Aktuality

Spoločnosť HELUZ vyhlásila tradičnú fotografickú súťaž, tentoraz na tému Vyfoť domov. Cenou pre víťaza bude tablet „Apple iPad 10.2 32 GB.

Bezpečnosť v praxi je jediný odborný portál, ktorý komplexne rieši všetky oblasti bezpečnostného manažmentu na jednom mieste.

V súvislosti s koronavírusom sa stále častejšie skloňuje slovo dezinfekcia. Zvýšené nároky na hygienu sa netýkajú len prípravkov na ruky, ale aj domovov či pracovísk. Unikátny a moderný dezinfekčný program nám predstavil Michal Hanus zo spoločnosti SANOSIL SK.

Spoločnosť Media/ST, s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovnú/šikovného učtovníčku/účtovníka. Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už 24 rokov.

Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať a zabávať, ste tu správne. V Zázrivej sú pre vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou. Nájdete ich v blízkosti Jánošíkovho rodiska – v Terchovej, v srdci Národného parku Malá Fatra.

Vážená verejnosť, dovoľte nám, aby sme Vás informovali o organizácii veľtrhu MODDOM 2020, ktorý sa mal uskutočniť v dňoch 14. – 18. októbra 2020.

V každej domácnosti či firme sa z času na čas objaví špecifický druh odpadu – elektroodpad. Tento odpad sa nesmie odhadzovať do bežného koša na zmiešaný komunálny odpad. Elektrozariadenia sa skladajú z rôznych materiálov, ako plasty, kovy, sklo, z ktorých sa recykláciou stávajú druhotné suroviny. Tie sa následne využívajú pri výrobe nových produktov. Recykláciou sa tak šetria nerastné suroviny, chráni príroda i ľudské zdravie.

Do obchodného tímu v oblasti online sféry hľadáme šikovného obchodníka/obchodníčku s proaktívnym prístupom a flexibilným myslením. Ak máš obchodný talent, výborné komunikačné schopnosti a hľadáš riešenia, nie výhovorky, v tejto práci sa určite nájdeš!