Inšpirácie

Spojenie škandinávskeho dizajnu a japonskej estetiky v Severnej Amerike? Vkročiť do domu rodiny Bakerových je ako vstúpiť do svätyne pokoja. Japonská estetika založená do veľkej miery na duchovne a severský pragmatizmus sa tu snúbia v priestore, ktorý zdôrazňuje prírodné prvky a ktorému nechýba dostatok prirodzeného svetla.

Nemecká značka prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND má viac ako 60-ročnú tradíciu a riadi sa filozofiou udržateľnosti.

Napriek tomu, že sa rast cien nehnuteľností pohybuje na dvojciferných hodnotách v prepočte na percentá, rozdiel v cene bytu pred časom a v súčasnosti nemusí byť až taký markantný. Výrazne lacnejšie úvery totiž rast cien nového bývania sčasti kompenzujú.

Kde všade sa dá využiť betón, ako na štýlovú kuchyňu nielen vnútri, ale aj vonku či doplnky, ktorými dodáte bývaniu originálny šmrnc. To všetko sa dočítate v novom čísle SaB.

Drsný, no krásny materiál stále prekvapuje: objavte široké možnosti jeho využitia. Nové číslo SaB je tiež plné tipov, ako si vytvoriť oázu dobrého jedla a varenia.

V hlavnej úlohe bicykel. Z hobby majiteľa je ústredný prvok bytu.

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Teraz si môžete vytvoriť vlastné unikátne kusy.

Upratovanie považujú mnohí z nás za nutné zlo. Vedeli ste, že ho môžeme povýšiť aj na dobrodružstvo, ktoré nám vnesie do života harmóniu, vnútorný pokoj i kvalitné vzťahy?