Obývačka

Máte z času na čas problém sa pohodlne usadiť a hľadáte si na gauči či v kresle tú správnu polohu? Niekedy je dobré zmeniť typ sedenia a hodiť sa do sedacieho vaku.

Nadčasovo krásna a pohodlná, luxusná sedačka vždy dodá vašej obývačke šarm a eleganciu. Či už si vyberiete pohovku Club alebo Chesterfield na zariadenie izby v anglickom alebo dizajnérskom štýle, jedna vec je istá. Takáto luxusná sedačka bude stredobodom vašej obývačky po mnoho rokov.

Praktické, krásne a dizajnové. Závesné krby dokážu pozdvihnúť obývačku na úplne iný level.

Nie je žiadnym prekvapením, že každý rok stojí takmer každá druhá rodina pred rozhodnutím či si vybrať živý, alebo umelý vianočný stromček. Vianočný stromček je pevnou súčasťou vianočných sviatkov, a preto je aj jeho výber tak dôležitý. Ak sa aj vy rozhodujete, ktorému stromčeku dáte prednosť tento rok, ukážeme vám výhody umelého stromčeka.

Pracovným názvom tohto projektu bolo heslo Party! Štúdio priemyselného dizajnu sa spojilo Raw Color sa spojilo s tradičným španielskym výrobcom nábytku a vytvorilo mimoriadne trendové a kreatívne sedenie.

Dizajnové krby sa svojím vzhľadom a funkčnosťou takmer úplne približujú ku klasickým individuálne stavaným kozubom, ale stále sú hotovým výrobkom. Takže namiesto prácneho murovania ich jednoducho na mieste poskladáte a napojíte na komín – a bonusom je možnosť pohľadu na príjemný oheň zo všetkých uhlov.

...alebo Ako si vybrať recyklovanú sedačku.

V slovenských interiéroch stále prevládajúci minimalistický štýl hovorí jasne: menej je viac a nevyhnutnosť každého kusu nábytku je dobré zvážiť.