Nábytok a bývanie

Blum

Blanka Benková zo spoločnosti Blum predstavuje novinky vo firme. Kovania v kuchyni, práčovni a v kúpeľňovom nábytku. Výsuvy, ktoré sa dajú uplatniť v celej domácnosti, tak aby sa ľudia nemuseli zohýnať do najspodnejšej poličky.

We-tec

Werner Pohly, majiteľ firmy WE-TEC predstavuje dizajnové postele aj s úložným priestorom. František Hlaváč z firmy so 60 ročnou tradíciou - Magniflex rozpráva, ako sa tieto dve firmy prepojili. Dizajnové postele a zdravotné matrace aj z BIO bavlny. 

wens door

Miroslav Zlocha riaditeľ firmy Wens door hovorí o novinkách dverí, ktoré majú v ponuke tento rok. Vysvetľuje, z akých sú materiálov a ako prebieha výroba ich výrobkov. 

Kaplan nábytok

Lukáš Kaplan, CEO spoločnosti Kaplan nábytok predstaví ich tohtoročnú novinku - rozkladací stôl Elica. 

Javorina

Slavomír Alžbetkin CEO Javorina hovorí o tom, v čom spočíva táto slovenská firma ako vyrába svoj nábytok. 

Veľtrh Nábytok a Bývanie v Nitre tento rok naživo!

Obdobie posledných dvoch rokov zmenilo nákupné správanie ľudí a veľa rozhodnutí je realizovaných prostredníctvom internetu. Ľudia túžiaci po novom nábytku si však pred online kúpou kladú rovnaké otázky: „Bude tá sedačka pohodlná?“, „Bude ten písací stôl pre môjho školáka dostatočne ergonomický?“, „Bude tá zostava do obývačky naozaj taká, ako na obrázku?“, „Bude ten materiál na dotyk príjemný“?...