Bez webovej stránky už dnes nepredá svoje služby / produkty žiadna spoločnosť. Len vlastniť stránku však nestačí. Ak chcete, aby si návštevníci internetu všimli práve tú vašu, je potrebné urobiť oveľa viac. Čo? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

seo jan franek stavebnictvoabyvanie sk 2020

 

Ako zvýšiť návštevnosť webu

Internetové prehliadače navštívia denne miliardy ľudí. Hľadajú nové informácie, produkty, služby aj zábavu. Ak sa však váš web nezobrazuje na prvej strane výsledkov vyhľadávania, pravdepodobnosť jeho návštevy rapídne klesá. Jedným z nástrojov, ktoré privedú na vašu stránku viac návštevníkov, je linkbuilding.

 

Čo vám prinesie linkbuilding

Linkbuilding je dôležitým nástrojom pre zlepšenie pozície internetovej stránky vo vyhľadávaniach. Jeho cieľom je vytvárať odkazy, ktoré vedú na stránku z iných webov. Na internete funguje podobne ako odporúčania od priateľov a zvýši tak vašu popularitu. Vďaka linkbuildingu navštívia váš web práve tí používatelia internetu, ktorí do vyhľadávania zadali výrazy súvisiace s vašimi službami. To zvyšuje pravdepodobnosť, že sa stanú aj vašimi zákazníkmi. Zvýši sa tiež dĺžka času, ktorý na stránke strávia.

 

Ako na linkbuilding

Linkbuilding nie je jednorazová záležitosť. Je potrebné sa mu pravidelne venovať. Aby priniesol očakávané výsledky, je dôležitý výber vhodných stránok na umiestnenie odkazov. Mali by sa nachádzať na stránkach s relevantným obsahom. Vhodné je umiestnenie v online magazínoch, novinách a na blogoch, ktoré sa venujú súvisiacim témam. Pri výbere stránky je potrebné prihliadať aj na jej hodnotenie a pozície vo vyhľadávaniach. Nevhodne vybraný web pre umiestnenie odkazov môže priniesť opačný efekt, ako ste očakávali. Nemenej dôležitá je aj obsahová stránka textu, v ktorej sa odkaz vedúci na váš web nachádza. Väčšinu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. čitateľ len preletí alebo ani nedočíta do konca. Pre umiestnenie odkazov je preto potrebné vytvárať kvalitné texty, ktoré ho zaujmú a obohatia.

 

NAŠE ONLINE MAGAZÍNY:
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Tešíme sa na spoluprácu. 
 

Ján Franek, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 0904 851 751

osobna fotka1 web jan franek

 

Pin It