Obývačka

Už teraz sa tešíme na príležitosť presvedčiť vás o legendárnej kvalite RIKA pecí. Interiérové peletové pece RIKA nie sú len produkt, ktorý kúpite, ale sú súčasťou dobre fungujúcej tepelnej pohody a okrem toho pece dávajú charakter vášmu interiéru. Na prvý pohľad nevidíte všetky chytré technické detaily, ktoré premieňajú naše peletové pece na moderné high-tech pece. Páči sa nám, aby boli veci priame. Útulný oheň s plne automatickým komfortom.

Po náročnom pracovnom dni nie je nič lepšie ako si urobiť pohodlie a posadiť sa so šálkou voňavej kávy alebo čaju do komfortnej sedačky. Okrem toho, že by mala sedačka spĺňať konkrétne predpoklady na funkčnosť, praktickosť i pohodlie, mala by byť aj nábytkom, ktorý sa nám bude vizuálne páčiť a bude nám srdcu blízky.

Technologický pokrok sa hýbe míľovými krokmi dopredu. Nestíhate sledovať najnovšie trendy a strácate sa v nových technických termínoch? Poradíme vám, na čo sa zamerať pri výbere toho správneho televízora presne pre vás. Ste milovník seriálov, historických filmov, romantických komédií a Netflix je váš najlepší kamarát? Potom je výber vysokokvalitného televízora naozaj na mieste.

Na stánku spoločnosti Romotop, ktorý už tradične zdobili originálne plagáty, sme si naživo mohli pozrieť nové krbové vložky Impression.

Smart home nespočíva len v ovládaní osvetlenia či kúrenia prostredníctvom smartfónu.

Medzi železobetónovými vežiakmi a belasým nebom kyjevského predmestia sa skrýva byt, ktorý nemá steny z bieleho vápna. Byt, v ktorom je tma príležitosťou pre meditáciu a kúpeľňa je výdatne zalievaná slnečným jasom.

 Důraz na stabilitu, ergonomii, funkčnost i design. Značka TON představuje novou řadu kolekce pro osoby se sníženou pohyblivostí, Santiago 02. Jejím autorem je český designér René Šulc.

Na veľtrhu Nábytok a bývanie 2018 po prvý raz udelilo Slovenské centrum dizajnu Cenu SDC v rámci celého veľtrhu, nie ako doteraz len z expozícií Fórum dizajnu. Dostal ju dizajnér Mgr. Art. Michal Riabič.