Spálňa

V spálni trávime zhruba tretinu celého dňa. Odpočívame, spíme a čerpáme sily. Preto pri jej zariaďovaní dbajte na harmóniu, vzdušnosť a kvalitné materiály. Spálňa sa vám odmení kvalitným spánkom a rannou energiou.

Jednou z funkcií malých stolných lámp je vytvárať rôzne nálady a atmosféry. V ponuke nábytkových firiem sú čoraz častejšie svietidlá, ktoré sú jednoducho prenositeľné, vhodné do interiéru aj exteriéru, pričom si ich môžte položiť na zem, či zavesiť na konár.

Zatiaľ čo prach, peľ či chlpy od domáceho miláčika dokážeme aspoň z časti odstrániť pri dôkladnom upratovaní, s roztočmi a baktériami to je už ťažšie.

Kvalita vzduchu v byte je témou, ktorú často začínajú ľudia riešiť až vtedy, keď vznikne nejaký problém. Ťažkosti v podobe prachu môžu prísť napríklad po začiatku stavebných prác v blízkosti bytu, prípadne v podobe cigaretového dymu od suseda pod vami. Ak ste navyše ešte alergici, tak je problém razom na svete. Preto je riešením čistička vzduchu na kvalitnejší vzduch alebo aromatický difuzér, ktorá spríjemňuje vzduch v miestnostiach. Je dobrou investíciou nielen do zdravia, ale aj do pohodlia a komfortu.

Udržiavanie čistoty v domácnosti by malo byť prioritou každého z nás, pretože jej zanedbanie nielenže pôsobí neesteticky, ale môžete si tak privodiť nemalé zdravotné problémy ako je napríklad alergia na prach či iné dýchacie ťažkosti. To najmenej, čo môžete mať pravidelne pod kontrolou, je čistota povrchov v byte či dome.

Pre naše zdravie a kondíciu je dôležitý nielen pohyb a strava, ale aj spánok. Preto by sme mali dobre venovať pozornosť tomu, na akej posteli každý deň spíme. Na trhu dnes nájdete nepreberné množstvo postelí, v ktorých sa ľahko stratíte. Zhrnuli sme pre vás 6 najobľúbenejších postelí. Aj vy si vyberiete jednu z nich?

Spánkom strávime približne tretinu nášho života a často tejto veľmi dôležitej dennej aktivite nepripisujeme veľkú váhu. Až v momente, keď začnete mať so spánkom problém, pochopíte, aké dôležité je sa kvalitne vyspať a zobudiť sa odpočinutí. Jedným z dôvodov zlého spánku môže byť aj matrac, na ktorom spíte.

Plánujete nakúpiť lôžkoviny vo veľkom a neorientujete sa vo všetkých rozmeroch, ktoré trh ponúka? Poradíme vám. Dôležité je totiž nielen zmerať svoje lôžkoviny, ale myslieť aj na ľahkú manipuláciu s nimi.