Pin It

 

 

Drahí naši partneri,

 

v mene celého tímu Stavebníctvo a bývanie vám chceme poďakovať, že napriek ťažkým časom ste súčasťou šírenia dobrých a inšpiratívnych správ a prejavujete nám vašu priazeň. Aj vďaka vám sa nám darí napredovať a posúvať sa vždy o level vyššie.
Je pre nás dôležité zintenzívniť svoju prácu a zdokonaľovať sa v našich aktivitách, pretože dnes všetci potrebujeme únik od strachu a nepokoja. Tak ako všetci, i my musíme prekonávať prekážky a obavy zo zajtrajška. Špeciálne, v týchto chvíľach sme pre vás spustili nový, o niečo vylepšený portál Stavebníctva a bývania, ktorý prešiel niekoľkými zmenami. Okrem aktualizácie sme pre vás sprehľadnili a zjednodušili design webovej stránky stavebnictvoabyvanie.sk

 

Nový refreš webovej stránky

 

Vydavateľstvo MEDIA/ST spustilo inovovanú verziu portálu časopisu Stavebníctvo a bývanie pre všetkých milovníkov bývania a odborníkov z oblasti stavebníctva. Stránka má nový, prehľadnejší dizajn a novú štruktúru s tematicky rozdelenou navigáciou. Úvodná strana portálu prešla refrešom a vo svojom úvode je rozdelená do piatich častí, v ktorých dostanú priestor klientské články ako aj najnovšie novinky z oblasti stavebníctva a bývania.

 

Zjednodušený prístup k informáciám

 

Snímka obrazovky z 2020 03 26 15 54 55

 

Práve na našom vynovenom portáli nájdete aktuálne informácie z oblasti interiérového a produktového dizajnu, individuálnej výstavby, ako aj rekonštrukcií rodinných domov a bytov. Na vynovenej webovej stránke ponúkame lepší prehľad všetkého, čo ste u nás vždy našli. Prinášame vám prehľad najnovších realizácií interiérov, stavieb, záhrad a ďalších projektov. Webová stránka bude naďalej ponúkať cenné informácie o stavebných materiáloch a technológiách ako aj alternatívach znižovania energetickej náročnosti výstavby. Ako prvý sme sa na slovenskom trhu začali komplexne zaoberať problematikou nízkoenergetického bývania a pokračujeme v tomto móde o čosi viac vylepšení.

 

KONTAKT:
Online portál:
Marcela Vachová
obchodná riaditeľka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
0903 595 142

franek toptrendy

Ján Franek
online projekt manager
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
+421/904 851 751

 

Pin It