Konštrukcie / materiály / technológie

Veľkú časť rodinného rozpočtu tvoria náklady na energie. Ak doma vykurujete, varíte alebo ohrievate vodu plynom, nasledujúce tipy sú určené práve vám.

V súťaži Baumit Life Challenge 2020/21 uspel aj projekt z Trnavy.

Majiteľ spoločnosti ProFiCon Richard Vámoš prináša nový prototyp stavebnej tehly, ktorá uľahčí výstavbu a zníži náklady realizovania diela na minimum.

Poslaním spoločnosti zoskla.sk je uspokojiť potreby a želania zákazníkov na čo najvyššej úrovni, poskytovať kvalitné, spoľahlivé výrobky a bezchybné komplexné služby. To všetko „pod jednou strechou“. 

Severne od východoslovenského krajského mesta Prešov, v bývalej chatárskej oblasti si pán Marek s manželkou a ich tromi chlapcami vyhliadli pozemok pre ich nový rodinný dom. „V stavebníctve sa profesionálne pohybujem a o čare tejto lokality som dobre vedel,“ hovorí.

Hesta ponúka nové rady PVC okien s pevnejším, presnejším a vizuálne dokonalým zvarom vďaka novej technológii V-PERFEKT. Reaguje na dopyt po dizajnovo prepracovanejšom okennom ráme a lepších tepelno-izolačných vlastnostiach.

Táto stredná škola bude súčasťou veľkého projektu stredoškolského kampusu.

Niektoré firmy úpravou cenníkov reagujú na nárast cien komodít ako železo či plast, ale svoju daň si vypýtal aj narušený dodávateľský reťazec.