Screenshot 1

 

Toucan-Eco je kombinovaný čistiaci a dezinfekčný systém, ktorý vytvára dezinfekčný roztok Toucan. To znamená, že ničí baktérie s veľmi vysokou úrovňou bezpečnosti. Je ideálny pre tvrdé povrchy, ako sú zrkadlá, stolové dosky, sklenené zobrazovacie jednotky a glazúrované skrinky na potraviny. Roztoky Toucan by mohli nahradiť 90% všetkých čistiacich prostriedkov používaných v bežných prostrediach.

Potrebujete na to jednotku Toucan Eco alebo Toucan Mini, elektrinu, pitnú vodu a obyčajnú kuchynskú soľ (NaCl). Neodstráni však silné usadeniny tuku alebo mastnoty na sporáku, ale ak sa sporák čistí každý deň, Toucan roztok vyčistí a dezinfikuje povrch. Rovnako nie je vhodný na použitie vo vnútri nemocničnej operačnej sály.

Roztoky Toucan odstránia prach a nečistoty z pevných povrchov a textílií. Zanechávajú povrchy bez škvŕn s leštiacim účinkom, dokonca aj na náročných povrchoch, ako je nehrdzavejúca oceľ.

 

DEZINFEKCIA

Roztok Toucan ničí 99,99% všetkých baktérií, vírusov, húb, plesní a spór. To znamená, že prežije iba 100 baktérií na 1 milión. Toto číslo je porovnateľné so všetkými štandardnými komerčnými dezinfekčnými prostriedkami. Sila dezinfekčného prostriedku sa však môže zvýšiť druhou aktiváciou jednotky a miera zničenia sa zvýši na 99,999%, čo znamená, že v populácii 1 milión prežije iba 10 baktérií.

 

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

  • Toucan používa iba prírodné a udržateľné prísady - soľ a vodu
  • V roztoku nie sú žiadne syntetické chemikálie
  • Je absolútne bezpečné pre životné prostredie likvidovať prebytočný roztok priamo do odpadu
  • Do životného prostredia, vodných tokov, skládok, ovzdušia sa nedostávajú žiadne škodlivé chemikálie
  • Roztok je úplne bezpečný pre makroorganizmy, domáce zvieratá.
  • Kartónový obal jednotky je recyklovateľný
  • Po likvidácii obalu recykláciou nie je potrebné žiadne ďalšie balenie okrem jednej plastovej nádoby so soľou.

Roztok Toucan sa vyrába priamo na mieste spotreby, čím sa eliminuje preprava, distribúcia a likvid
ácia. Porovnajte to s nakúpenými chemickými dezinfekčnými a čistiacimi prostriedkami, kde sa suroviny vyr
ábajú a pre
pravujú do chemickej továrne, spracúvajú, balia vo veľkom, prepravujú do centrálneho skladu, opätovne balia, distribuujú na miesta, skladujú, rozbaľujú a nakoniec používajú. Tento cyklus sa opakuje každý mesiac.

Toucan Eco III má aj svojho menšieho brata nový model – Toucan eco espray. Je to malé zariadenie – 350ml, vhodné pre domácnosti a malé prevádzky. Cena uvedená na stránke je uvádzacia na predobjednávky.

Toucan espray

 

 

ECA TECHONOLÓGIA Screenshot 2

ECA technológia je termín používaný pre procesy chemickej aktivácie, ktoré produkujú výkonné, bezpečné dezinfekčné prostriedky a čistiace roztoky, ktoré využívajú iba jednoduché vstupy obyčajnej vody a soli prechádzajúce cez patentovaný elektrochemický článok. Vytvorený roztok je netoxický, nealergénny a úplne bezpečný pre makroorganizmy, vrátane ľudí. Vďaka tomu sú využívané v širokej škále prostredí a zariadení. Roztoky môžu byť generované v malých „dávkových generátoroch“ alebo pre veľké objemy pri vysokých koncentráciách pomocou „prietokových“ generátorov. Riadiace systémy regulujú kvalitu a vlastnosti riešení, aby bola výroba na mieste použitia ľahká a nákladovo vysoko efektívna.

Po zadaní zľavového kódu „vianoce10“ máte 10 % zľavu pri nákupe.

 

 

Viac informácií nájdete na: https://www.toucan-eco.sk/#objednat

Pin It