Kuchyňa

Úchvatný dizajn a špičkové technológie, ktoré ponúkajú viac, než len dokonalé uchovanie nápojov a potravín a dlhotrvajúcu čerstvosť. Siemens predstavuje mimoriadne priestrannú trojdverovú kombinovanú chladničku s mrazničkou a dvoma zásuvkami na nápoje, respektíve s integrovanou vinotékou. 

Od demontáže pôvodnej linky až po finálne úpravy: pozrite si časozberné video premeny nemodernej kuchyne na úplne nový level.

Ako klenot sa v luxusnej kuchyni bude vynímať dizajnový systém Big Cooling od škandinávskej značky ASKO. Rafinovaný profesionál v oblasti chladenia spája v exkluzívnom párovom spotrebiči s niekoľkými klimatickými zónami chladničku, mrazničku, bar a vínotéku s úctyhodným objemom 850 l.

Domáce spotrebiče sa postupne stávajú interaktívnymi partnermi nielen v kuchyni. Držíte ťažký plech a potrebujete obe ruky? Stačí vysloviť prianie a rúra sa otvorí sama.

Je super odolný, ale hlavne super matný! Reč je o novom prírastku do rodiny akrylátových dvierok, ktorý nesie prezývku SUPERMAT.

Každý občas v živote potrebuje zmenu! A platí to aj v oblasti interiéru. Kuchyňa už dávno neslúži iba na prípravu jedla, musí byť krásna a predovšetkým funkčná – len tak sa v nej budete cítiť dobre. Svet obleteli nové trendy, tak neváhajte a osviežte nimi aj váš kuchynský kútik!

Ak hľadáte inšpiráciu na nový dizajn vašej kuchyne, čoraz častejšie sa začínajú objavovať jemné pastelové tóny.

Červená je klasika. Skúste to tento rok inak –  s inšpiráciou od dizajnérov či kúskami, ktoré pozdvihnú každý slávnostný stôl.