Dizajn

Má rada kontrasty, aj preto sa so svojím tímom nebojí netradičných kombinácií: surovej ocele na stenách, hojdačiek namiesto barových stoličiek alebo tmavých kúpeľní. „Rozhodne neplatí, že malé priestory musia byť svetlé,“ tvrdí architektka z ateliéru SMLXL Klára Valová.

Získať titul Car of the Year nie je vôbec jednoduché. Konkurencia je obrovská a do hry vstupuje veľké množstvo faktorov. O najvyšší počet prestížnych európskych ocenení Auto roka sa delia iba traja automobiloví výrobcovia celkovo so šiestimi titulmi. Jedna z automobiliek sa na svojich konkurentov dotiahla len nedávno aktuálnym ziskom titulu za rok 2020. A málokoho to prekvapilo. Víťaz ankety si totiž okrem rešpektu odborníkov už dávnejšie získava aj sympatie verejnosti.

Dokonale zladený interiér od jediného výrobcu vďaka HANÁK INTERIOR Concept. Výroba všetkého nábytku v interiéri vrátane interiérových dverí. Všetko v najvyššej kvalite, jednotnom dizajne, materiálovom a farebnom vyhotovení.

Model, který definoval nové tvarosloví. Křeslo Merano, kombinující dvě osově se křížící ohýbané překližky zasazené do masivní konstrukce, uvedl TON před 10 lety. Přineslo mu první světová ocenění za design a stalo se jedním z nejoblíbenějších produktů portfolia. Značka při této příležitosti vyrobila limitovanou edici 30 kusů jeho malé verze. Petit Merano během listopadu veřejnosti nabídne formou aukce a část z výtěžku zašle na dobročinné účely.