Inšpirácie

Podlahové-soklové lišty LINUS představují jedinečný designový prvek, který umožňuje skrýt lištu ve zdi a dosáhnout jedinečného estetického výsledku – přímého napojení podlahy se zdí bez vystupujících lišt.

V predaji už nájdete nové číslo magazínu Stavebníctvo a bývanie, tentokrát zamerané na návrat k prírode a prirodzenosti.

Dramatické, takmer divadelné osvetlenie, pokojné večerné svetlo, pri ktorom môžete nerušene sledovať televíziu, osvetlenie obchodných priestorov alebo galérie, pracovné svetlo, pri ktorom sa nám dobre varí... Vybrať správne osvetlenie je hotová veda.  Ako sa v nich vyznať, vysvetlí projektový manažér firmy Ledco Marek Palenčár.

Magdaléna Oravcová, vedúca oddelenia komunikácie a marketingu JTRE, miluje cestovanie. Aj vďaka nemu vníma mesto ako živý organizmus, ktorý podlieha premenám, aby sa v ňom dobre žilo.

Sú synonymom pre nadčasový minimalistický design, tak príznačný pre dnešnú dobu. Široká variabilita prvkov, z ktorých sú tieto dvere vyrábané, umožňuje vytvoriť pre každý exkluzívny interiér vlastný nezameniteľný originál.

Vaše vysnívané útočisko, váš druhý domov – chata, ktorá je ako stvorená na oddych. Dokončujete svoju novú chatu alebo zrub alebo ste sa pustili do rekonštrukcie dovolenkového domčeka? Inšpirujte sa tipmi ubytovacieho portálu Hauzi, ako novú chatu zariadiť.

Ak aj počas nadchádzajúcich jarných sviatkov chcete váš interiér ladiť v duchu minimlaizmu a udržateľnosti, prinášame niekoľko tipov. 

Po rokoch kraľovania bielej, šedej a neutrálnych tónov si čoraz viac dizajnérov zvolilo za východisko a inšpiráciu „tie roky sedemdesiate“.