Kúpeľňa

Sprchové zásteny Concept 400 vynikajú bezrámovým riešením s použitím nástenných profilov vyrobených z lešteného hliníka, moderne tvarovaným madlom.

Líniové odvodnenie sprchovacích kútov, čiže sprchové žliabky, sú veľmi obľúbené, ale zďaleka nie sú jediným riešením, ktoré súčasné technológie ponúkajú.

Umývadlo je neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne. Napriek tomu nemusí byť „len“ úžitkovou záležitosťou. Vďaka moderným materiálom a designom máte šancu si obstarať doslova malé umelecké dielo.

Kúpeľňové rebríky sú dnes k dostaniu v rade modifikácií. Môžete si vybrať z mnohých typov aj rozmerov, ktoré ovplyvnia výsledný tepelný výkon.

Najväčší dojem z celkovej rekonštrukcie kúpeľne spraví obklad a dlažba. Poradíme vám s výberom materiálu na ich inštaláciu.

V každej kúpeľni môžeme nájsť množstvo funkčných či dekoračných doplnkov. Sprchový záves však dokáže plniť obe tieto funkcie naraz. Nielenže slúži ako ochrana vašej kúpeľne a vášho súkromia pri kúpeli, zároveň sa dokáže postarať aj o celkové skrášlenie miestnosti a tým spríjemniť váš čas strávený v kúpeľni.

Mramor je všestranný materiál, ktorý sa často používa ako obklad umývadiel a kuchynských dosiek, ale aj na výrobu dlaždíc, ktoré lemujú podlahy a steny.

Pranie a sušenie, špičkové technológie a prvotriedny dizajn – všetko v jednom. Kombinované práčky so sušičkou Siemens bielizeň dokonale vyperú a vysušia, navyše, ponúkajú viacero inovatívnych funkcií, ktoré starostlivosť o bielizeň urýchlia a uľahčia.