Interiér

Architekti zo štúdia SAD a interiérová dizajnérka Iveta Zachariášová sa podpísali pod projekt príjemného obdĺžnikového domu obklopeného lúkami na dotyk s malebnou krajinou Českého raja.

Vyhlásené architektonické štúdio Clément Lesnoff-Rocard je autorom mimoriadne pútavého projektu. Apartmán vo francúzskej metropole je výnimočný najmä svojimi šikmými, akoby zrezanými stenami.

Kompletný prehľad noviniek a trendov z oblasti Stavebníctva a bývania, najnovšie technológie a poradenstvo. Mapujeme pre vás to najdôležitejšie z veľtrhov For Arch a For Interior, ktoré odštartovali dnes na výstavisku PVA Expo Praha. Navštíviť môžete aj stánok vydavateľstva MEDIA/ST.

Časy, kedy sme museli všeličo zvládnuť svojpomocne, sú, našťastie, už preč. Moderné kúpeľňové štúdio sa stalo partnerom, na ktorého môžete presunúť väčšinu svojich starostí – od návrhu až po realizáciu.

Dnes otázka nestojí, či sporiť a investovať, ale ako na to čo najviac rozumne.

Vďaka rozvoju technológie a materiálov majú výrobcovia dverí možnosť rešpektovať moderné trendy a zároveň zdokonaľovať funkčnosť štandardných dverí. Vďaka skrytým zárubniam Dorsis majú architekti i stavitelia šancu lepšie pracovať s estetikou interiéru a dotiahnuť obľúbený minimalizmus k dokonalosti.

Netradičný priestor, originálne zadanie a ešte originálnejšie riešenie. S takým prišli japonskí FujiwaraMuro Architects. Vytvorili miesto, kde nič nie je jasne ohraničené.

Úchvatný dizajn a špičkové technológie, ktoré ponúkajú viac, než len dokonalé uchovanie nápojov a potravín a dlhotrvajúcu čerstvosť. Siemens predstavuje mimoriadne priestrannú trojdverovú kombinovanú chladničku s mrazničkou a dvoma zásuvkami na nápoje, respektíve s integrovanou vinotékou.