Kuchyňa

ASKO showroom Bratislava

Škandinávska značka luxusných domácich spotrebičov ASKO s históriou viac ako 70 rokov má svoj nový showroom priamo v centre Bratislavy v budove Green Cube.

NARA kuchyne aria

Hovorí sa: dvakrát meraj a raz rež. V prípade tvorby harmonického domova to platí dvojnásobne. Dnešný trh ponúka obrovské množstvo materiálov, prevedení a dizajnov a ich správna kombinácia si vyžaduje odborné znalosti, prax a cit pre detail. „Našich klientov prevedieme celým procesom tvorby interiéru, v ktorom sa prepojí funkčnosť a krása s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu,“ približuje Ivona Caponi z dizajnového štúdia NARA kuchyne a interiéry.

DECODOM Kuchyňa HOME šedá

Novinka od najväčšieho slovenského výrobcu nábytku – kuchyne HOME od spoločnosti DECODOM – sú vhodné pre mladých do prvého bývania i pre milovníkov cenovo dostupného dizajnu. Zákazníci si ich budú môcť vyskladať už od mája podľa vlastného vkusu a k dispozícii im budú takmer okamžite.

varenie trendy

Je jedno, koľko času venujete príprave jedál, podstatné je, čo vyčaríte na tanieri. Ak sa svojej vlastnej kuchyni oblúkom vyhýbate, vo väčšine prípadov za to môže fakt, že ste si nesadli. Poradíme vám, čo pri zariaďovaní kuchyne nezanedbať, aby ste z nej napokon nechceli ani päty vytiahnuť.

kuchynska bateria kuchyna moderna intercom sk

Ste milovníkom gastronómie? Žiada si Váš životný štýl veľa času stráveného prácou v kuchyni? Neoceniteľným pomocníkom sa Vám tak môže stať drezová batéria, ktorá okrem klasického prúdu disponuje aj sprškou. Vďaka nej komfortne naplníte aj vyššie hrnce a vázy,  umyjete väčšie plechy, s ľahkosťou omyjete ovocie a zeleninu a čistenie drezu sa stane hračkou.

kuchyna kose odpad

Domácnosti po celom svete vyprodukujú denne obrovské množstvo odpadu, ktoré je potrebné zbierať, triediť a následne likvidovať. Výrazný podiel tvorí kuchynský odpad, ako sú obaly z potravín, organický materiál a iné. Vyhnúť sa im dá len ťažko, no je nutné si uvedomiť, že separáciou môžeme prispieť k zlepšeniu životného prostredia pre budúce generácie. Aké šikovné riešenia sa dajú aplikovať vo vašej kuchyni?

BSH Siemens KF96RSBEA zasuvka

Úchvatný dizajn a špičkové technológie, ktoré ponúkajú viac, než len dokonalé uchovanie nápojov a potravín a dlhotrvajúcu čerstvosť. Siemens predstavuje mimoriadne priestrannú trojdverovú kombinovanú chladničku s mrazničkou a dvoma zásuvkami na nápoje, respektíve s integrovanou vinotékou. 

kuchyna prerabka

Od demontáže pôvodnej linky až po finálne úpravy: pozrite si časozberné video premeny nemodernej kuchyne na úplne nový level.