Obývačka

Rohove sklo krbova vlozka Romotop IMPRESSION

Krby alebo krbové vložky prepožičiavajú interiéru nezameniteľný vzhľad, vytvárajú útulné prostredie a stávajú sa výnimočným doplnkom. So štýlom vášho interiéru môžu dokonale splynúť alebo sa stať neprehliadnuteľnou dominantou miestnosti. Je iba na vašom rozhodnutí, aký dizajn si vyberiete. Jedným z mnohých faktorov, ktoré sa podieľajú na výbere, je tvar skla. Vedeli ste napríklad, že krb môže poslúžiť aj ako predel dvoch priestorov vo veľkej miestnosti?

obyvacka priestor 1

V dnešnej hektickej dobe, kde sú mestské byty čoraz menšie, sa stretávame s výzvou, ako si vo svojej malej obývačke vytvoriť pohodlný a funkčný priestor. A predsa tu riešenie je. Kombinácia kreativity, vhodných nábytkových zostáv a inovatívnych technológií môže pretransformovať váš malý obývací priestor na miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a uvoľnene. Tu sú niektoré tipy, ktoré majú schopnosť vytvoriť aj v menšom priestore obývacej izby viac miesta.

NaB WoW design

Vlastný portrét alebo motív vyfrézovaný do dreveného panelu na stene? Vďaka moderným technológiám a ponuke firmy Wow design žiaden problém.

darcekovy raj shutterstock

Máte z času na čas problém sa pohodlne usadiť a hľadáte si na gauči či v kresle tú správnu polohu? Niekedy je dobré zmeniť typ sedenia a hodiť sa do sedacieho vaku.

sedacka shutterstock

Nadčasovo krásna a pohodlná, luxusná sedačka vždy dodá vašej obývačke šarm a eleganciu. Či už si vyberiete pohovku Club alebo Chesterfield na zariadenie izby v anglickom alebo dizajnérskom štýle, jedna vec je istá. Takáto luxusná sedačka bude stredobodom vašej obývačky po mnoho rokov.

krb zavesny lilla ragholmen

Praktické, krásne a dizajnové. Závesné krby dokážu pozdvihnúť obývačku na úplne iný level.

vianocny stromcek

Nie je žiadnym prekvapením, že každý rok stojí takmer každá druhá rodina pred rozhodnutím či si vybrať živý, alebo umelý vianočný stromček. Vianočný stromček je pevnou súčasťou vianočných sviatkov, a preto je aj jeho výber tak dôležitý. Ak sa aj vy rozhodujete, ktorému stromčeku dáte prednosť tento rok, ukážeme vám výhody umelého stromčeka.

Sancal Link Loop Sofa Raw Color fialova

Pracovným názvom tohto projektu bolo heslo Party! Štúdio priemyselného dizajnu sa spojilo Raw Color sa spojilo s tradičným španielskym výrobcom nábytku a vytvorilo mimoriadne trendové a kreatívne sedenie.