Kúpeľňa

Čerstvou novinkou v segmente kúpeľňových telies od najväčšieho českého výrobcu radiátorov KORADO je nový model KORALUX NEO.

Kúpeľňový nábytok si človek vyberá väčšinou raz za život… Pokiaľ túžite po skutočne výnimočnom výsledku, potom sa rozhodne poohliadnite po takom výrobcovi, ktorý...

Tiež vás trápi bielizeň, ktorá ani po vypraní nevonia, ako by ste si priali? A záleží vám na tom, aby ste svoju rodinu ochránili pred baktériami, alergénmi a inými škodlivými mikroorganizmami? Vsaďte na paru!

Chcete svoju kúpeľňu trochu osviežiť? Alebo sa púšťate priamo do stavby nového domu? Tak v tom prípade si urobte chvíľku na nasledujúcich pár riadkov.

Pri súčasnom trende malých bytov je potrebné sa často vysporiadať s priestorom kúpeľne o niekoľkých málo metroch štvorcových. V takom prípade chcete samozrejme využiť každý centimeter. Ako na to? Zamerajte sa na priestor pod umývadlom a zaobstarajte si umývadlovú skrinku!

Či sa chystáte zariadiť novú kúpeľňu, alebo ste sa rozhodli pre rekonštrukciu, kúpeľňová séria Geberit Selnova dokáže vyhovieť vašim požiadavkám.

Nová sprchová vanička Geberit Sestra v sebe spája moderný minimalistický dizajn a špičkové technológie pre bezchybnú funkčnosť.

Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bývala výsada kráľov a šľachticov. Dnes už si tento príjemný druh relaxácie môžete dopriať aj vy v pokoji a pohodlí svojho domova.