Obývačka

Na stánku spoločnosti Romotop, ktorý už tradične zdobili originálne plagáty, sme si naživo mohli pozrieť nové krbové vložky Impression.

Smart home nespočíva len v ovládaní osvetlenia či kúrenia prostredníctvom smartfónu.

Medzi železobetónovými vežiakmi a belasým nebom kyjevského predmestia sa skrýva byt, ktorý nemá steny z bieleho vápna. Byt, v ktorom je tma príležitosťou pre meditáciu a kúpeľňa je výdatne zalievaná slnečným jasom.

 Důraz na stabilitu, ergonomii, funkčnost i design. Značka TON představuje novou řadu kolekce pro osoby se sníženou pohyblivostí, Santiago 02. Jejím autorem je český designér René Šulc.

Na veľtrhu Nábytok a bývanie 2018 po prvý raz udelilo Slovenské centrum dizajnu Cenu SDC v rámci celého veľtrhu, nie ako doteraz len z expozícií Fórum dizajnu. Dostal ju dizajnér Mgr. Art. Michal Riabič.

Skúsenosti, remeselnú zručnosť a dômyselný dizajn ponúkla na výstavisku v Nitre rodinná firma Krošlák s 27-ročnou tradíciou výroby sedačiek pre zákazníkov z celej Európy.

Na veľtrhu v Nitre nechýbal ani špecialista na kožené sedačky, firma Eurosofa. Momentálne spolupracuje s 8 talianskymi dodávateľmi, aby slovenským zákazníkom ponúkla čo najširšie portfólio produktov.

Expozícia výrobcu čalúneného nábytku DOMARK sa niesla v duchu retrospektívy a osláv 25. výročia založenia a úspešného fungovania spoločnosti. Pri príležitosti výstavy Nábytok a bývanie 2018 nechýbali, ako to býva zvykom, novinky ale aj inovácie už osvedčených modelov.