Spálňa

Plánujete nakúpiť lôžkoviny vo veľkom a neorientujete sa vo všetkých rozmeroch, ktoré trh ponúka? Poradíme vám. Dôležité je totiž nielen zmerať svoje lôžkoviny, ale myslieť aj na ľahkú manipuláciu s nimi.

Pozývame Vás na nábytkársky veľtrh FOR INTERIOR, ktorý sa uskutoční v Prahe 4. - 10. októbra 2018. Všetkých nadšencov dizajnu privítajú domáce i zahraničné značky a predstavia to najlepšie z nábytku a interiérových doplnkov.

Kvalitný spánok je pre telo každodenná dávka nevyhnutnej regenerácie a oddychu od ktorého závisí nielen naša nálada a psychické nastavenie, ale odráža sa aj na zdraví. Sviežo sa vyspať snáď bez dobrého matraca ani nejde.

Každá z nás ho síce má, aj keď si to naplno neuvedomuje- svoj vlastný svet zameraný na krásu a starostlivosť. Je však načase, aby ste svoje rituály priviedli na novú úroveň aj vďaka štýlovým toaletným stolíkom. Vaša beauty rutina sa tak stane každodenným zážitkom.

Kreativita sa dá uplatniť aj pri zariadení spálne, čiže priestoru, kde odpočívame a chceme sa tam cítiť čo najkomfortnejšie. Stačí trošku fantázie a z navonok „nudného“ priestoru viete vyčarovať niečo úplne nové a zaujímavé.

S Petrom Pekarčíkom zo spoločnosti MATERASSO sme sa rozprávali o tom, aké rôzne faktory ovplyvňujú výber správneho matraca. Pri jeho kúpe môžete využiť nielen moderné technológie a merania, ale aj poznatky starej čínskej medicíny.

Interiérový dizajn sa mení takmer zo dňa na deň a každý rok prichádzajú interiéroví dizajnéri s novými smermi. Všetci však túžime po domácnosti, ktorá je zariadená podľa aktuálnych trendov a zároveň, aby sme sa tam cítili ako doma. Spálňa predstavuje jednu zo súčastí vášho domova, v ktorej sa budete cítiť čo najlepšie.