Spálňa

spalna shutterstock siva

Ako premeniť svoj byt na moderné a luxusne pôsobiace miesto? Pomocou najnovšieho trendu v bývaní, ktorým je monochromatický interiér. Hlavná myšlienka tohto štýlu bývania je jasná - celú miestnosť zladiť do jednej farby.

spalna obliecky stolik

Zo všetkých miestností veľa ľudí najviac „fláka“ zariaďovanie spálne. Argumentujú to tým, že sa do nej predsa chodia „len“ vyspať. A čo okamihy pred spaním, či po prebudení? Aj počas nich by sme sa predsa mali v spálni cítiť dobre a útulne. Ako si teda spálňu zútulniť?

01 Classic 01C

Kvalitní spánek je při tempu dnešní doby zásadním předpokladem nejen úspěšného a příjemného dne, ale také celkového zdraví. Měl by být přizpůsoben každému na míru. Často jde o kombinaci mnoha detailů. O zdravém spánku jsme si povídali s odborníkem na slovo vzatým – Ing. Peterem Minárským, oblastním ředitelem firmy Hilding Anders Česká republika, a. s., pro Slovensko.

A147

Rok 2022 klope na dvere a prináša so sebou niekoľko inšpirácií v interiérovom dizajne spální. Ak sa chystáte do veľkého zariaďovania či rekonštrukcie spálne, priravili sme pre Vás prehľad nápadov, ktoré sú nadčasové. Potešte svoje zdravie, ducha a zároveň zariaďte spálňu tak, aby bola štýlová.

spalna ako zariadit spalnu

V spálni trávime zhruba tretinu celého dňa. Odpočívame, spíme a čerpáme sily. Preto pri jej zariaďovaní dbajte na harmóniu, vzdušnosť a kvalitné materiály. Spálňa sa vám odmení kvalitným spánkom a rannou energiou.

OGNIDOVE Table lamp Cini Nils

Jednou z funkcií malých stolných lámp je vytvárať rôzne nálady a atmosféry. V ponuke nábytkových firiem sú čoraz častejšie svietidlá, ktoré sú jednoducho prenositeľné, vhodné do interiéru aj exteriéru, pričom si ich môžte položiť na zem, či zavesiť na konár.

cisticka vzduchu

Zatiaľ čo prach, peľ či chlpy od domáceho miláčika dokážeme aspoň z časti odstrániť pri dôkladnom upratovaní, s roztočmi a baktériami to je už ťažšie.

shutterstock 611403038

Kvalita vzduchu v byte je témou, ktorú často začínajú ľudia riešiť až vtedy, keď vznikne nejaký problém. Ťažkosti v podobe prachu môžu prísť napríklad po začiatku stavebných prác v blízkosti bytu, prípadne v podobe cigaretového dymu od suseda pod vami. Ak ste navyše ešte alergici, tak je problém razom na svete. Preto je riešením čistička vzduchu na kvalitnejší vzduch alebo aromatický difuzér, ktorá spríjemňuje vzduch v miestnostiach. Je dobrou investíciou nielen do zdravia, ale aj do pohodlia a komfortu.