Inšpirácie

Pod značkou Markizy, tieniaca technika, ktorá je na trhu už 25 rokov, si môžete vyberať od najjednoduchších markíz až po tie zložitejšie bioklimatické pergoly.

Vaša strecha sa zazelení dvoch dní. V čom je položenie zelenej strechy ECOSEDUM jednoduchšie oproti iným zeleným strechám? 

Ak nemáte čas na návštevy fitnescentier alebo sa v nich necítite úplne komfortne, skúste si vytvoriť fit-kútik vo vlastnej záhrade. Možno budete prekvapení, koľko praktických náradí sa dá vytvoriť aj z prírodných materiálov a že v skutočnosti ani nebudete potrebovať drahé doplnky či stroje.

 

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI je rýdzo český výrobok prichádzajúci priamo z vývojového oddelenia spoločnosti ISOTRA. 

Asi tridsať kilometrov južne od Prahy leží obec Dobříš. V jej okrajovej časti vyrástol dom, ktorý má pozoruhodného génia loci. Nemalý podiel na tom má aj záhrada – na jednej strane plná protikladov, na druhej strane pôsobiaca ako dômyselne skomponovaný celok.

Premýšľate nad kúpou kosačky, no zatiaľ neviete, ktorá je pre vás tá správna? Pozrite sa na najdôležitejšie kritériá, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Hodín, ktoré trávime v interiéri, je zo dňa na deň viac, čo znamená, že je potrebné si tento priestor adekvátne zariadiť a prispôsobiť aktuálnym podmienkam. Teraz v lete, kedy sa k nám cez veľké okenné tabule dostáva obrovské množstvo slnečných lúčov, to platí dvojnásobne.

Historický dom z roku 1887, jedna rodina a veľa priestoru na streche garáže – pre dizajnérku Martine Brisson, ktorá sa väčšinou venuje návrhu interiérov, bolo riešenie terasy uprostred mesta výzvou, ktorá sa neodmieta.