Interiér

Kvalitní spánek je při tempu dnešní doby zásadním předpokladem nejen úspěšného a příjemného dne, ale také celkového zdraví. Měl by být přizpůsoben každému na míru. Často jde o kombinaci mnoha detailů. O zdravém spánku jsme si povídali s odborníkem na slovo vzatým – Ing. Peterem Minárským, oblastním ředitelem firmy Hilding Anders Česká republika, a. s., pro Slovensko.

Rodičia-influenceri s dvomi malými deťmi si priali zariadiť byt, ktorý by odzrkadľoval ich vášeň pre fashion blogovanie, trendy a zdravý životný štýl.

Brazílske architektonické štúdio NJ + architects navrhlo mimoriadne útulné priestory v jemných zemitých farbách a organických líniách, ktoré ctia dedičstvo starodávnej brazílskej keramiky.

Rodinný dom s názvom Villa E stavil predovšetkým na exkluzívne a kvalitné materiály. Interiér zaujme aj atypickým zaobleným stropom.

Spoločnosť ABF patrí už roky medzi najznámejších organizátorov veľtrhov v Čechách. Pozrite si prehľad plánovaných akcií pre rok 2022.

Ak hľadáte inšpiráciu na nový dizajn vašej kuchyne, čoraz častejšie sa začínajú objavovať jemné pastelové tóny.

Červená je klasika. Skúste to tento rok inak –  s inšpiráciou od dizajnérov či kúskami, ktoré pozdvihnú každý slávnostný stôl.

Známa spoločnosť Pantone každoročne predstavuje svojho favorita spomedzi farieb pre nadchádzajúci rok. Tentokrát vytvorili úplne nový odtieň s názvom Very Peri.