Kuchyňa

sektorove kuchyne 1

Pokroky v oblasti technológií a inovácií nás v súčasnej dobe prekvapujú na každom jednom kroku. A ani v sfére domácností a kuchynských zariadení tomu nie je inak. Motorom moderného domova sa stávajú sektorové kuchyne, ktoré, spolu s ďalšími doplnkami spôsobujú v interiérovom dizajne revolúciu v príprave pokrmov a organizácii kuchynského priestoru. Ktoré to sú?

Máte tak preplnenú chaldničku, že sa pomaly prehýbajú poličky? Alebo z nej často vytiahnete zle vychladený dezert?

Orostone kuchyna

 

 

Technický kameň je známy a rozšírený materiál. Na náš trh však prichádza inovatívny sinterovaný kameň, ktorý je odolný, nenasiakavý, UV stabilný a ohňuvzdorný. Neobsahuje pritom žiadne lepidlá ani živice a umožňuje aj fungovanie dizajnovej lahôdky: umiestniť varnú dosku pod neho, vďaka čomu sa platne stanú úplne neviditeľnými.

BLUM inspiracie5

„Blum Inspirations“ je on-line platforma rakúskeho výrobcu kovania, ktorá pravidelne predstavuje nové nápady a koncepty inovatívnych nábytkových riešení. Spoločnosť Blum tak poskytuje svojim zákazníkom kreatívne podnety, ako realizovať nové nápady na nábytok s kvalitným kovaním aj mimo kuchyne a pre každý obytný priestor.

ASKO showroom Bratislava

Škandinávska značka luxusných domácich spotrebičov ASKO s históriou viac ako 70 rokov má svoj nový showroom priamo v centre Bratislavy v budove Green Cube.

NARA kuchyne aria

Hovorí sa: dvakrát meraj a raz rež. V prípade tvorby harmonického domova to platí dvojnásobne. Dnešný trh ponúka obrovské množstvo materiálov, prevedení a dizajnov a ich správna kombinácia si vyžaduje odborné znalosti, prax a cit pre detail. „Našich klientov prevedieme celým procesom tvorby interiéru, v ktorom sa prepojí funkčnosť a krása s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu,“ približuje Ivona Caponi z dizajnového štúdia NARA kuchyne a interiéry.

DECODOM Kuchyňa HOME šedá

Novinka od najväčšieho slovenského výrobcu nábytku – kuchyne HOME od spoločnosti DECODOM – sú vhodné pre mladých do prvého bývania i pre milovníkov cenovo dostupného dizajnu. Zákazníci si ich budú môcť vyskladať už od mája podľa vlastného vkusu a k dispozícii im budú takmer okamžite.

varenie trendy

Je jedno, koľko času venujete príprave jedál, podstatné je, čo vyčaríte na tanieri. Ak sa svojej vlastnej kuchyni oblúkom vyhýbate, vo väčšine prípadov za to môže fakt, že ste si nesadli. Poradíme vám, čo pri zariaďovaní kuchyne nezanedbať, aby ste z nej napokon nechceli ani päty vytiahnuť.