Pin It

8.3.2019

Spoločnosť Decodom sa na veľtrhu predstavila s novými kuchyňami Family, na ktoré sa môžu zákazníci tešiť už v júli tohto roka. Prekvapila však aj virtuálnou novinkou, ktorá vám pomôže predstaviť si svoju budúcu kuchyňu v priestore vášho domu či bytu do najmenších detailov.

 

decodom 01

 

Nové kuchyne od známeho slovenského výrobcu sú koncipované ako viacgeneračné, keďže aj cieľová skupina, ktorej je tento produkt určený, je veľmi široká. Na svoje si prídu mladí ľudia, zariaďujúci prvé bývanie, ale aj manželia s deťmi, starší partneri či rodiny, v ktorých pod jednou strechou žijú viaceré generácie. Horúcou novinkou týchto kuchynských liniek je však najmä moderné vnútorné vybavenie s kovaním od firmy Blum. Nadchli nás prehľadné priehradky a rôzne úložné „vychytávky“, ktoré majiteľom uľahčia organizáciu úložných priestorov.

 

decodom 02

 

V rámci línie Family pribudli aj štyri nové modely kuchynských liniek. Ostatné modely sa budú ďalej predávať s novým vylepšeným úložným systémom a dielovými alternatívami individuálneho prispôsobenia. Dobrou správou pre milovníkov jednotného dizajnu je tiež možnosť vybaviť si aj obývací nábytok prvkami z kuchynskej linky, napríklad skrinky v tom istom dekore alebo dosku stola, totožnú s kuchynskou doskou.

 

decodom 03

 

Podľa Tomáša Masaryka sú medzi klientmi v kurze neutrálne farby, biela, čierna, ako aj výrazné drevené štruktúry. Zákazníci stále prichádzajú na chuť rustikálnym či vintage modelom, druhým protipólom sú ľudia, ktorí prahnú po jednoduchých nerušených líniách bez úchytiek, ovládaných bezdotykovým spôsobom. Takéto riešenia sa totiž v otvorených dispozíciách ľahko zladia so zvyškom vybavenia. Povrchové úpravy skriniek môžu byť vyhotovené vo vysokom lesku, mate alebo super mate. Zjednodušili sa aj ozdobné rímsy, a to aj na vintage kuchyniach. Vo varných zónach prevláda najmä funkčnosť a účelnosť.

 

decodom 04

 

Čerešničkou na torte v tejto expozícii bolo aj virtuálne znázornenie kuchyne v prázdnom priestore. Akýkoľvek záujemca si do mobilu či tabletu môže stiahnuť aplikáciu a „na vlastné oči“ sa presvedčiť, ako bude jeho vysnívaná kuchynská linka reálne pôsobiť v pripravenom priestore.

 

text: redakcia

foto: redakcia a Decodom

Pin It