si pľúca naplnili čerstvým vzduchom? Viete, že to dnes už nemusí stačiť?

Vydavateľstvo MEDIA/ST spustilo inovovanú verziu portálu časopisu Stavebníctvo a bývanie pre všetkých milovníkov bývania a odborníkov v oblasti stavebníctva.

Aký materiál zvoliť na nábytok do domácnosti, v ktorej žije pes alebo mačka, aby ste sa nemuseli obávať škrabancov?

Po třech měsících od uvedení na trh získává tato novinka jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti designu – Red Dot 2020.

Produkty z dreveného kompozitného materiálu sa dnes najčastejšie uplatňujú v exteriéri v podobe terás, plotov a obkladov stien budov.