Konštrukcie / materiály / technológie

Zvládnite vykurovaciu sezónu inteligentne: použitím inteligentnej regulácie vykurovania sa vyhnete nadmernej spotrebe tepla, budete jednoducho ovládať teplotu a ušetríte.

Ak sa rozhodnete pre teplovodné vykurovanie s nízkoteplotným zdrojom, je potrebné vyriešiť otázku voľby vhodného koncového vykurovacieho telesa.

Odpovedá Tereza Vojancová, architektka zo spoločnosti URSA

 prvej časti nášho miniseriálu o stavbe rodinného domu sme sa pozreli bližšie na základy, energetickú triedu a steny. V druhej sme sa venovali dverám, oknám, schodom a výberu farieb, v tretej vykurovaniu, chladeniu a streche. Teraz si prečítajte o zimnej záhrade, "sadaní" hrubej stavby a zabezpečení domova.

V prvej časti nášho miniseriálu o stavbe rodinného domu sme sa pozreli bližšie na základy, energetickú triedu a steny. V druhej sme sa venovali dverám, oknám, schodom a výberu farieb. Teraz si prečítajte o vykurovaní, chladení a streche.

Bratislava asfaltová sa má zmeniť na Bratislavu vydláždenú. Už najbližšie leto má v meste pribudnúť unikátna dlažba.

V prvej časti nášho miniseriálu o stavbe rodinného domu sme sa pozreli bližšie na základy, energetickú treidu a steny. Teraz si prečítajte dôležité informácie o dverách, oknách, schodoch a výbere farieb.

Zima predstavuje pre každú strechu skúšku jej kvality. Sneh, ľad, mráz i silné dažde ju dokážu riadne preveriť a potrápiť. Vtedy sa ukáže odolnosť strechy, kvalita použitých materiálov i schopnosť pokrývačov, ktorí strechu realizovali. Aby ste sa vyhli problémom, strechu ešte pred zimou dôkladne skontrolujte.