Pracovňa

Počas pandémie bolo len málo typov budov tak diskutovaných a medializovaných ako kancelárske nehnuteľnosti. Jednak boli spočiatku opustené a jednak boli nútené sa transformovať na novú kvalitatívnu úroveň. Ako budú vyzerať administratívne priestory po pandémii?

S pokračujúcou pandémiou koronavírusu, ktorá núti mnohých ľudí pracovať z domu, sa zvyšujú aj nároky na kvalitné a pohodlné pracovné prostredie z domu.

Dizajnérske štúdiá reagujú na pandémiu koronavírusu: prišli s riešením, ako aj malé byty využiť na maximum. Pomôcť majú technológie, transformovateľný nábytok aj priestor pod stropom. 

Korok vo forme obkladov je aktuálnym dizajnovým trendom zariadenia domácností, kancelárií a iných komerčných priestorov. Ide o 100% prírodný produkt, ktorý je recyklovateľný a vyrobený v súlade s princípmi udržateľnosti.

Dnes sú rôzne kluby a klubovne, v ktorých sa stretávajú ľudia so spoločnými záujmami, stále populárnejšie. Práve klubovne inšpirovali moderné post-pandemické kancelárie, ktoré sa transformujú na „club style office“.

Výroba kancelárskeho nábytku je špecifickou súčasťou interiérového dizajnu. Nová kancelária, ktorú vám naši profesionáli navrhnú, by mala obsahovať kvalitné kancelárske stoly, kancelárske stoličky a mala by byť vyrobená presne podľa vašich predstáv. Každý priestor je jedinečný a zaslúži si riešenia ušité na mieru. Vaša kancelária, showroom, lobby či foyer by predsa mali inšpirovať i zaujať.

Nepotrebujete veľa miesta ani extra veľa peňazí. Stačí pár dobrých nápadov, kombinácia správnych farieb a dôraz na príjemné povrchy a aj z toho najmenšieho kútika vo vašom byte sa môže stať inšpiratívna a produktívna domáca kancelária.

 

Aká je kancelárska stolička budúcnosti? Má množstvo vlastností, ktoré nám pomáhajú sedieť pohodlnejšie, dokáže sa prispôsobiť kolegyni, ktorá nie je vysoká, aj kolegovi, ktorý so svojimi dvoma metrami zvykol hrávať basketbal. Ako sa jej to darí? Pozrime sa bližšie na kancelársku stoličku FERN.