Obývačka

Praktické, krásne a dizajnové. Závesné krby dokážu pozdvihnúť obývačku na úplne iný level.

Nie je žiadnym prekvapením, že každý rok stojí takmer každá druhá rodina pred rozhodnutím či si vybrať živý, alebo umelý vianočný stromček. Vianočný stromček je pevnou súčasťou vianočných sviatkov, a preto je aj jeho výber tak dôležitý. Ak sa aj vy rozhodujete, ktorému stromčeku dáte prednosť tento rok, ukážeme vám výhody umelého stromčeka.

Pracovným názvom tohto projektu bolo heslo Party! Štúdio priemyselného dizajnu sa spojilo Raw Color sa spojilo s tradičným španielskym výrobcom nábytku a vytvorilo mimoriadne trendové a kreatívne sedenie.

Dizajnové krby sa svojím vzhľadom a funkčnosťou takmer úplne približujú ku klasickým individuálne stavaným kozubom, ale stále sú hotovým výrobkom. Takže namiesto prácneho murovania ich jednoducho na mieste poskladáte a napojíte na komín – a bonusom je možnosť pohľadu na príjemný oheň zo všetkých uhlov.

...alebo Ako si vybrať recyklovanú sedačku.

V slovenských interiéroch stále prevládajúci minimalistický štýl hovorí jasne: menej je viac a nevyhnutnosť každého kusu nábytku je dobré zvážiť.

Romantické posedenie pri krbe nemusí byť výsadou rodinných domov či veľkometrážnych luxusných apartmánov. Elektrické krby ponúkajú rovnaký zážitok. V rukáve majú naviac zopár výhod oproti klasike na drevo.

Ak máte doma nábytok z obdobia Nežnej revolúcie, je dosť možné, že ide produkt značky SANAS. Spoločnosť ponúka svoje výrobky od roku 1955, najskôr pôsobila pod značkou Nový domov, od roku 1990 už pod novým názvom SAbinovská NÁbytkárska Spoločnosť – SANAS. Kam sa posunula v rámci výroby dnes?