Pracovňa

2021 05 LIFTOR 1704 edit1

Trávite veľa času pri počítači alebo máte dokonca sedavé zamestnanie? Potom by ste rozhodne mali dbať na ergonómiu práce a zaobstarať si vhodnú stoličku a tiež polohovací stôl. Ten vám pomôže nielen zlepšiť zdravie, ale aj pracovný výkon!

ekoma design kancelarska stolicka

V kancelárskej stoličke trávite naozaj veľa času a preto by mala byť kvalitná. Dobrá kancelárska stolička vám uľahčí prácu a bude priaznivo pôsobiť na vaše zdravie. Kvalitnú kancelársku stoličku spoznáte jednoducho: nebude jej chýbať žiadna z nasledujúcich funkcií.

shutterstock 1714285768

Úspešná práca je závislá od rôznych faktorov a ideálne podmienky sú jedným z nich. Avšak, ľudia sa aj napriek mnohým varovným signálom tela viac starajú o kvalitné miesto na spanie a zariadenie miesta na výkon dôležitých úloh považujú za menej dôležité. Tých pár hodín to predsa v kancelárií nejako vydržia. A práve to je veľká chyba, v čom vás neskôr utvrdí množstvo zdravotných komplikácií, nepohodlie a neschopnosť zvládať tie najjednoduchšie úlohy. A pritom stačí zmeniť len sedenie.

vertebro pr clanok

 

Máte sedavé zamestnanie? Či už trávite čas v kancelárii, dlhodobým sedením pri počítači, štúdiom, prácou za stolom pri tvorbe dokumentácie alebo iných aktivitách, kde trávite viac ako tri hodiny v sede na stoličke, pokračujete v sedení za volantom, počas prestávky na obed a po príchode domov, je viac ako pravdepodobné, že pociťujete bolesti chrbta.

architecture 1448221 1280

Počas pandémie bolo len málo typov budov tak diskutovaných a medializovaných ako kancelárske nehnuteľnosti. Jednak boli spočiatku opustené a jednak boli nútené sa transformovať na novú kvalitatívnu úroveň. Ako budú vyzerať administratívne priestory po pandémii?

home office

S pokračujúcou pandémiou koronavírusu, ktorá núti mnohých ľudí pracovať z domu, sa zvyšujú aj nároky na kvalitné a pohodlné pracovné prostredie z domu.

cloud bed ori

Dizajnérske štúdiá reagujú na pandémiu koronavírusu: prišli s riešením, ako aj malé byty využiť na maximum. Pomôcť majú technológie, transformovateľný nábytok aj priestor pod stropom. 

korok stena kancelarie logoND

Korok vo forme obkladov je aktuálnym dizajnovým trendom zariadenia domácností, kancelárií a iných komerčných priestorov. Ide o 100% prírodný produkt, ktorý je recyklovateľný a vyrobený v súlade s princípmi udržateľnosti.