Kuchyňa

Domáce spotrebiče sa postupne stávajú interaktívnymi partnermi nielen v kuchyni. Držíte ťažký plech a potrebujete obe ruky? Stačí vysloviť prianie a rúra sa otvorí sama.

Je super odolný, ale hlavne super matný! Reč je o novom prírastku do rodiny akrylátových dvierok, ktorý nesie prezývku SUPERMAT.

Každý občas v živote potrebuje zmenu! A platí to aj v oblasti interiéru. Kuchyňa už dávno neslúži iba na prípravu jedla, musí byť krásna a predovšetkým funkčná – len tak sa v nej budete cítiť dobre. Svet obleteli nové trendy, tak neváhajte a osviežte nimi aj váš kuchynský kútik!

Ak hľadáte inšpiráciu na nový dizajn vašej kuchyne, čoraz častejšie sa začínajú objavovať jemné pastelové tóny.

Červená je klasika. Skúste to tento rok inak –  s inšpiráciou od dizajnérov či kúskami, ktoré pozdvihnú každý slávnostný stôl.

Všetky gazdinky a vášnivé kuchárky túžia po jedinečnej kuchyni, v ktorej môžu s láskou vyvárať pre svojich najbližších.

Ktorá miestnosť je v dome alebo byte najdôležitejšia? Ktorá má byť dokonalá? Samozrejme, ideálne je, keď celý príbytok vrátane kuchyne tvorí harmonický celok. Vtedy je to domov. Pri jeho vytváraní pomáha spolupráca interiérového dizajnéra s návrhárom kuchýň.

Franke ako najväčší výrobca kuchynských drezov na svete vniesol povestnú švajčiarsku kvalitu aj do novej triedy vstavaných spotrebičov. Kladú dôraz na kvalitu pripravených pokrmov, bezpečnosť, úsporu energie či použitie  kvalitných materiálov a moderných technológií výroby.