Inšpirácie

Kompletný prehľad noviniek a trendov z oblasti Stavebníctva a bývania, najnovšie technológie a poradenstvo. Mapujeme pre vás to najdôležitejšie z veľtrhov For Arch a For Interior, ktoré odštartovali dnes na výstavisku PVA Expo Praha. Navštíviť môžete aj stánok vydavateľstva MEDIA/ST.

Dnes otázka nestojí, či sporiť a investovať, ale ako na to čo najviac rozumne.

Vďaka rozvoju technológie a materiálov majú výrobcovia dverí možnosť rešpektovať moderné trendy a zároveň zdokonaľovať funkčnosť štandardných dverí. Vďaka skrytým zárubniam Dorsis majú architekti i stavitelia šancu lepšie pracovať s estetikou interiéru a dotiahnuť obľúbený minimalizmus k dokonalosti.

Od piatku 2. septembra je v predaji nové číslo magazínu Stavebníctvo a bývanie, tentokrát zamerané na návrat k našim koreňom. Venujeme sa však aj trendom v kúpeľniach a poradíme, ako vybrať podlahy, omietky či obklady.

Ste v situácii, keď už nemôžete využiť posuv dverí do stavebného puzdra? Nevadí, je to len zdanlivá nevýhoda, ktorú elegantne odstráni využitie posuvov dverí na stenu alebo do stropu. Spojenie praktickosti s atraktívnym a nadčasovým designom vás rozhodne nesklame.

Ekologické bývanie je témou, o ktorej sa dnes hovorí čoraz častejšie.

Ceny starších bytov v Bratislave medziročne vzrástli o necelých 20 %. Kopírovali tak rast cien novostavieb.

Vydavateľstvo MEDIA/ST pripravuje novinku: stolový kalendár plný zaujímavých tipov a inšpirácií zo segmentu stavebníctva a bývania.