Pracovňa

Trávite veľa času pri počítači alebo máte dokonca sedavé zamestnanie? Potom by ste rozhodne mali dbať na ergonómiu práce a zaobstarať si vhodnú stoličku a tiež polohovací stôl. Ten vám pomôže nielen zlepšiť zdravie, ale aj pracovný výkon!

V kancelárskej stoličke trávite naozaj veľa času a preto by mala byť kvalitná. Dobrá kancelárska stolička vám uľahčí prácu a bude priaznivo pôsobiť na vaše zdravie. Kvalitnú kancelársku stoličku spoznáte jednoducho: nebude jej chýbať žiadna z nasledujúcich funkcií.

Úspešná práca je závislá od rôznych faktorov a ideálne podmienky sú jedným z nich. Avšak, ľudia sa aj napriek mnohým varovným signálom tela viac starajú o kvalitné miesto na spanie a zariadenie miesta na výkon dôležitých úloh považujú za menej dôležité. Tých pár hodín to predsa v kancelárií nejako vydržia. A práve to je veľká chyba, v čom vás neskôr utvrdí množstvo zdravotných komplikácií, nepohodlie a neschopnosť zvládať tie najjednoduchšie úlohy. A pritom stačí zmeniť len sedenie.

 

Máte sedavé zamestnanie? Či už trávite čas v kancelárii, dlhodobým sedením pri počítači, štúdiom, prácou za stolom pri tvorbe dokumentácie alebo iných aktivitách, kde trávite viac ako tri hodiny v sede na stoličke, pokračujete v sedení za volantom, počas prestávky na obed a po príchode domov, je viac ako pravdepodobné, že pociťujete bolesti chrbta.

Počas pandémie bolo len málo typov budov tak diskutovaných a medializovaných ako kancelárske nehnuteľnosti. Jednak boli spočiatku opustené a jednak boli nútené sa transformovať na novú kvalitatívnu úroveň. Ako budú vyzerať administratívne priestory po pandémii?

S pokračujúcou pandémiou koronavírusu, ktorá núti mnohých ľudí pracovať z domu, sa zvyšujú aj nároky na kvalitné a pohodlné pracovné prostredie z domu.

Dizajnérske štúdiá reagujú na pandémiu koronavírusu: prišli s riešením, ako aj malé byty využiť na maximum. Pomôcť majú technológie, transformovateľný nábytok aj priestor pod stropom. 

Korok vo forme obkladov je aktuálnym dizajnovým trendom zariadenia domácností, kancelárií a iných komerčných priestorov. Ide o 100% prírodný produkt, ktorý je recyklovateľný a vyrobený v súlade s princípmi udržateľnosti.