Interiér

Laufen Luis Castro

Na bratislavskom Stretnutí lídrov slovenského stavebníctva sa zúčastnil aj Luis Sergio Castro, ktorý stojí na čele spoločnosti Laufen CZ vyrábajúcej prémiové kúpeľňové produkty a vybavenie. „Prémiový segment odoláva kríze lepšie ako štandardné produkty,“ tvrdí v rozhovore pre SaB.

NaB window fashion

Slovenský výrobca koľajnicových systémov predstavil aj novú generácia záclon a závesov, ktoré majú viacero benefitov. Záclony a závesy už dokážu filtrovať spektrum svetla potrebné na dennodenné fungovanie, suplovať mnoho prvkov tieniacej techniky či vpustiť ideálne svetlo pre náš zrak. K dispozícii sú aj tepelno-izolačné, antivirotické či antibakteriálne závesy. Bonusom je ich jednoduchá údržba a hygienickosť.

NaB Wellis

Pôvodom maďarská spoločnosť Wellis je najvýznamnejší európsky výrobca a vývozca víriviek a wellness zariadení. V portfóliu má okrem vlajkových lodí – víriviek – aj sprchové kúty, sanitu, sauny alebo atypické wellness zariadenia.

SAB titulkaapp 5ku4

Čerstvé správy z architektúry, stavebníctva a bývania, kalendár podujatí aj videá, burza či naše sociálne siete na jednom mieste. Stiahnite si novú aplikáciu v Google Play či Apple App Store.

ASKO showroom Bratislava

Škandinávska značka luxusných domácich spotrebičov ASKO s históriou viac ako 70 rokov má svoj nový showroom priamo v centre Bratislavy v budove Green Cube.

Kroslak Arteston

Posledný aprílový týždeň sa na výstavisku Agrokomplex konal ďalší ročník veľtrhu Nábytok a bývanie. Zisťovali sme viac o aktuálnych trendoch, prečítajte si našu anketu medzi vystavovateľmi.

Aké posteľné prádlo bude najmenšie deti baviť?

Dostať malé deti do postele je niekedy priam nadľudský výkon. Napriek celodennému hraniu, behaniu, skákaniu a iných aktivít sú deti večer čulé a spaniu sa vyhýbajú. Ako docieliť, aby sa do postele tešili a išli spať bez odvrávania? Vyskúšajte zmeniť nudné, jednofarebné prádlo za detsky príťažlivé. Aké posteľné prádlo bude najmenšie deti naozaj baviť a budú ho zbožňovať?

NARA kuchyne aria

Hovorí sa: dvakrát meraj a raz rež. V prípade tvorby harmonického domova to platí dvojnásobne. Dnešný trh ponúka obrovské množstvo materiálov, prevedení a dizajnov a ich správna kombinácia si vyžaduje odborné znalosti, prax a cit pre detail. „Našich klientov prevedieme celým procesom tvorby interiéru, v ktorom sa prepojí funkčnosť a krása s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu,“ približuje Ivona Caponi z dizajnového štúdia NARA kuchyne a interiéry.