Potrebujete svoju firmu a produkty účinne propagovať?

Portál Toptrendy.sk, zameraný na dizajn, bývanie, módu, lifestyle, ale aj krásu a zdravie, je tým správnym miestom na efektívnu reklamu pre vás.

reklama toptrendy hlavna

Prečo portál Toptrendy.sk ?

V súčasnosti je jednotkou na trhu s 15. ročnou tradíciou a so širokým spektrom čitateľov. Prostredníctvom portálu Toptrendy si zabezpečíte efektívnu kampaň pre firmy a spoločnosti a taktiež si zaistíte kvalitné PR služby. Publikovaním PR článku na portály Toptrendy účinne zasiahnete cieľovú skupinu, ktorá by mohla mať o vaše služby a produkty potencionálny záujem, čím dokážete do veľkej miery zvýšiť návštevnosť vašej webovej stránky a taktiež aj internetový vyhľadávač posunie vašu stránku na vyššie priečky. Rovnako skvelou a efektívnou formou reklamy je reklamný banner umiestnený na tomto portály.
 
Ilustračné PR články: 
 

Aké sú výhody propagácie na webe Toptrendy.sk ?

Propagácia na tomto webe ponúka vám a vašej firme ľahký spôsob, ako získať pozornosť vašich potencionálnych zákazníkov. Takáto forma propagácie vám garantuje vysokú a kvalitnú návštevnosť a zaručí dojem objektívnosti. Portál Toptrendy disponuje veľkým množstvom a širokou škálou čitateľov.
 

Štruktúra čitateľov portálu Toptrendy.sk

Portál Toptrendy je svojim obsahom zameraný ako pre odbornú verejnosť ( architekti, dizajnéri, odborníci v oblasti stavebníctva a interiérového dizajnu, top manažéri a majitelia stavebných firiem ), tak aj pre tú širokú. Čitateľskú základňu tvoria najmä ženy (65%) a muži (35%) v produktívnom veku, ktorí hľadajú inšpiráciu pri stavbe alebo prerábaní domu, zariaďovaní interiéru, zakladaní záhrady, ale tiež milovníci dizajnu a krásnych vecí. Prevažnú väčšinu čitateľov tvoria tí s nadpriemernými a priemernými príjmami a životným štandardom.

startup 594090 960 720
 

Pokiaľ stále váhate či využiť na vašu reklamu práve portál Toptrendy, odporúčame vám navštíviť webovú stránku www.toptrendy.sk, ktorá vás zaručene presvedčí.

Máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás:

tel.: +421 904 851 751Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pin It