Aquatherm

Spoločnosť Rehau predstavila kompaktný systém stropného vykurovania či chladenia, ale aj prefabrikované šachty pre segment developerských rezidencií.

Tradičná česká spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou kanalizačných, podlahových, strešných vpustí a lineárnych žľabov od roku 1990. Za tú dobu prešli mnohými zmenami a získali veľmi cenné skúsenosti, ktoré uplatňujú dodnes ako vo výrobných procesoch, tak pri vývoji samotných produktov. 

Woodcote Energy je dokonalým partnerom pre všetky riešenia udržateľnej energie. V oblasti solárnej energie, skladovania energie a e-mobility sú odborníci. V kombinácii s rozsiahlym sortimentom výrobkov zaisťujú, aby bol každý projekt úspešný.

Spoločnosť THERMO|SOLAR Žiar je jeden z najvýznamnejších európskych výrobcov termických slnečných kolektorov s dlhou tradíciou, ktorá sa datuje od jej založenia v roku 1992. Už v dobe vzniku stavala na viac ako 20 ročných vývojových a výrobných skúsenostiach svojich zakladateľov, hliníkarenského podniku ZSNP a.s. Žiar nad Hronom a thermo|solar Energietechnik Regensburg, vtedy jedného z najväčších výrobcov slnečných kolektorov v Nemecku.