Obytná záhrada

outdoor kuchyne oiside uvod

Prístrešky, altánky či zimné záhrady, ktoré sa svojím vybavením stávajú druhou kuchyňou. Pozrite si inšpirácie na praktické a krásne zariadenie pre exteriér, ktoré čas strávený varením premenia na zážitok.

NaB Teak it

Ako premeniť terasu či záhradu na vonkajšiu kuchyňu? Pozrite si inšpirácie a novinky z dielne spoločnosti Teak it.

coneco audom

Terasy, verandy, prístrešky, zimné záhrady: spoločnosť Audom ponúka komplexné riešenia aj pre náročného zákazníka. Do portfólia firmy audom patria hliníkové systémy od belgickej spoločnosti Skylux. Spoločnosť audom, to je komplexný systém tieniacej techniky, ale aj materiály vhodné na terasy, chodníky či okolia bazénov.

hobbytec bezramove

Ak ste fanúšikmi obľúbeného minimalistického štýlu, bezrámové zasklenie terasy, balkóna či lodžie ideálne doplní vaše bývanie.

Hobbytec Klínec zimna zahrada bazen

Vo vlastnom bazéne sa dá kúpať aj celoročne. Stačí ho napríklad umiestniť do zimnej záhrady a z vody si užívať výhľad na zasnežené okolie. Ide však o pomerne zložitý koncept, pri ktorom sa oplatí držať dobrých rád.

Hobbytec bioklimaticka pergola1

Moderné technológie sa čoraz viac uplatňujú vo všetkých oblastiach stavebníctva a bývania. Inak to nie je ani pri záhradných stavbách. Odpoveďou na skĺbenie súčasných inovácií a prírodných zdrojov sa stali bioklimatické pergoly. O čo presne ide?

hobbytec pristresok pergola zimna zahrada

Ak uvažujete o stavbe pergoly, zimnej záhrady či prístrešku pre auto, práve jesenné mesiace môžu byť tým najlepším časom na ich realizáciu.

hobbytec pristresok pre.auto

Mnoho ľudí rieši dilemu, či siahnuť po overenej klasike vo forme murovanej garáže, alebo praktickom prístrešku. Obe varianty majú svoje výhody aj nevýhody.