Kúpeľňa

Kúpeľňový nábytok si človek vyberá väčšinou raz za život… Pokiaľ túžite po skutočne výnimočnom výsledku, potom sa rozhodne poohliadnite po takom výrobcovi, ktorý...

Sprchová vanička Nexsys je revolučným sprchovým konceptom smaltovanej extra plochej sprchy. Tento ucelený systém spája totiž výhody smaltovanej sprchovej vaničky bez špár

Chcete svoju kúpeľňu trochu osviežiť? Alebo sa púšťate priamo do stavby nového domu? Tak v tom prípade si urobte chvíľku na nasledujúcich pár riadkov.

Nebezpečným plesniam sa v kúpeľniach darí. Nahráva im vysoká vlhkosť aj nedostatočné vetranie. Čo môžu nepozvaní hostia spôsobiť a ako sa ich zbaviť?

Či sa chystáte zariadiť novú kúpeľňu, alebo ste sa rozhodli pre rekonštrukciu, kúpeľňová séria Geberit Selnova dokáže vyhovieť vašim požiadavkám.

Vykurovací rebrík sa stal nevyhnutnou súčasťou modernej kúpeľne. Na trhu dnes nájdete kúpeľňové rebríky mnohých farieb i tvarov a so zvyškom priestoru ich tak ľahko zladíte.

Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bývala výsada kráľov a šľachticov. Dnes už si tento príjemný druh relaxácie môžete dopriať aj vy v pokoji a pohodlí svojho domova.

Vyrovnáte povrch, vytvoríte vynikajúci podklad pre obklady či dlažby, opláštite vaňu či modul WC, zakryjete rozvody a potrubia, urobíte odkladacie priestory či deliace priečky.