Konštrukcie / materiály / technológie

V severním Švédsku se staví na světě nejvyšší dřevo-hliníková budova čítající 20 pater. Objekt navržený architekty z kanceláře White Arkitekter, v němž bude mj. koncertní sál, wellness & spa a hotel, je ukázkovým příkladem realizace myšlenky ekologické výstavby. Kulturní dům Sara ve Skellefteå vybavený nejpokročilejšími hliníkovými systémy ALUPROF bude otevřen v létě 2021.

Snívate po bývaní v rodinnom dome? Vybrali sme tri developerské projekty v Trenčianskom kraji, ktoré stoja za zváženie. Všetky ich spája výstavba na kľúč a tehla ako stavebný materiál.

Terasy WoodPlastic® zo stredočeskej obce Bukovany sa vyrábajú pomocou americkej laserovej technológie zo zmesi čistého dreva a zdravotne neškodného polyetylénu PE-HD, ktorý je 100 % recyklovateľný. Vďaka ich vysokej kvalite, a tiež profesionálnej práci partnerov a montážnikov spoločnosti WPC – Woodplastic, ich oceňuje už viac ako 10 tisíc spokojných zákazníkov po celom svete.

Najznámejší slovenský výrobca oceľových montovaných hál spoločnosť AVG group, a.s. vyrába haly pre rôzny účel využitia. Najlepšie riešenia a služby v oblasti návrhu oceľových hál sú overené stovkami realizácií pre akékoľvek využitie.

Ak hľadáte rozumné a efektívne riešenie pre svoju stavbu a chcete si celý proces trochu zjednodušiť, široká škála produktov Leier je pre vás vhodnou voľbou. Pod jednou strechou nájdete stavebný materiál pre každú fázu výstavby.

Konštrukcia strechy z odolných masívnych keramicko-betónových panelov HELUZ má vysoký používateľský štandard.

Celkový estetický vzhľad a prvý dojem pri vstupe do priestorov budovy nám vie pokaziť zlé počasie – obdobie dažďov, snehu, keď vstupujeme do budovy s neočistenou obuvou. Problémom býva opotrebovaná alebo chýbajúca rohož.

Podnikať som začal v roku 1990 v oblasti  elektroinštalácie. Už vtedy sme sa zaoberali montážou podlahového vykurovania, presnejšie vyhrievacím systémom, kde káble boli umiestňované priamo do betónu resp. do poteru.