Detská izba

Ľudia sú dnes takí zaneprázdnení, že čas strávený s rodinnými príslušníkmi sa stal vzácnejším ako kedykoľvek predtým. Rodina Stoneovcov z druhého najväčšieho taiwanského mesta Kao-siung preto chcela vytvoriť interiér, ktorý by podporoval tvorivé aktivity detí a zároveň zbližoval členov rodiny. Vznikol tak byt, ktorý je vlastne ihriskom pre celú rodinu.

Niektoré mamičky môžu byť značne nervózne, pokiaľ ide o základnú starostlivosť o dieťa. Obzvlášť ak ide o prvý, budete si musieť osvojiť niektoré postupy a techniky.

Pri zariaďovaní detskej izby je dôležité myslieť na to, že dieťa rastie. Za čas bude potrebovať iný nábytok nielen preto, že sa mu nebude ten pôvodný páčiť, ale predovšetkým preto, že z neho vyrastie.

 Spôsobov ako dekorovať detskú izbu je mnoho. Deťom môžete dopriať farebné steny, veselé tapety, alebo nástenku, na ktorú môžu vešať vlastné kresbičky.

Kúpa detského nábytku cez e-shop znamená množstvo ušetrenej energie, času a peňazí, ktoré by inak ľudia strávili chodením po nábytkárstvách, zháňaním ladiaceho nábytku a tiež náročným presunom z obchodu domov.

Nový film „StarWars: Sila sa prebúdza“, ktorý je siedmym pokračovaním epickej ságy Hviezdnych vojen, láme všetky rekordy. Inšpiroval aj skupinu VELUX, ktorá v spolupráci so štúdiom Disney vytvorila novú kolekciu „StarWars & VELUX Galactic Night“.

Nastávajúci rodičia pravdepodobne zápasia aj s rozhodovaním, ako zariadiť detskú izbu. S tým ako dieťa rastie sa totiž menia aj jeho potreby. Práve preto mnohí siahajú práve po “detskom rastúcom nábytku.” Je však naozaj vhodný? A ktorú značku vlastne vybrať?

Neviete, ako sa zabaviť v záhrade počas pekných, ale chladnejších jesenných dní? Ako preklenúť obdobie, kedy, ako sa hovorí, ani psa nehodno vyhnať von? Môžete siahnuť po desiatkach spoločenských či záhradných hier, s ktorými sa určite nebudete nudiť.