Kúpeľňa

Laufen Luis Castro

Na bratislavskom Stretnutí lídrov slovenského stavebníctva sa zúčastnil aj Luis Sergio Castro, ktorý stojí na čele spoločnosti Laufen CZ vyrábajúcej prémiové kúpeľňové produkty a vybavenie. „Prémiový segment odoláva kríze lepšie ako štandardné produkty,“ tvrdí v rozhovore pre SaB.

NaB Wellis

Pôvodom maďarská spoločnosť Wellis je najvýznamnejší európsky výrobca a vývozca víriviek a wellness zariadení. V portfóliu má okrem vlajkových lodí – víriviek – aj sprchové kúty, sanitu, sauny alebo atypické wellness zariadenia.

TGB AMORA BROWN

Ak plánujete zariaďovať či rekonštruovať vaše bývanie, určite sa zamerajte aj na novinky v segmente obkladov a dlažieb. Aj z tých najmenších priestorov dokážu vytvoriť štýlový a praktický interiér.

Hygiena v kúpeľni ľahko a efektívne 1

Hygiena v kúpeľni: ľahko a efektívne 

Pre mnohých z nás je kúpeľňa symbolom relaxácie a pokoja. Môžeme si v nej dopriať chvíle iba pre seba a svoju regeneráciu, venovať sa osobnej hygiene, starať sa o svoje telo a psychickú pohodu. Aby sme v kúpeľni mohli čo najviac relaxovať, je nutné udržiavať ju v čistote a poriadku. Prinášame Vám pár tipov, ako nato.

Kaldewei vana

Každá vaňa má svoju životnosť, a keď doslúži, stane sa z nej nadrozmerný odpad. Odpoveď na tento problém prinieslo mníchovské štúdio Diez Office, ktoré pre značku Kaldewei navrhlo recyklovateľnú vaňu.

chudej veltrh

Pri realizácii kúpeľní sa oplatí venovať detailná pozornosť aj takým prvkom, ako sú odtokové žľaby alebo podlahové vpusty. Inovácie v tejto oblasti posúvajú hranice funkčnosti a dizajnu opäť o čosi ďalej.

Ptacek Svěřte se svými sny o nové koupelně profesionálům

Časy, kedy sme museli všeličo zvládnuť svojpomocne, sú, našťastie, už preč. Moderné kúpeľňové štúdio sa stalo partnerom, na ktorého môžete presunúť väčšinu svojich starostí – od návrhu až po realizáciu.

kupelna Salone del mobile 2022

Takúto inštaláciu navrhla dizajnérka Elisa Ossino pre popredného talianskeho výrobcu kúpeľňových a kuchynských batérií, značku Cristina Rubinetterie.