Pracovňa

Dizajnérske štúdiá reagujú na pandémiu koronavírusu: prišli s riešením, ako aj malé byty využiť na maximum. Pomôcť majú technológie, transformovateľný nábytok aj priestor pod stropom. 

Nepotrebujete veľa miesta ani extra veľa peňazí. Stačí pár dobrých nápadov, kombinácia správnych farieb a dôraz na príjemné povrchy a aj z toho najmenšieho kútika vo vašom byte sa môže stať inšpiratívna a produktívna domáca kancelária.

 

Korok vo forme obkladov je aktuálnym dizajnovým trendom zariadenia domácností, kancelárií a iných komerčných priestorov. Ide o 100% prírodný produkt, ktorý je recyklovateľný a vyrobený v súlade s princípmi udržateľnosti.

Aká je kancelárska stolička budúcnosti? Má množstvo vlastností, ktoré nám pomáhajú sedieť pohodlnejšie, dokáže sa prispôsobiť kolegyni, ktorá nie je vysoká, aj kolegovi, ktorý so svojimi dvoma metrami zvykol hrávať basketbal. Ako sa jej to darí? Pozrime sa bližšie na kancelársku stoličku FERN.

Dnes sú rôzne kluby a klubovne, v ktorých sa stretávajú ľudia so spoločnými záujmami, stále populárnejšie. Práve klubovne inšpirovali moderné post-pandemické kancelárie, ktoré sa transformujú na „club style office“.

Chodiť v práci v papučiach a pracovať z domu je pohodlné a efektívne, no v týchto časoch u mnohých z vás aj nevyhnutné. Ako si spríjemniť prostredie homeofficu a napriek tomu dodržať účelnosť pracoviska?

Výroba kancelárskeho nábytku je špecifickou súčasťou interiérového dizajnu. Nová kancelária, ktorú vám naši profesionáli navrhnú, by mala obsahovať kvalitné kancelárske stoly, kancelárske stoličky a mala by byť vyrobená presne podľa vašich predstáv. Každý priestor je jedinečný a zaslúži si riešenia ušité na mieru. Vaša kancelária, showroom, lobby či foyer by predsa mali inšpirovať i zaujať.