Interiér

Presne rok sme pre vás pripravovali novú podobu magazínu Stavebníctvo a bývanie. V týchto dňoch vám ju môžeme predstaviť v celej kráse.

Keď sa začiatkom 90. rokov Čech Josef Hein rozhodol vyrábať krbové kachle a krbové vložky, tieto technológie boli v moderných stavbách len vo svojich začiatkoch. Dnes, po tridsiatich rokoch neprestajnej práce, nadšenia a inovácií, sa jeho vtedajší prístup dá bezpochyby nazvať vizionárskym.

Vonkajšie žalúzie má veľký funkčný a estetický význam. Ide o jedno z najlepších riešení, ako zabezpečiť optimálne svetelné a teplotné podmienky, rovnako ako aj požadovanú úroveň súkromia. Vyhnite sa stresu pri nákupnom procese a ujasnite si všetky dôležité atribúty, ktoré je potrebné vziať pri výbere do úvahy.

Projekt z dielne Lenka Míková Architekti je aj napriek dosť stráženému rozpočtu sčasti abstraktný, no veľkorysý a intímny zároveň.

Spoločnosť Woodcote pozýva všetkých záujemcov na slávnostné otvorenie novej žilinskej pobočky.

Spoločnosť Woodcote pozýva všetkých záujemcov na slávnostné otvorenie novej trnavskej pobočky.

Po rokoch vo Veľkej Británii sa Cobus a Ruan vrátili do Južnej Afriky. Vidiecky život na ostrovoch im však k srdciam prirástol natoľko, že spoločný sen o bývaní v tradičnom vidieckom humne nenechali vyblednúť ani na opačnej strane sveta. 

V nedeľu 12. júna sa uzavrel 60. ročník prestížneho veľtrhu Salone del Mobile. Pozrite si niekoľko zaujímavých noviniek predstavených na tejto akcii.