Jánošíkov dvor v Zázrivej pozýva do reštaurácie i penziónu

Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať a zabávať, ste tu správne. V Zázrivej sú pre vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou. Nájdete ich v blízkosti Jánošíkovho rodiska – v Terchovej, v srdci Národného parku Malá Fatra.

 

Originálne drevenice v Zázrivej sú ako stvorené pre formálne aj neformálne ubytovanie: na akcie, oslavy, svadby, školenia alebo teambuildingy.
Ponúkame vám možnosť ubytovania v samostatných izbách alebo prenájom celých dreveníc. K dispozícii sú, samozrejme, spoločenské či školiace priestory, ktoré upravíme na mieru. Poskytneme výzdobu podľa požiadaviek alebo audiovizuálnu techniku pre plnohodnotné školenie.

Ubytovanie ponúkame v tradičných dreveniciach a útulne zariadených izbách, kde každá má vlastné sociálne zariadenie. Kapacita ubytovania je 59 lôžok, ktoré sú rozložené v 3 dreveniciach: U Juraja – 18 lôžok, U Štefana – 18 lôžok, U Aničky – 17 lôžok. V drevenici Anička sú k dispozícii aj 2 apartmány so samostatnými vstupmi – 2-lôžkový romantický apartmán a 4-lôžkový rodinný apartmán.Čaká na vás výborná kuchyňa s bohatou ponukou jedálneho lístka ľudovej i modernej gastronómie.

U nás môžete spojiť príjemné s užitočným. V prostredí Malej Fatry zrelaxujete aj vďaka adventure golfu na 18-jamkovom mini ihrisku či v novopostavenom wellness centre so 4 druhmi sáun, vírivou vaňou a bylinkovým aj pivným kúpeľom.

V prípade, že by ste si radi v pokoji a bez stresu užili vianočnú atmosféru, sme tu pre vás. Pripravíme vám štedrú večeru so všetkým, čo k tomu patrí. Vy si budete len vychutnávať sviatočnú pohodu v kruhu vašej rodiny a priateľov. Všetci sú tu vítaní a hýčkaní. Našou odmenou je vaša radosť a spokojnosť.


Viac informácií: www.janosikovdvor.sk

Tel. kontakt: +421 908 803 687 / +421 905 564 236.

Pin It